adfly náhledový obrázek

Adfly – jednoduchý přivýdělek sdílením linků

Shrink znamená zkrácení, smrštění – v tomto případě se jedná o zkrácení url adresy a vložení reklamního prvku

Co služba Adf.ly nabízí?

Nedávno jsem narazil na Adf.ly, službu umožňující sdílet shrinkované linky, do kterých jsou vloženy krátké reklamy inzerentů. Jakmile tedy s někým sdílíte svůj shrinkovaný link, po jeho rozkliknutí uživatel uvidí nejdříve reklamu od inzerentů, kterou bude moc po 5 vteřinách přeskočit a až poté bude moci přejít přímo na váš odkaz.

Princip je naprosto stejný jako například u internetové televize Stream, kde také před nějakými pořady nejdříve musíte shlédnout alespoň 5 vteřin reklamy, nebo jako u YouTube. Do Adf.ly se můžete přihlásit zdarma a službu můžete začít využívat buď jako publisher nebo jako inzerent.

V případě publishera je vaší úkolem sdílet vámi vybrané a shrinkované linky. Pokud chcete využít možnosti inzerce a zobrazovat právě váš projekt v oněch reklamní 5-ti vteřinách, které musí každý uživatel shlédnout než se dostane k samotnému obsahu cílového linku.

Názornou ukázku odkazu na naše stránky s vloženou reklamou si můžete prohlédnout tady: Výdělky online

Celá platforma se skládá ze dvou webů – prvním je právě Adf.ly a druhým je Adult.xyz. Jak už název napovídá, web slouží primárně ke sdílení linků s erotickým obsahem.

Jak s Adf.ly vydělávat?

Jednoduše, stačí si vybrat který link budete chtít sdílet, vložit jej na webu adf.ly do políčka shrink a vygenerovaný link pak můžete sdílet s kamarády, známými nebo třeba prostřednictvím sociálních sítí. Pokaždé, když někdo na váš link klikne a shlédne 5-ti vteřinovou reklamu, získáte odměnu.

 

Druhou možností jak si přivydělat nějaký ten peníz je affiliate program projekty, který vás odmění 20 % z jeho výdělku a v případě, že se vám povede službu doporučit inzerentovi, získáte odměnu ve výši 5 % z částky, kterou za reklamu utratí.

Bohužel jsem se ani na stránky Adf.ly nedočetl přesnou částku, kterou získáte za jedno kliknutí. Nevím jestli je to tajné, nebo se hodnoty mění v závislosti na inzrentech, ale uvítal bych alespoň nějaké rozpětí.

Projekt obsahuje i forum, kde můžete vidět i důkazy výplat a diskutovat nad různými tématy.

Vyplácení zisku

Probíhá na internetové peněženky Paypal, Payza nebo Pyoneer. Výběry jsou novým členům vypláceny 1. den v novém měsíci. Pokud jste stávající člen a už jste uskutečnili alespoň jeden výběr, můžete vybírat každý den.

Minimální částka pro výběr je 5$, respective 10$ v případě výběru na Pyoneer.

Další funkce služby Adf.ly

Jak Adf.ly tak Adult.xyz nabízí nástroje na vytváření shrinkovaných odkazů.

  • Klasický shrink na úvodní stránce webu
  • Mass Shrinker – shrinkujte až 20 odkazů naráz
  • Multiple Links – tento nástroj umožňuje hromadnou změnu všech linků na konkrétní stráce vaše webu – stačí vložit html kód stránky
  • Easy Link – nejjednodušší způsob jak si vytvořit shrinknutý odkaz – stačí vložit požadované url do připravené šablony
  • Full Page Script – tento skript stačí vložit na hlavičky nebo patičky vašeho webu. Výsledkme budou předělané všechny linky na dané webové stránce. Můžete také specifikovat, které linky budete chtít shrinkovat a které necháte původní
  • Website Entry Script – odměnu získáte ihned, jakmile návštěvník dorazí na váš web
  • Pop Ads – jakmile uživatel navštíví váš web skrze vyskakovací okno, odměna je vaše
  • WordPress Plugin – oficiální plugin ke stažení na stránkách adf.ly nebo adult.xyz (osobně nezkoušeno)

Shrnutí

Adf.ly nabízí velmi jednoduchou možnost, jak si přivydělat nějakou korunu k dobru. Nepočítejte ale s tím, že s tímto systémem nějak zbohatnete. Berte to spíše jako doplněk, který se může hodit.

Je třeba uvážit, jaké linky budete pomocí této služby šířit. Přemýšlejte, jestli reklama cílového uživatele spíše neodradí a neopustí stránku dřív, než stačí na vaše cílové url vůbec dojít. I 5 vteřin je v dnes na internetu dloooouhá doba a je otázka jestli to za těch pár drobných stojí.

Tady je také krátké video.

Pokud chcete systém vyzkoušet, klikněte na tlačítko níže.

Autor příspěvku: aurin

Nadšenec do internetového podnikání, díky němuž může každý pracovat na vlastních snech, aby se dříve nebo později staly skutečností.

Napsat komentář