adfly náhledový obrázek

Adfly – jednoduchý přivýdělek sdílením linků

Shrink znamená zkrácení, smrštění – v tomto případě se jedná o zkrácení url adresy a vložení reklamního prvku

Co služba Adf.ly nabízí?

Nedávno jsem narazil na Adf.ly, službu umožňující sdílet shrinkované linky, do kterých jsou vloženy krátké reklamy inzerentů. Jakmile tedy s někým sdílíte svůj shrinkovaný link, po jeho rozkliknutí uživatel uvidí nejdříve reklamu od inzerentů, kterou bude moc po 5 vteřinách přeskočit a až poté bude moci přejít přímo na váš odkaz.

Princip je naprosto stejný jako například u internetové televize Stream, kde také před nějakými pořady nejdříve musíte shlédnout alespoň 5 vteřin reklamy, nebo jako u YouTube. Do Adf.ly se můžete přihlásit zdarma a službu můžete začít využívat buď jako publisher nebo jako inzerent.

V případě publishera je vaší úkolem sdílet vámi vybrané a shrinkované linky. Pokud chcete využít možnosti inzerce a zobrazovat právě váš projekt v oněch reklamní 5-ti vteřinách, které musí každý uživatel shlédnout než se dostane k samotnému obsahu cílového linku.

Názornou ukázku odkazu na naše stránky s vloženou reklamou si můžete prohlédnout tady: Výdělky online

Celá platforma se skládá ze dvou webů – prvním je právě Adf.ly a druhým je Adult.xyz. Jak už název napovídá, web slouží primárně ke sdílení linků s erotickým obsahem.

Jak s Adf.ly vydělávat?

Jednoduše, stačí si vybrat který link budete chtít sdílet, vložit jej na webu adf.ly do políčka shrink a vygenerovaný link pak můžete sdílet s kamarády, známými nebo třeba prostřednictvím sociálních sítí. Pokaždé, když někdo na váš link klikne a shlédne 5-ti vteřinovou reklamu, získáte odměnu.

 

Druhou možností jak si přivydělat nějaký ten peníz je affiliate program projekty, který vás odmění 20 % z jeho výdělku a v případě, že se vám povede službu doporučit inzerentovi, získáte odměnu ve výši 5 % z částky, kterou za reklamu utratí.

Bohužel jsem se ani na stránky Adf.ly nedočetl přesnou částku, kterou získáte za jedno kliknutí. Nevím jestli je to tajné, nebo se hodnoty mění v závislosti na inzrentech, ale uvítal bych alespoň nějaké rozpětí.

Projekt obsahuje i forum, kde můžete vidět i důkazy výplat a diskutovat nad různými tématy.

Vyplácení zisku

Probíhá na internetové peněženky Paypal, Payza nebo Pyoneer. Výběry jsou novým členům vypláceny 1. den v novém měsíci. Pokud jste stávající člen a už jste uskutečnili alespoň jeden výběr, můžete vybírat každý den.

Minimální částka pro výběr je 5$, respective 10$ v případě výběru na Pyoneer.

Další funkce služby Adf.ly

Jak Adf.ly tak Adult.xyz nabízí nástroje na vytváření shrinkovaných odkazů.

  • Klasický shrink na úvodní stránce webu
  • Mass Shrinker – shrinkujte až 20 odkazů naráz
  • Multiple Links – tento nástroj umožňuje hromadnou změnu všech linků na konkrétní stráce vaše webu – stačí vložit html kód stránky
  • Easy Link – nejjednodušší způsob jak si vytvořit shrinknutý odkaz – stačí vložit požadované url do připravené šablony
  • Full Page Script – tento skript stačí vložit na hlavičky nebo patičky vašeho webu. Výsledkme budou předělané všechny linky na dané webové stránce. Můžete také specifikovat, které linky budete chtít shrinkovat a které necháte původní
  • Website Entry Script – odměnu získáte ihned, jakmile návštěvník dorazí na váš web
  • Pop Ads – jakmile uživatel navštíví váš web skrze vyskakovací okno, odměna je vaše
  • WordPress Plugin – oficiální plugin ke stažení na stránkách adf.ly nebo adult.xyz (osobně nezkoušeno)

Shrnutí

Adf.ly nabízí velmi jednoduchou možnost, jak si přivydělat nějakou korunu k dobru. Nepočítejte ale s tím, že s tímto systémem nějak zbohatnete. Berte to spíše jako doplněk, který se může hodit.

Je třeba uvážit, jaké linky budete pomocí této služby šířit. Přemýšlejte, jestli reklama cílového uživatele spíše neodradí a neopustí stránku dřív, než stačí na vaše cílové url vůbec dojít. I 5 vteřin je v dnes na internetu dloooouhá doba a je otázka jestli to za těch pár drobných stojí.

Tady je také krátké video.

Pokud chcete systém vyzkoušet, klikněte na tlačítko níže.

aurin

Nadšenec do internetového podnikání, díky němuž může každý pracovat na vlastních snech, aby se dříve nebo později staly skutečností.

Napsat komentář