Amazing 5

Amazing 5 - lukrativní příležitost nebo další z pastí?

Pokud jste náhodou narazili na Amazing 5 a nevíte jestli do tohoto podniku investovat, raději si předtím přečtěte tuto recenzi. Na Amazing 5 jsem osobně narazil nedávno, protože je docela na internetu o této společnosti slyšet a tak jsem se na ni podíval zblízka. Jak o sobě Amazing 5 uvádí na svém webu, jde o mezinárodní společnost zabývající se wealth managementem a nabízí jednotlivcům i skupinám možnost připojit se k nejvzrušujícím investičním možnostem, které dnešní svět nabízí.

Jejich tým složil dohromady portfolio příležitostí, které poskytují investorům vysoké výnosy. Klíčem k jejich dlouhodobému finančnímu úspěchu a stabilitě je tvrdá práce a identifikace a rozvoj příležitostí, které přináší zisk z vícero zdrojů. Diverzifikované portfolio a využívání příležitostí z celého světa je to co dělá Amazing 5 úspěšnými. V současné době pracují na projektech v těch nejlukrativnějších projektech napříč celým světem.

Co vám může spolupráce s Amazing 5 přinést. Amazing 5 nabízí svým klientům a budoucím investorům možnost vybrat si ze dvou investičních balíčků. První balíček se jmenuje The Five a nabízí neuvěřitelné zhodnocení 5% denně během 31 kalendářních dní. Druhým investičním balíčkem je Fixed 112, který nabízí fixní zhodnocení 112% za deset kalendářních dnů. To znamená že se vám vrátí váš vklad plus navíc dostanete 12% jeho výše.

Minimální výše investice je 20$ a nejvíce můžete vložit 500 000$. Což na docela bláznivé, nevím jestli se najde dostatečný blázen na to, aby vložil do takového programu 500 000$. Další možností jak si přivydělat je affiliate program, kde za každého nového člena, kterého do Amazing 5 přivedete, získáte podíl z vkladů těchto členů až do souhrnné výše 20%. Noví členové se řadí to třech levelů, kde v prvním jako standardní člen získáváte podíl 10%, za druhý level 2% a za třetí 1%. Tento affiliate model sám o sobě není přehnaný, ale zisky, které Amazing slibuje dle mého názoru ano. Takovéto složení a struktura jasně naznačuje, že se jedná o HYIP nebo o Ponziho schéma.

Společnost sdílí velice málo informací o tom, jak peníze vydělává, jejich popis je dost obecný a nikde jinde nejde více spolehlivých informací dohledat. I když webové stránky vypadají propracovaně, jsou ve více jazycích a je tam chat, neposkytují dostatek informací o tom, jak přesně s vašimi penězi pracují. Je vysoce pravděpodobné, že vklady nových členů jsou placeni starší členové, k hledání nových klientů jste pobízeni prostřednictvím affiliate programu, což je někdy maskovací znak HYIP programů nebo Ponziho schématu, tedy nelegálního a neudržitelného obchodního modelu.

Dalším varovným znakem může být například také to, že společnost nenabízí možnost zakoupit investiční balíček přes bankovní účet, ale pouze přes internetové peněženky. Ty, ač skýtají řadu výhod, mají také nevýhodu v tom, že pokud budete požadovat transakci vrátit, asi těžko uspějete. Vtipné je také to, že sama Amazing 5 má na svých stránkách uvedeno, že má právo zrušit váš požadavek na výběr peněz bez nároku na náhradu. Takže se ke svým výdělkům vůbec nemusíte dostatek a nemáte nárok s tím nic udělat.

Prošel jsem dost informací o Amazing 5 po různých webech a v drtivé většině se lidé shodují, že se jedná o HYIP nebo Ponziho schéma a dávají tak tomuto programu velice nízké zhodnocení. Osobně si také myslím, že Amazing 5 vykazuje jasné známky HYIP investičního programu, ve kterém vaše těžce vydělané, investované prostředky můžou nadobro zmizet. Velmi dobře si proto prosím rozmyslete, jestli chcete do takového programu investovat.

Update 5.6.2016

!!!POZOR!!!

Amazing 5 má již druhým týdnem nedostupné webové stránky a to naznačuje jediné. Hra skončila, schéma se zhroutilo, majitelé sebrali peníze a investoři přišli o své vklady. Typický příklad toho, jak končí mnohé weby založené na principu Ponziho schématu.

Přestaňte donekonečna pátrat po těch správných příležitostech

Také jsem dříve strávil spoustu času neustálým hledání té správné příležitosti, se kterou bych si konečně mohl na internetu vydělat peníze. Trvalo mi docela dlouho než jsem pochopil jaké postupy na internetu fungují, které nástroje používat a se kterými společnostmi je výhodné spolupracovat. Nakonec jsem ale přišel na to, jak je možné na internetu vydělávat a proto bych vám rád ušetřil čas a peníze a doporučil vám právě ty příležitosti, které mám osobně vyzkoušené a které fungují. Doporučuji ji vám jich hned několik, aby jste si mohli vybrat tu, která vyhovuje právě vám. Ušetřete si raději čas a začněte vydělávat s nejlepšími projekty, které jsem na internetu objevil. 

%%VTN%%