Automated Wealth Network

Automated Wealth Network - marketingový kurz a výdělek v jednom.

Dnes se trochu zaměřím na americkou společnost Automated Wealth Network. Pokud se chcete něco nového naučit o marketingu, affiliate marketing spíše a vůbec tomu, jak můžete dnes postavit web, který vám bude vydělávat peníze, AWN je správné místo kde začít. AWN nabízí několika fázový trénink v podobě video nahrávek a každá z nich je zaměřená na určitou část procesu budování webů a výdělku na internetu. 

Učte se affiliate marketingu od profíků a začněte vydělávat

Automated Wealth Network se zaměřuje na vzdělávání v oblasti marketingu a speciálně marketingu a reklamě pro online podnikatele. Videa jsou v angličtině, ale porozumíte jim díky pěkným animacím i pokud nejste angličtině příliš znalý. Devizou tohoto programu je také početná komunita uživatelů, s kterými můžete komunikovat na facebooku nebo také na webu společnosti a získávat tak další užitečné rady pro vaše online aktivity. Za pár dolarů získáte přístup do členské sekce, kde najde řadu velmi zajímavých vzdělávacích videí.

Společnost nabízí také affiliate program, do kterého se můžete zapojit a přivydělat si nějaké dolary do měsíčního rozpočtu. Konkrétně můžete získat 50% z útraty člověka, kterému online vzdělávací kurzy AWN doporučíte. Přístup k základním verzím programu získáte za několik málo dolarů, ale pokud se budete chtít dozvědět o affiliate marketingu více a opravdu do hloubky, budete muset zakoupit vstup do dalších modulů, které jsou už dražší a jejich ceny se pohybují v desítkách dolarů. Nicméně za tuto cenu dostáváte opravdu kvalitní materiál, s jehož pomocí budete zase o krok napřed před vaší konkurencí.

50% odměna za affiliate partnera

Doporučuji projít si opravdu všechny videa, ať se zajímáte o výdělek na internetu více či méně. Určitě vám to zase více otevře oči a věřím, že dostanete další inspiraci k tomu, jak vybudovat na internetu pasivní příjem. Ještě jednou připomínám, že každý, kdo se k Automated Wealth Network připojí přes váš affiliate odkaz a zakoupí některý ze zajímavých výukových seminářů, vám přinese 50% odměnu z ceny semináře.

V tomto případě záleží výše přivýdělku čistě na vaší šikovnosti. Čím více lidem AWN doporučíte, tím vetší může být vaše odměna. Stačí se zaměřit na správné cílové publikum a nabídnout jim tuhle dobrou možnost, jak se něco užitečného naučit a případně si i přivydělat.

!! UPDATE 5/2017 !!

Automated Network je momentálně nedostupný. Provedu pátrání po osudech tohoto projektu a informace zde zveřejním.

Přestaňte donekonečna pátrat po těch správných příležitostech

Také jsem dříve strávil spoustu času neustálým hledání té správné příležitosti, se kterou bych si konečně mohl na internetu vydělat peníze. Trvalo mi docela dlouho než jsem pochopil jaké postupy na internetu fungují, které nástroje používat a se kterými společnostmi je výhodné spolupracovat. Nakonec jsem ale přišel na to, jak je možné na internetu vydělávat a proto bych vám rád ušetřil čas a peníze a doporučil vám právě ty příležitosti, které mám osobně vyzkoušené a které fungují. Doporučuji ji vám jich hned několik, aby jste si mohli vybrat tu, která vyhovuje právě vám. Ušetřete si raději čas a začněte vydělávat s nejlepšími projekty, které jsem na internetu objevil.