Bankerat

Bankerat - recenze P2P půjček s možností výdělku pro vás

Znáte Bankerat? Pevně věřím, že ano. Pokud ne, nevadí, rád vám tento projekt v krátkosti představím. Jedná o projekt P2P, tedy peer to peer půjček, kde si lidé půjčují peníze vzájemně mezi sebou a vynechávají tak drahého prostředníka v podobě bank. Bankerat byl jedním z prvních průkopníků tohoto druhu podnikání u nás a stále patří mezi největší hráče na trhu P2P půjček. Na trhu působí úspěšně již od roku 2010. Vznik firmy od počátku zaštiťovali lidé s bohatými zkušenostmi z bankovnictví a moderních technologií.

Při vývoji internetového portálu využili zkušeností zahraničních poskytovatelů P2P půjček a přizpůsobili je českému prostředí. Činností Bankeratu je vývoj a správa internetového aukčního portálu a administrace půjček poskytnutých prostřednictvím internetového portálu www.bankerat.cz

 

Vydělávejte investicí do půjček

Věrohodnost a kredibilita společnosti Bankerat a.s. je na vysoké úrovni, proto v tomto ohledu beru Bankerat jako jednu z nejbezpečnějších možností výdělku na internetu. Asi vás tedy zajímá jak můžete s Bankeratem vydělávat. V zásadě existují dvě možnosti. První možností je investice právě do půjček, které společnost Bankerat zprostředkovává. Bankerat půjčky zpracovává přes webový portál, kde nabídnete zájemci za stanovených podmínek, jako jsou třeba výše minimálního úroku a doba splácení vaši ochotu peníze půjčit a pokud se dohodnete, tedy pokud zájemce o půjčku vaši nabídku přijme, z poskytnuté půjčky získáváte smluvené úroky. Jako věřitel můžete žadateli o půjčku nabídnout pouze stejný nebo nižší roční úrok, než jaký je zájemce ochoten akceptovat a stejně tak stejnou nebo nižší částku, než zájemce žádá.

Pokud tedy dojde k dohodě, Bankerat provede verifikaci klienta, prověří jeho bonitu a dané záruky, převezme na sebe veškerou administrativní práci a pokud Bankerat zájemce o půjčku schválí, vy jen dostanete k podpisu smlouvu a poté jsou již peníze uvolněny na účet klienta. Po celou dobu půjčky vede Bankerat účetní evidenci a tyto záznamy jsou obou stranám k dispozici v zákaznické sekci na webu společnosti.

Výše výdělku investicí do P2P půjček s Bankeratem je naprosto závislá na vašich finančních možnostech. Čím více můžete ostatním lidem půjčit, tím více peněz na úrocích můžete získat a tím více vydělat. Bankerat vás vlastně staví do pozice banky, které vydělávají na půjčkách a jejich správě neskutečné peníze a vy nyní máte šanci stát se takovou malou soukromou bankou a začít vydělávat na úrocích z vašich investic. A nemluvím tady o malých úrocích za mnoho let. Na Bankeratu nejsou vyjímkou ani schválené půjčky s ročními úroky ve výši desítek procent, takže si sami můžete lehce spočítat, na kolik si s Bankeratem můžete přijít, pokud disponujete dostatečným množstvím volného kapitálu.

Další možností, jak s Bankeratem vydělávat je jeho affiliate program, pomocí kterého můžete vydělat 2% z hodnoty investice nebo půjčky člověka, kterému Bankerat doporučíte. Jelikož jsou u nás dnes P2P půjčky velice populární, a lidé si peníze půjčují neustále, dává vám to docela dobrý předpoklad k tomu, aby jste díky doporučování Bankeratu vydělali slušné peníze. Záleží tedy jen na vás a na vašich možnostech jak spolupráci s Bankeratem využijete a začnete vydělávat skutečné peníze na internetu s touto stabilní společností.