Be On Push

Be On Push - Revenue sharing program s RTB technologií

Dnešní recenze Be On Push bude o nové společnosti na trhu RTB. Be On Push je relativně nová společnost registrovaná ve Velké Británii i Lucembursku a podle svých slov se zabývá RTB technologií, nebo-li real time biddingem. Program používá tuto technologii v online reklamě, kde obchoduje v reálném čase s reklamním prostorem a vám vyplácí 130% zisku za každý Adpack, který nakoupíte. RTB technologii využívá třeba také český Etarget.

K nárůstu zisku u Be On Push můžete použít také referral program, kde v první linii získáváte 13% z každého nákupu, který vámi přivedený člen provede a dále 2% z každého nákupu člověka v druhé linii. Na Be On Push můžete aktivoat tzv. binární systém a aktivními referraly nastartujete obě ramena vašeho týmu a získáváte navíc dalších 10% z nákupu lidí pod vámi.

Pokud se vám zdá koncept Be On Push komplikovaný, není třeba se obávat. Ovládání je velice jednoduché a zvládne to každý, nejsou potřeba žádné schopnosti superhrdiny. Stačí nakoupit reklamní balíček - Adpack a pak pouze sledujete denní výnosy vaší investice. Denní výnosy se pohybují od 0,5 do 3%. Balíček expiruje jakmile dosáhne zisku 130 %. Zisk můžete vybírat na vaše internetové peněženky. Registrace je naprosto zdarma, ceny reklamních balíčků začínají na 20 $.

Pouze po zakoupení alespoň jednoho balíčku můžete začít se společností spolupracovat jako affiliate partner a získat případně nějaké refferaly. Jak už jsem zmínil, Be On Push je nová společnost a očekává se její nárůst. Je to zajímavá příležitost naskočit také do tohoto vlaku a začít vydělávat s moderní technologií online reklamy.

DŮKAZ VÝPLATY

Be-on-push-proof-of-payment

Investice s rizikem

Osobně je pro mě Be On Push stále trošku nečitelný a může vykazovat známky HYIP programů. Na stránkách společnosti pro mě není dostatek informací, abych mohl posoudit nakolik je společnost kredibilní. Než se případně k Be On Push připojíte, je potřeba aby jste získali alespoň trochu více informací.

Pokud se cokoli pokazí, nedostáváte žádnou garanci vrácení vašich vkladů. Takže pokud plánujete zainvestovat prostředky, které máte určené třeba na platbu nájemného, rozhodně si to rozmyslete. Jestli chcete do tohoto systému zainvestovat, použijte jen vaše volné prostředky a začněte nejlépe s menšími částkami. Návratnost není také zcela blesková, může se dostat až na 300 dní. 30% navíc  za 300 dní je ale stále vysoké zhodnocení, které např. u banky rozhodně nenajdete.

Možná jste zaznamenali chvilkový výpadek webových stránek BOP, bylo to z důvodu upgradu webu a přidání nových funkcí. Nově nyní Be On Push zavedl premium členství a změnil některá další pravidla. Standardní balíčky dříve vydělávali 150%, nyní klesly výdělky na 130%. Bez premiového členství již také nemáte přístup do kariérní sekce, kde jste mohli získat odměny za dosažené obraty. Aby jste opět dosáhli na 150% zhodnocení, je třeba zakoupit členství na 6 měsíců v hodnotě 25$/měsíc.

Vzroste vám nejen zhodnocení Adpacků, ale získáte také vyšší limit měsíčních výběrů (30 000$) a přístup do kariérní sekce. Pokud investujete do mobilní aplikace nebo do BeOnTel aplikace 7,5$ měsíčně, opět po dobu 6 měsíců, vzroste vám denní příjem o 0,1 - 0,5$. Tolik novinky, které zavedl Be On Push 10.5.2016.

Jaké jsou klady a zápory Be On Push? S Be On Push můžete vydělat peníze, společnost vznikla nedávno takže je správný čas se eventuálně připojit. Admin projektu vypadá důvěryhodně. Na druhou stranu nemáte žádnou garanci, žádné záruky a tak je to poměrně riskantní. Pro vklady a výběry nejde použít Paypal, ale funguje internetová peněženka Neteller, Payeer, Payza nebo kreditní karta, takže to zas až takové omezení není.

Pokud se nebojíte nést nějaké riziko, můžete se k Be On Push připojit. Zkusil jsem do programu investovat zkušebních 20$, abych vyzkoušel jak Be On Push opravdu funguje a zdali se vámi vložené peníze neztratí v nenávratnu. Zatím můžu říct, že Be On Push není SCAM a peníze vyplácí. Níže se můžete podívat na další důkaz nedávné výplaty.

be-on-push-důkaz-výplaty