BITBOND

Bitbond recenze – konečně zajímavý projekt s Bitcoiny

Bitbond

Bitbond
85

Celkové hodnocení

9/10

  Klady

  • Transparentnost
  • Ověřený obchodní model
  • Dostupnost
  • Jednoduché ovládání
  • auto reinvestice

  Zápory

  • pouze v Angličtině
  • nemusí být vhodné pro každého

  Čím se Bitbond zabývá?

  Jednoduše řečeno Bitbond je první platforma, která se zabývá p2p půjčkami v Bitcoinech.  Společnost byla založena před 4 lety Radoslavem Albrechtem. Na Bitbond vás tedy zavedou dva hlavní důvody. Buď si potřebujete půjčit Bitcoiny (peníze) na cokoliv potřebujete, nebo stojíte na druhé straně a vy jste ti, kdo nabízí své volné finanční prostředky ostatním.

  Samozřejmě za zajímavý úrok.

  Od roku 2013 udělala společnost velký pokrok a z malého start-upu se stal nejvýznamnější hráč na tomto poli. Ostatně, podívejte se sami na aktuální statistiky:

   

  Bitbond statistika

   

  Zakladatel a CEO společnosti Radoslav Albrecht není Čech, jak by mohlo jméno napovídat, ale německý finančník a podnikatel. Jeho profil si snadno můžete dohledat na LinkedInu.

  Radoslav Albtecht - Bitbond

  Jak celý projekt funguje?

  Princip je jednoduchý a stejný jako u ostatních platforem, které se p2p půjčkami zabývají. Mezi investorem a zájemcem o půjčku je uzavřena smlouva o půjčce určité sumy Bitcoinů. Půjčka může být sjednaná na dobu od 6-ti měsíců do 5-ti let.

  Zájemci o půjčku musí projít ověřením jejich identity a také dostanou tzv. rating, který odráží jejich finanční situaci a možnosti. Tímto procesem projdou ještě dříve než vůbec mohou o půjčku požádat.

  Jakmile zájemce projde tímto verifikačním procesem, může vystavit žádost o půjčku. Ta je automaticky publikovaná na Bitbondovém trhu, kde investoři podávají nabídky. Žádost o půjčku je vystavena až 14 dní.

  Poté co aukce půjčky skončí úspěchem, dostanou oba, jak zájemce o půjčku tak investor rozpis plateb, který bude také zobrazený v jejich členské části a osobním profilu.

  Je to jednoduché..

  Bitbond využil možnosti Bitcoinové technologie a platební sítě a vytvořili první globální trh pro půjčky v BTC malým podnikům. To je něco, co by v klasickém bankovním sektoru nebylo možné kvůli časové a finanční náročnosti.

   

   

  Můžu s Bitbondem vydělat?

  Samozřejmě! S Bitbondem můžete vydělávat kolik chcete, není tu limit, samozřejmě ale záleží na tom, kolik si můžete dovolit investovat. Procentuální zhodnocení je velmi zajímavé, pohybujete se mezi 8-30% / rok.

  Bitbond - platforma pro P2P v Bitcoinech

  Jak bych k Bitbondu přistupoval? Jako k další skvělé možnosti jak diversifikovat svoje investice a získat další zdroj téměř pasivního příjmu. A takových zdrojů nikdy není dost, co si budeme povídat. Bitbond také umožňuje funkci automatické reinvestice, což vám práci, kterou s Bitbondem strávíte ještě více zpříjemní a urychlí.

  Nejdůležitější fakt je ten, že se nejedná o žádnou magickou formulu, tajnou techniku jak vydělávat, push button systém ani žádný jiný podobný bulls*it, kterých je na internetu k nalezení celá řada. Nedočkáte se tady ani slibů o zhodnocení ve stovkách % a podobných vějiček, na které lákají různé HYIP a Ponzi projekty.

  Ačkoli projekt pracuje primárně s Bitcoiny, využívá je zde jako technologickou výhodu a nikoli kvůli její anonymitě. Obchodní model je naprosto jasný a stovkami let prověřený – půjčování peněz za úrok. Jakmile propojíte svůj bankovní účet s Bitbondem, vložené peníze se automaticky převedou na Bitcoiny. Není zatím potřeba hledat žádné složitosti.

  Výhody 

  • velmi jednoduché uživatelské rozhraní
  • začít může každý / investice od 2 $
  • výborná obchodní myšlenka
  • stabilní a prověřený obchodní model
  • máte plnou kontrolu na investicí
  • auto-reinvestice

  Nevýhody

  • nemusí to být pro každého (nechcete vydělávat na půjčovaní ostatním)
  • jazyková bariéra (jen v AJ)
  • pro významnější příjem je potřeba významnější investice

  Je Bitbond Scam, nebo ne?

  Možná se stále ptáte, jestli se za tím přeci neskrývá něco nekalého. V tuto chvíli s můžu jistotou říci, že se není čeho obávat. Bitbond je zcela legální společnost provozují legální činnost a nabízející velmi zajímavé služby. Jsem přesvědčený, že Bibond má velmi spokojené klienty na obou stranách. Jak investory, tak příjemce půjček. Vypovídá o tom i zkušenost uživatelů:

  Bitbond recenze uzivatelu

   

  nebo:

  I am fascinated by how easy it is to invest money all around through Bitbond. Normally, if I want to invest outside of my home country this is only possible via mutual funds that have really high fees. The opportunity to support entrepreneurs from all around the world and earning great returns is something unique in the investment space and its what I love about Bitbond. Daniel – Investor from Germany

  Můj pohled na tento projekt tedy máte a myslím že je jasný. Bitbond je jedna z mála společností, které opět můžu po dlouhé době doporučit. Začít můžete investovat už od 2 $ proto je to příležitost opravdu pro každého, kdo si chce tento byznys osahat a vyzkoušet.

  Vkládat peníze můžete buďto z Bitcoinové peněženky nebo z bankovního účtu a výběry fungují stejným způsobem.

  Osobně mám radost, že se našel legální investiční Bitcoinový projekt, který není jako všechny ostatní Ponzi a HYIPy, které se rodí denno denně. Už bylo po všech těch projektech, které byly na první pohled podvodné, na čase objevit solidní a transparentní projekt, který si na nic nehraje.

  Pravda, nedočkáte se tu ultra vysokého zhodnocení, ale to je právě v drtivé většině případů znakem HYIPu, Pyramidy nebo Ponziho schématu. Řekněte ale, není 20 % ročně krásný a nadprůměrný výnos? V Bance nám nabídnou 1-2 % pokud jsme optimisti a ještě se budou bít do hrudi, jak skvělou nabídku nám dělají.

  Nene, jsou i lepší varianty..

  Pokud tedy hledáte další příležitost, do které investovat část svých prostředků, Bitbond pro vás může být velmi zajímavá možnost. Nezapomínejte, že hodnota Bitcoinu téměř pořád stoupá. Získaný úrok si můžete vybrat v Bitcoinech a spekulovat na pokračování tohoto trendu.

  Do projektu se  můžete přidat zdarma kliknutím na tento link, nebo přes tlačítko.

   

  Závěrem

  Pokud jste došli až sem, doufám že vám tahle recenze pomůže a že nyní máte lepší přehled o tom, co čím se Bitbond zabývá a co na naopak Bitbond rozhodně není. Pokud už Bitbond znáte a jste jeho uživateli, prosím podělte se o vaše zkušenosti s ostatními dole do komentářů.

  A samozřejmě pokud vás napadají nějaké otázky k tomuhle projektu, neváhejte se zeptat.

  Hodně štěstí.

  aurin

  Nadšenec do internetového podnikání, díky němuž může každý pracovat na vlastních snech, aby se dříve nebo později staly skutečností.

  Napsat komentář