Buildio – konečně komplexní řešení pro moderní web a automatický marketing

Nebaví vás platit stovky dolarů za všechny marketingové nástroje, které používáte? Co takhle všeho se zbavit a začít používat jedinou platformu, která zvládne vše?

!! Projekt Buildio jsem v současné chvíli pozastavil a není přístupný !!

!! Pokud byste měli zájem o Web Builder s intuitivním ovládáním, ozvěte se mi !!

 

Určitě to znáte. Stavíte si své weby a postupem času začínáte zjišťovat, že s free verzemi různých nástrojů se moc daleko nedostanete.

Řešení zdarma jsou polovičatá, nenabízí všechny funkce, které bychom ocenili nebo prostě nejsou dostupná vůbec. V tu chvíli vytahujeme z peněženek naše kreditní karty a začínáme vybavovat svůj web potřebnými komponenty.

Samozřejmě první položkou na našem seznamu je nákup domény a webhostingu. Bez toho se prostě neobejdeme, pokud to myslíme s podnikáním pomocí internetu vážně.

buildio datacenter

Druhým krokem, který následuje je výběr redakčního systému. Většina z nás sáhne po WordPressu, především proto, že je zdarma a nabízí obrovskou míru customizace. Dalšími řešeními jsou různé placené redakční systémy, pronájem různých e-shopových řešení nebo systémy tvořené na míru.

Jakmile máme tyto základní otázky vyřešené, nastupuje výběr šablony. Pokud nechceme zapadnout v davu a chceme mít plnou kontrolu nad funkcemi šablony, bude nás to něco stát.

Žádná šablona ale není dokonalá a postupně budeme potřebovat dovybavit svoji šablonu různými pluginy a vylepšeními, utratíme za ně stovky $ jednorázově a další desítky či spíše stovky $ za měsíční poplatky.

Nelákalo by vás zapomenout na všechny ty desítky drahých pluginů a šablon?

Mě už to celkem unavovalo a proto jsem hledal řešení, jak svůj web postavit rychleji, jednodušeji, s nižšími náklady a tak, aby vypadal originálně a moderně. A jelikož moderní prezentace je jen jedna strana mince, bylo potřeba myslet i na marketing. Hledal jsem nástroj, který by mi pomohl marketing zjednodušit, zlevnit a zefektivnit.

Velmi se mi líbili one-page stránky, které jsou používané především v zahraničí. Vypadají nádherně a navíc jsou uživatelsky velmi příjemné, neboť se člověk nemusí proklikávat přes 3 odkazy než se dostane ke kýženým informacím, ale vše podstatné je uvedeno na hlavní a mnohdy jediné stránce webu.

one page website

Chtěl jsem moderní web, který se bude líbit nejen mě, ale především návštěvníkům. Potřeboval jsem, aby uměl chytře získávat kontakty na potencionální klienty, aby s nimi uměl následně komunikovat a dokázal jim nabídnout přidanou hodnotu před samotným prodejem.

Aby uměl zachytávat odcházející návštěvníky pomocí pop-up oken, aby uměl získávat leady ze sociálních sítí a především, aby se mi s ním příjemně pracovalo. A povedlo se!

V žádném případně bych nerad haněl WordPress, který je svými schopnostmi a versatilitou opravdu na výši, ale když jsem mohl porovnat práci v novém systému oproti práci ve WordPressu, je to prostě něco jiného.

1 platforma, 16 aplikací, přes 1000 šablon a neomezeně možností pro vaše online projekty

Tedy, princip stavby webových stránek zůstává stejný, ale v novém systému je vše rychlejší, jednoduší, přehlednější a intuitivnější. Je to jako fotbalový souboj zkušeností a dravého mládí. WordPress vás obejme svýma široce rozpraženýma, starostlivýma rukama, ale dravé mládí cílí přímo na bránu bez zbytečného kličkování u postranní čáry.

BUILDIO - PROFI WEB BUILDER

V novém systému nepotřebujeme plugin na to, abychom si vytvořili kontaktní formulář, nepotřebujeme speciální plugin, abychom si mohli nastavit pop-up okna, nepotřebujeme externí hosting, protože máme vlastní vysoce výkonné servery, nepotřebujeme stahovat desítky obrázků, protože už jich máme spoustu připraveno v naší virtuální knihovně, nepotřebujeme ani grafický editor, protože si fotky můžeme upravit přímo v systému.

Nepotřebujeme grafika, protože navrhnout a postavit stránku přesně podle našich představ je nyní hračka, už vůbec nepotřebujeme kodéra, protože celá stavba webu probíhá pomocí drag&drop live editoru nebo pomocí tlačítek ctrl+c / crtl+v.

Nepotřebujeme pluginy pro vkládání videa, protože nám jen stačí zkopírovat url adresu, nepotřebujeme prezentační software, protože naše platforma ho obsahuje, nepotřebujeme e-mailový responder, protože naše platforma ho obsahuje, atd., atd., atd.

Pokračovat bych mohl ještě dlouho a výčet všech funkcí, které naše platforma umí, by zabral pár dalších odstavců.  Při tvorbě naší platformy nám rezonovalo v hlavě pouze 1 slovo – neomezený.

Získejte téměř neomezené možnosti při tvorbě webů a jejich propagaci

Chtěli jsme vám dát do rukou nástroj, se kterým budou vaše možnosti neomezené. Máme pro vás tedy atraktivní nástroj, který není spoutaný téměř žádnými limity.

Líbil by se vám hosting za pár korun pro neomezený počet domén a subdomén? Líbil by se vám e-mailový účet s neomezeným počtem e-mailových schránek? Neomezené zasílání e-mailů?

Neomezený počet kampaní, kontaktů v databázi, seznamů nebo automatických kampaní? Líbil by se vám hosting s neomezeným přenosem dat? Neomezený počet sales funnelů nebo landing pages? Neomezená tvorba videí nebo aplikací pro Android nebo iOS?

Buildio Appla iPhone

Jak jsem už zmiňoval, při tvorbě naší platformy jsme mysleli na to, abychom vám dali do rukou téměř neomezené možnosti pro perfektní webovou prezentaci a marketing. Věřím, že se nám to povedlo a budete z platformy nadšení.

Kompletní výbava online marketéra v jedné platformě

Možná se ale stále ptáte jestli je naše platforma vhodná právě pro vás? Bude vám vyhovovat a hodí se pro vaše online podnikání?

Jedinou výjimkou, pro kterou bych náš systém zatím úplně nedoporučoval jsou klasické e-shopy. E-shopových platforem je celá řada a mají oproti běžným systémům řadu specifik, se kterými je nutné se popasovat. Ne, že by nebylo možné postavit na naší platformě i e-shop, ale není to její hlavní zaměření.

Platforma je jako stvořená pro marketéry, info podnikatele nebo bloggery. Jednoduše řečeno, pokud nechcete provozovat klasický e-shop pro český trh, je pro vás naše platforma vhodná.

I přesto, že je zatím pouze v angličtině, nebudete mít sebemenší problém s jejím ovládáním. Vše je naprosto intuitivní a stavba webu probíhá v live drag&drop editoru, tudíž okamžitě vidíte změny, které na webu provádíte.

Buildio Laptop

Postavit si jednoduchou webovou prezentaci pro vás bude otázka pár desítek minut. Dvěma kliky si můžete zkopírovat celý koncept a rozložení webu,  což oceníte v situaci kdy pracujete s množstvím webů s podobným konceptem.

Platforma, které jednoduše nelze odolat

Buildio není jen obyčejný web builder, Buildio je komplexní nástroj pro web&app design, automatický e-mailový a facebookový marketing. 3-letý vývoj platformy vedl k jejímu rozšíření o skvělé funkce a nástroje, se kterými budete dosahovat lepších výsledků, než jste si kdy vůbec představovali.

Pilířem platformy Buildio je Web Builder, ve kterém si pomocí drag&drop technologie postavíte moderní webové stránky.

Druhou variantou builderu je Site&Blog Builder, který používá trochu odlišné rozhraní, ale také se jedná o drag&drop technologii, takže celá stavba blogu se bude skládat z přetahování elementů do správných políček 🙂

Třetí builder, který jsme do platformy integrovali je App Builder, se kterým se dostanete na kobylku Adroidovým a iOS aplikacím. Opět se budete pohybovat v drag&drop editoru a díky mnoha šablonám si postavíte vaši první appku během chvíle.

Čím by ale dnes byl obyčejný web, pokud by nedokázal chytře komunikovat s návštěvníky a klienty. Nejdůležitější a nejmocnější nástroj, který vám takovou komunikaci umožní je e-mailový autoresponder.

Buildio macbook double

Platforma Buildio nabízí plnohodnotný autoresponder, který dokáže mluvit s vašimi zákazníky bez vaší přítomnosti. Neomezené množství segmentů, seznamů nebo automatických kampaní dělají z auto responderu velmi mocnou zbraň na poli internetového marketingu.

Pokud jste dosud e-mailový marketing nevyužívali a vaše výsledky vám nedělají zas tak velkou radost, jakou jste očekávali, právě e-mail marketing je možná tím chybějícím článkem a dělítkem mezi úspěchem a neúspěchem.

Máme to rádi jednoduché. Proto u nás najdete celou výbavu pro web design a online marketing v jedné platformě

Tím ale rozhodně nekončíme. Jaká forma obsahu je dnes na internetu nejvyhledávanější? Pokud tipujete video, máte pravdu. Proto ani v naší platformě nesmí chybět nástroj, který vám s videi pomůže.

Ponořte se do video animátoru a připravte si animované prezentace přesně podle vašeho gusta. A jestli se chcete prezentovat opravdu netradičně, využijte Floating video editor, odstraňte z klasického videa pozadí a nechte vás třeba volně promlouvat k návštěvníkům a ukazovat jim novinky na vašem webu.

Floating Editor

Nedílnou součástí platformy Buildio je propojení s Facebookem a jeho využití k marketingovým účelům. Slouží k tomu několik funkcí a aplikací, díky nimž budete moci snadněji komunikovat s návštěvníky stránek a efektivněji získávat nové kontakty.

Zapomenout nesmím ani na funkci Browser Notification, pomocí které dostanete vaše sdělení přímo na plochu klientů pomocí upozornění prohlížečem.

Šikovným pomocníkem je také nástroj OnPage SEO Report Tool, díky kterému budete moci analyzovat jakékoliv webové stránky z pohledu OnPage SEO optimalizace.

Nástroj Vám také ukáže, jak chyby napravit, proto pro vás nebude těžké mít každou z vašich stránek z pohledu OnPage SEO naprosto perfektní.

A pořád nekončíme

Další vychytanou pomůckou, která vám pomůže virálně šířit váš obsah je aplikace Share Locker. Aplikace umožňuje přístup k obsahu až poté, co uživatel sdílí tento obsah se svými facobookovými přáteli.

V zásadě jde o velmi jednoduchou, ale účinnou cestu, jak dostat třeba váš e-book k mnohonásobně více uživatelům, než kdyby byla jeho distribuce jen ve vašich rukou.

Mezi další aplikace, které platforma Buildio obsahuje patří také Facebook Inbox Answer, což je appka, ve které si můžete nadefinovat odpovědi na reakce fanoušků na vaše příspěvky. Díky ní budou vypadat diskuze pod články mnohem živější.

Facebook apps

Pro další analýzu chování návštěvníků na stránkách může posloužit aplikace Heat/Click mapa, která umí vizuálně zobrazit místa, na které soustředí návštěvníci stránek nejvíce pozornosti.

Nebudete ochuzení ani o nástroj pro výměnu recenzí, tzv. Review´s Exchange, která funguje mezi členy platformy a díky ní můžete posílit pozitivní vnímání vaší značky skrze pozitivní recenze od ostatních uživatelů.

A nerad bych zapomněl na na Road Mapu, ve které můžete sledovat další proces vývoje aplikace a podávat návrhy na nové funkce či zlepšení.

Poslední zmínka týkající se funkcí platformy je o Tutorial videích, kterých máme připraveno více jak 200 pro vaši snadnější orientaci a práci s platformou.

Jediná platforma, se kterou zvládnete online marketing od A do Z

Chtěli byste si aplikaci zkusit, ale nejste si jistí, jestli vám bude vyhovovat?

Nemusíte riskovat naprosto nic a aplikaci se všemi nástroji si můžete vyzkoušet na 7 dní naprosto zdarma. Během těchto 7 dní budete moci využít platformu bez jakéhokoli omezení a bez jakéhokoli závazku.

Pokud vám platforma vyhovovat nebude, bude nám to samozřejmě líto, ale rozhodnutí pokračovat je jen a jen na vás.

V případě, že vás platforma zaujme nebo ještě lépe nadchne, stačí z prostředí virtuální kanceláře upgradovat na některý z vybraných balíčků a po jeho uhrazení budete moci pokračovat ve využívání platformy.

Hodně hraček za pár kaček 

S platformou Buildio nedostanete jen jednu službu, ke které si budete muset dokupovat ostatní aplikace. Všechny podstatné nástroje pro moderní webovou prezentaci a automatickou komunikaci jsou implementované přímo v platformě. Z jednoho dashbordu tak budete moci kompletně ovládat váš web, nebo celé portfolio webů.

Není nutné mít jeden nástroj na stavbu webů nebo blogů (ani nepočítám desítky pluginů potřebných pro WordPress, aby fungoval alespoň na základní uživatelské úrovni), jeden nástroj na e-mail marketing, další software na tvorbu aplikací pro Android a iOS nebo separé poskytovatele hostingu.

 

Buildio - All in one marketing

 

Není nutné mít další software pro tvorbu videí nebo prezentací, další software pro úpravu fotografií nebo tvorbu maket, drahé řešení pro Facebooký marketing atd.

S Buildiem máte všechny nástroje v jedné platformě, na jednom dashboardu a za jednu velmi přijatelnou cenu.

Jen počítejte se mnou a porovnejme alternativy

V zahraničí je jako web builder hojně využívaný nástroj WIX. Nejlépe porovnatelný plán od WIXU stojí 25$ za měsíc, budete moci připojit pouze 1 doménu a to je vše, co získáte. Žádné další nástroje nečekejte.

U nás je hodně známý Mioweb jehož základní verze za 299 Kč je srovnatelná s Buildio Starter balíčkem za 12 $ (cca 299 Kč). Od nás navíc dostanete e-mailový autoresonder pro 1000 kontaktů, nástroj na SEO OnPage optimalizaci, nástroj na tvorbu prezentací nebo Review´s Exchange a také hosting pro celý web.

V dražších balíčcích už Mioweb ztrácí, protože neobsahuje třeba e-mailový autoresponder, který si musíte zakoupit zvlášť, a který v podobě Smart Emailingu zase bude stát nějakou tu korunu navíc. Za 10 000 kontaktů v databázi zaplatíte dalších 2904 Kč/měsíčně. Buildio nabízí 10 000 kontaktů v balíčku Premium, který se všemi dalšími funkcemi stojí 49$, tedy zhruba 1 250 Kč / měsíčně.

low cost high return

Nástroj LeadPages je jako stvořený pro tvorbu squeeze pages a landing pages. Nicméně ve své střední verzi vás bude stát 48$ měsíčně. Pouze za možnost tvořit pěkné landing page. S Buildiem máte stejnou možnost a nemusíte platit žádné další poplatky.

Šablony pro landing page a jejich tvorba je součástí Web builderu. Buildio nabízí za 49$ nejen možnost vytvářet si neomezené množství landing pages, ale také mnoho dalších nástrojů – video creator, e-mailový auto responder atd.

ClickFunnels je výborný nástroj pro tvorbu prodejních funnelů. Aplikace je opravdu vynikající, ale stojí 97$ měsíčně, přičemž budete postrádat řadu dalších nástrojů, hosting pro vaše weby atd.

Buildio nabízí za 89$ v Ultra balíčku kompletní sadu nástrojů, neomezený e-mailing a neomezené množství prodejních funnelů, stránek, nebo hosting až pro 25 domén.

Není na čase pořídit si moderní a chytrý web?

Zapomeňte na najímání programátorů nebo grafiků, drahé šablony nebo pluginy. S platformou Buildio zvládnete vytvořit krásný, moderní web svépomocí díky vizuálnímu drag&drop editoru a více jak tisícovce šablon, které jsou k dispozici.

Rychlost, s jakou si nový web postavíte vás odzbrojí. Pokud se chystáte vytvořit si jednoduchou prezentaci o pár stránkách bez hlubší struktury, nemusíte si brát volno v práci nebo si vyčlenit víkend na to, abyste si web hrubě připravili.

Budete schopni takový web vytvořit během přestávky na oběd. Pokud využijete připravené šablony, zvládnete si připravit nejen web, ale také si dáte ten výborný oběd, který jste plánovali odsunout. Práce s Buildiem je opravdu intuitivní a blesková.

Buildio macbook a iphone

Myslím, že jsem vám nové platformě Buildio řekl a poodhalil více než dost. Jediné, co zbývá je, abyste si vyzkoušeli Buildio na vlastní kůži. Opravdu i kdyby tento článek byl 2x tak dlouhý, nic nezprostředkuje pocity lépe, než samotný zážitek.

Není tedy potřeba na nic čekat a pokud tušíte, že by vás Buildio mohlo posunout zase o kus dál , vyzkoušejte ho.

7 dní můžete využívat všechny funkce naprosto zdarma, abyste poznali jak se vám s platformou pracuje a měli možnost zhodnotit, jaké funkce využijete a na jaký balíček poté případně upgradujete.

Nenechte si utéct příležitost, jak konečně roztočit kolo online podnikání na plné obrátky a začněte těžit z chytré webové prezentace a komunikace. Uvidíte, že výsledky na sebe nenechají dlouho čekat.

Buildio All In One Marketing