MAKE MONEY FOR FREE

Chci vydělávat, zn. zdarma

Chci vydělávat, nejlépe hned a zdarma

Nedávno jsem dostal email od jedné návštěvnice webu, který mi utkvěl v mé děravé paměti, což něco naznačuje..

Nemyslím si totiž, že její přístup by byl nějakou výjimkou, ale je v hlavách mnoha lidí, které poté neskutečně brzdí.

Byli jsme v kontaktu ohledně projektu reCyclix a paní či slečně se nelíbilo, že by měla do projektu něco investovat. Doslova psala „chci vydělávat, ale nechci do toho nic investovat“.

Můžeme se úplně oprostit od toho, že se jednalo o reCyclix, to v tomhle případě nehraje žádnou roli. Můžete si dosadit jakýkoli jiný projekt.

Docela mě to v první chvíli zarazilo a absolutně jsem nevěděl jak na to reagovat. Chvíli jsem se ale zamyslel a uvědomil jsem si, že takový přístup jsem už viděl, už jsem se s ním setkal a není to vůbec nic neobvyklého.

Možná to je přesně ten postoj, který způsobuje, že 90% lidí, kteří vydělávaní na internetu zkusí, neuspějí. Možná je to velmi tristní finanční gramotností naší populace.

Ještě horší kombinace nastává v případě, že se lidem ani nechce pro své cíle pracovat, ani investovat a přesto by rádi peníze na internetu vydělávali. Sorry, ale takhle to fakt nefunguje.

Pokud aktuálně nemáte peníze na jakoukoli investici, musíte si prostě vyhrnout rukávy a začít vymýšlet, pracovat a tvořit.

Musíte přestat sedět na zadku před zapnutou bednou a fňukat že to nejde, že to nefunguje, já na to nemám a že to všechno jsou podvody a další nesmysly.

tomhle článku si můžete přečíst a vidět, že začít se dá i od naprosté nuly, pouze se silnou touhou chtít uspět.

Pak už vás nic nezastaví. Ale musíte prostě přijmout fakt, že peníze se do kapes sami nenahrnou ani pokud se bavíme o online světě. Je potřeba proto něco udělat.

Internet dává spoustu možností a třeba právě díky němu můžete dělat to, co vás baví, co vás zajímá a naplňuje. Peníze, které s tím přijdou, jsou pak jen velmi příjemný bonus.

Neblokujte se zbytečnými předsudky, načerpejte dostatek kvalitních informací aby jste věděli jak začít a pusťte se do toho. Budu se opakovat, ale nikdo jiný to za vás prostě neudělá. Ať se vám daří.

Autor příspěvku: aurin

Nadšenec do internetového podnikání, díky němuž může každý pracovat na vlastních snech, aby se dříve nebo později staly skutečností.

Napsat komentář