Buildio All In One Marketing

Chtěli byste chytré webové stránky s integrovanými nástroji pro online marketing?

Rádi byste si pořídili nový web pro váš nadcházející projekt, ale bojíte se to na vás bude příliš složité? Nebojte, věci se trochu změnili. Už je tomu dávno, kdy bylo potřeba znát html, css, c, cc++, php a další programovací jazyky, abyste si byli schopní vytvořit funkční a uživatelsky příjemný web.

Dnes jsme už opravdu o kus dál a perfektně vypadající webové stránky si dokážete postavit sami, bez znalosti jediného písmenka html kódu. Určitě znáte nebo máte zkušenost s WordPressem. Pokud vám přijde občas trochu neohrabaný, kostnatý a pomalý, máme něco přesně pro Vás!

Kompletně novou platformu, se kterou je tvorba webových stránek radostí. Platformu, která nemyslí jen na samotná webové stránky, ale také na jejich snadnou propagaci a chytrou komunikaci s návštěvníky a potencionálními klienty.

 

 

Buildio je jediná komplexní platforma pro webový design, androidové a ios aplikace, tvorbu animovaných videí, facebookový marketing a automatický e-mail marketing.

Buildio obsahuje intuitivní, přehledný drag&drop editor, díky kterému si moderní webové stránky postavíte během chvíle. Zvládne to opravdu každý. Stavět weby nebylo nikdy jednodušší.

 

Máme také skvělý blogovací drag&drop editor přizpůsobený pro blogery a blogerky, kteří si hledají unikátní design a jednoduchou administraci.

Pro opravdové nadšence jsme připravili App Creator, výbornou aplikaci opět s drag@drop editorem a mnoha šablonami pro snadnou stavbu Androidových a iOS aplikací.

 

Trendem v poslední době je jednoznačně video marketing a proto jsme mysleli i na něj. V platformě najdete dvě aplikace, které vám pomůžou oslovit publikum, které nejlépe reaguje na sdělení ve formě videa.

 

Vytvořte si neomezené množství animovaných videí v integrovaném video animátoru nebo si pohrajte s Floating video editorem, který dokáže z vašich nahrávek smazat jednolité pozadí a vytvořit tak efekt plovoucího videa.

A jelikož víme, že vzhledově perfektní web dnes nestačí, integrovali jsme do Buildia aplikace pro chytrý a automatizovaný marketing.

 

Facebook je dominantním hráčem na poli sociálních sítí a proto jsme vytvořili hned několik aplikací, díky kterým bude snadné získávat kontakty přímo z Facebooku nebo automaticky komunikovat s vašimi fanoušky.

 

Nezapomněli jsme ani na jednu z nejsilnějších marketingových zbraní kterou je e-mail marketing. Platforma Buildio obsahuje integrovaný e-mailový autoresponder, který se postará a automatickou komunikaci s kontakty ve vaší databázi.

Článek by zabral ještě mnoho dalších listů, než bychom vám popsali, co všechno platforma umí a co a jak vám může ve vašem online podnikání pomoci. Nejlepší možností, jak zjistit, co všechno Buildio dokáže a jak může změnit vaši online prezentaci, je vyzkoušet si to na vlastní kůži.

Využijte možnosti 7 denní trial verze, kterou máte naprosto zdarma, bez jakýchkoli závazků. Nečekejte a vyzkoušejte si Buildio hned teď. Jste už je jediný krok od vašeho nového moderního webu, který dokáže pracovat za vás dnem i nocí.

Autor příspěvku: aurin

Nadšenec do internetového podnikání, díky němuž může každý pracovat na vlastních snech, aby se dříve nebo později staly skutečností.

Napsat komentář