Click Intensity

Click Intensity - klikačka s rev-share programem

Dnes se zaměřím na jeden z nejnovějších rev-share programů, který nabízí možnosti inzerce a výdělku pro každého. V poslední době byl o Click Intensity na internetu poměrně velký humbuk a to díky jeho masivní kampani před samotným spuštěním celého projektu. Pojďme se tedy do recenze Click Intensity pustit.

Jejich kampaň slavila velký úspěch protože ještě spuštěním projektu se do něj zaregistrovalo přes 70 000 lidí. Upřímně není se moc čemu divit, když jsme byli svědky tak intenzivní promo kampaně a velkých slibů, které Click Intensity vypustil do světa. Navíc lidé vždy rádi zkoušejí něco nového, protože tuší a doufají ve změnu k lepšímu, že to bude už konečně ta příležitost, která jim vydělá dostatek peněz. 

Click Intensity je zcela nová společnost, která chce do světa online reklamy přinést nové přístupy, díky nimž budete s vaším online byznysem efektivnější a dosáhnete vyšších zisků. Co nám Click Intensity nabízí? Jde o první social traffic exchange, kde budete moci inzerovat svůj byznys obrovskému publiku a také budete mít možnost s Click Intensity vydělávat zajímavé peníze. Poslání Click Intensity je zřejmé a vy se můžete zdarma připojit a začít vydělávat peníze.

Compnay

Zapojte refferaly a investujte, jedině tak můžete vydělat větší peníze

Nyní je pro připojení správný okamžik, protože Click Intensity začal v březnu 2016 a vy můžete být na úplném začátku nového rev-share programu, který má potenciál zlepšit výsledky vašeho online byznysu a také přilepšit vašemu rozpočtu. Lidé utrácejí obrovské prostředky za to, aby byli na internetu vidět, aby se jejich weby zobrazovali masivnímu cílenému publiku a jejich služby či produkty se hojně prodávaly.

Vy si můžete z těchto prostředků díky Click Intesity ukousnout kousek také pro sebe. Nyní je ten nejlepší čas připojit se, říci o Click Intensity také svým známým a začít vydělávat s touto novou platformou v online marketingu a reklamě. Peníze můžete získat propagací vašeho online byznysu nebo také doporučením nových členů. Za ty Vám náleží 10% z jejich budoucích nákupů. A to pokaždé a opakovaně!

Pokud do Click Intensity přivedete pouze 10 lidí, kteří budou aktivně propagovat svůj byznys s Click Intensity a zakoupí každý měsíc dohromady 50 Adpacků ( každý 5 Adpaců, 1 Adpack má hodnotu 25 $). Vaše měsíční odměna bude 125$ a to už jde považovat za pěkný přivýdělek. Můžete také klikat na reklamy ostatní inzerentů a získávat Silver Coins, což je vnitřní měna Click Intensity.

Jakmile nasbíráte dostatek Silver Coinů, můžete za ně nakoupit reklamu a propagovat na CI cokoli vás napadne. Výdělek pomocí nákupu Silver Packů vám zajistí, že budete získávat tvz. rev-share ze zisku společnosti. Za každý Silver Pack v hodnotě 25$ dostanete zpět 30$, což je zhodnocení o 20%. Click Intensity vám neslibuje žádný časový interval, v jakém Silver Pack dosáhne této hodnoty, záleží to čistě na výdělcích společnosti, jak nakupují ostatní členové reklamní prostor atd.

Pokud budete mít v týmu dostatek lidí, náleží vám podíl z jejich nákupů a to až do 7. úrovně. Poslední možností jsou tzv. backend sales, to znamená že můžete opět získat podíl z nákupů ostatních členů pod vámi až do 7. úrovně, ale nemusí to nutně být již nákup Silver Packů, ale jakýchkoli produktů, které Click Intensity nabízí.

Compnay

Revoluce se zatím nekoná

Osobně jsi nejsem jistý jak se ke Click Intenstity postavit. Rev-share společnosti v sobě stále nesou určitou míru rizika. CI měli také velice vysoké ambice a až velkohubá prohlášení o tom, jakou revoluci do světa online reklamy a výdělků přinesou, ale dle mého názoru zatím zůstává jen u slibů. Na začátku prezentovali kolik možností výdělku vám bude nabídnuto, od klikání na reklamy, přes plnění jednoduchých úkolů, postování na facebook, hodnocení, sledování videí atd.

Zatím můžete pouze klikat na reklamy nebo zakoupit Silver Pack a získat rev-share, neboli podíl ze zisku. Click Intensity sám o sobě je dost aktivní na Facebooku a zasílá různé rady a nápady v emailových zprávách, nicméně to vám samo o sobě moc peněz nevydělá. Aby jste mohli získat nárok na lepší postavení vašich reklam a větší možnost výdělku, musíte do Click Intensity nejprve hodně investovat.

A jelikož vám CI nezaručuje žádný časový horizont vaší investice, nejeví se mi to jako zcela fair play model. Pokud se i přesto rozhodnete v Click Intensity nakoupit nějaké Silver Packy a začít vydělávat, udělejte to prosím nejprve s 25$ a celý systém si vyzkoušejte a pak se teprve rozhodněte, zdali je právě CI pro vás a zdali se vyplatí do tohoto konceptu investovat více peněz.

Osobně zatím zůstávám stranou a budu vývoj Click Intensity ještě nějaký čas sledovat.

Přestaňte donekonečna pátrat po těch správných příležitostech

Také jsem dříve strávil spoustu času neustálým hledání té správné příležitosti, se kterou bych si konečně mohl na internetu vydělat peníze. Trvalo mi docela dlouho než jsem pochopil jaké postupy na internetu fungují, které nástroje používat a se kterými společnostmi je výhodné spolupracovat. Nakonec jsem ale přišel na to, jak je možné na internetu vydělávat a proto bych vám rád ušetřil čas a peníze a doporučil vám právě ty příležitosti, které mám osobně vyzkoušené a které fungují. Doporučuji ji vám hned 3, aby jste si mohli vybrat tu, která vyhovuje právě vám. Ušetřete si raději čas a začněte vydělávat s nejlepšími projekty, které jsem na internetu objevil hned teď.