Facebook jako generátor návštěvníků zdarma

Facebook jako generátor návštěvníků zdarma

Facebook byl dlouho považován za sociální síť, na které se lidi baví, komunikují a sledují životy ostatních. Nepohlíželo se na něj jako na platformu, kde by se dalo vydělávat.

Dnes už je tenhle přístup ta tam a jelikož Facebook registruje zhruba 1,3 mld. uživatelů, z nichž se 0,9 mld. připojí každý den, je to obrovská příležitost pro každého podnikatele.

Prodej na Facebooku ale funguje trochu jiným způsobem, než byste si mohli představovat. I když i na Facebooku můžete mít dá se říci plnohodnotý e-shop (Aplikace a propojení přes API s mateřským webem), hlavní pozornost je upřena jiným směrem.

Do popředí zájmu se dostali skupiny a fanouškovské stránky, neboli fanpage. Jsou to dva nejdůležitější elementy, se kterými budete pracovat. Skupiny i Fanpage mají trochu jiné cíle, dávají jiné možnosti při jejich moderaci a chovají se také jinak ve vztahu ke členům nebo fanouškům.

Jelikož ale nejsem odborník na Facebook, sám jsem hledal informace jak svůj marketing na Facebooku vylepšit. Prošel jsem si několik kurzů, které se na Facebookový marketing dívali z různých úhlů pohledu a všechny do jednoho byly hodně přínosné.

facebook-marketing-influence-media

Pokud byste chtěli ze svého marketingového úsilí na Facebooku vytěžit maximum, rozhodně není špatné se přiučit u odborníků. U nás jsou profíci na Facebook kluci ze SocialSprinters. S některými kampaněmi dokážou opravdu divy a vy máte možnost získat další tipy a návody, jak na Facebooku dělat marketing. Ať už využijete video trénink zdarma, nebo si zakoupíte některý z jejich prémiových kurzů či nástrojů.

Na SocilaSprinters se můžete zblízka podívat tady.

Další kurz je ze zahraničí od mého oblíbeného autora Micheala Cheneyho a tuhle metodu jsem začal aplikovat na svůj nový web. A během několika dnů jsem začal pozorovat okamžitý rozdíl v návštěvnosti, lajcích a vzrůstajícím počtu fanoušků mé stránky. Kurz je nyní zlevněný na necelých 10$ a informace, které v kurzu dostanete jsou k nezaplacení.

Deatily o kurzu si můžete přečíst zde – http://vydelky-online.cz/fanpagemoney

Sociální sítě jsou v dnes v podstatě nepostradatelnou součástí každého úspěšného online projektu a proto je dobré alespoň jednu sociální síť zvládnout tak, aby jste dokázali konstantně přivádět nové fanoušky, které postupem času přetvoříte v nadšené fanoušky a zákazníky.

Autor příspěvku: aurin

Nadšenec do internetového podnikání, díky němuž může každý pracovat na vlastních snech, aby se dříve nebo později staly skutečností.

Napsat komentář