customer_survey

Internetové průzkumy

Internetové průzkumy - je možné si s nimi vydělat?

Nestyďte se a nechte si platit za váš názor! Internetové průzkumy jsou snad nejsnadnějším způsobem, jak si můžete nějaké peníze přivydělat. Upřímně vám ale musím říci, že jde pouze o pár korun. Žádné závratné peníze rozhodně nečekejte. Frekvence průzkumů ani odměny nejsou tak vysoké, aby jste mohli počítat s nějakým významným přilepšením.

Přesto tuto možnost uvádím, nechtěl bych ji opominout, když přeci existuje. Bohužel jsem ale zatím u nás nenarazil na projekt zabývající se průzkumy, který by vám byl schopen nabídnout dostatek práce za relevantní odměnu. Pokud o nějakém víte, budu rád když se mi ozvete .). Při registraci do takovýchto průzkumů musíte o sobě prozradit pár věcí, jako jsou věk, pohlaví, dosažené vzdělání, bydliště atp., na jejichž základě budete do určitých průzkumů vybrány.

Z českých webů, které internetové průzkumy dělají jde jmenovat třeba www.narodnipanel.cz, kde po registraci získáte možnost účasti v průzkumech, za které dostanete věcnou nebo finanční odměnu. Další možností je věnovat váš výdělek vybrané dobročinné organizaci. Další společnost provádějící marketingové a sociologické průzkumy u nás je SC&C. Zaregistrovat se můžete také na stránkách centrumpruzkumu.cz. Za průzkum zde můžete získávat jak věcné odměny tak i peníze až do výše 200 Kč za průzkum.

Postup je zase stejný, stačí se zaregistrovat, vyplnit o vás nějaké údaje a pak už jen čekat, do jakého průzkumu vás společnost vybere. Ani zde nečekejte nějakou velkou frekvenci průzkumů. Za vyplnění průzkumu vás čeká finanční odměna, nebo tyto peníze můžete věnovat na konto nadačního fondu Dobrý Skutek. Některé výzkumné programy běží samozřejmě i v zahraničí, nicméně je velice složité získat od těchto společností pozvání do průzkumu, protože se většinou jedná o dotazníky „lokálního charakteru“.

Další český projekt najdete na webu populace.cz, který vám také nabízí možnost přivýdělku vyplněním dotazníků, které od společnosti dostanete. Výzkum může být prováděn také formou telefonického rozhovoru nebo můžete být také pozváni na skupinový pohovor. Za dotazník můžete získat 10 - 50 Kč podle jeho náročnosti a výplatu dostanete jednou za čtvrt roku na váš bankovní účet. Ročně si dle webu populace.cz můžete přijít na 400-800 Kč. Odměny také můžete darovat ve prospěch řady neziskových organizací.

V momentě kdy narazíte na velmi štědře placené průzkumy na zahraničních webech, rychle zpozorněte, protože i v této oblasti se vyskytují podvodné firmy, pro které uděláte nějakou práci, ale na vaší odměnu čekáte marně. Buďte tedy obezřetní pokud hledáte přivýdělek s vyplňováním dotazníků.

Přestaňte donekonečna pátrat po těch správných příležitostech

Také jsem dříve strávil spoustu času neustálým hledání té správné příležitosti, se kterou bych si konečně mohl na internetu vydělat peníze. Trvalo mi docela dlouho než jsem pochopil jaké postupy na internetu fungují, které nástroje používat a se kterými společnostmi je výhodné spolupracovat. Nakonec jsem ale přišel na to, jak je možné na internetu vydělávat a proto bych vám rád ušetřil čas a peníze a doporučil vám právě ty příležitosti, které mám osobně vyzkoušené a které fungují. Doporučuji ji vám jich hned několik, aby jste si mohli vybrat tu, která vyhovuje právě vám. Ušetřete si raději čas a začněte vydělávat s nejlepšími projekty, které jsem na internetu objevil. 

Autor příspěvku: aurin

Nadšenec do internetového podnikání, díky němuž může každý pracovat na vlastních snech, aby se dříve nebo později staly skutečností.

Napsat komentář