Just Been Paid

Just Been Paid - další z řady HIYP programů

Dnes se trošku zaměříme na společnost Just Been Paid a její investiční nabídku. Just Been Paid sám sebe označuje za HYIP program a proto je třeba mít na paměti, že se jedná o investiční schéma vysoce rizikové a v některých zemích nelegální.

Než ale uděláme celkové hodnocení Just Been Paid v této recenzi, pojďme se nejdřív podívat kdo za Just Been Paid stojí a co nám nabízí.

A už tady narážíme na první varování. O tom, kdo Just Been Paid provozuje, kdo ho vlastní a kdo za ním stojí nevíme vůbec nic. Na webu nenajdeme jediné jméno, jedinou fotku či video. Pokud by jste měli perfektní byznys, který by vydělával peníze vám a vaším partnerům, rozhodně by jste se neskrývali a své jméno by jste s ním rádi spojili.

Just Been Paid je velice anonymní, pouze se prohlašují za skupinu lidí se zkušenostmi v rozvoji a budování prosperity a předávní těchto znalostí jiným.

Vlastně se nedozvíme nic konkrétně ani o tom, co přesně Just Been Paid dělá krom obecných frází, jak se soustředí na ty nejzajímavější projekty s potenciálem vysokého zhodnocení, diverzifikaci portfolia, týmové podpory atp. Informace jsou velice obecné a to není dobré znamení.

Navíc podpora o které mluví, je téměř nulová. Jako člen JSB můžete tak maximálně poslat email formou ticketu na neznámou adresu a doufat v odpověď.

Just Been Paid nabízí několik investičních balíčků. Investovat se dá od 30$ do 10 000$. Výše zhodnocení závisí na druhu balíčku. První balíček nabízí 3% denně po dobu 40 dní. Další balíček nabízí zhodnocení 104% za 1 hodinu a poslední balíček nabízí fixní zhodnocení 130% za 3 dny.

JSB nabízí také affiliate program, ale ani u toho není vůbec vysvětleno, jaké provize získáte nebo jak hlubokou strukturu můžete budovat. Je pro mě docela záhadou, tedy pokud jsou čísla na webu JSB pravdivá, jak se může připojit a investovat do tohoto programu tolik lidí, když k němu je tak málo informací. Evidentně vidina rychlého zisku je zaslepí a racionální uvažování jde stranou.

Just Been Paid na mě působí jako další z klasických HYIP programů, kde možná můžete krátkodobě vydělat, pokud jste se připojili včas a získáte pod sebe nějaké členy, ale z dlouhodobého pohledu je tento podnik až příliš rizikový na to, abych do něj vkládal své peníze.

U Just Been Paid samozřejmě neexistuje žádná záruka vrácení peněz nebo např. pojištění investice, proto pokud do programu peníze vložíte, můžete jen doufat, že nějaké uvidíte zase zpět. Je tedy pravděpodobně jen otázka času, kdy se z Just Been Paid stane scam.

Celkově vzato můžeme říci, že JSB po vás chce peníze aniž by se obtěžovalo nabídnout vám alespoň dostatek informací o tom, co s nimi pak dělá, aby dosáhli slibovaného zhodnocení. Nezbývá než říci, že JSB je investice pro opravdové dobrodruhy a sám bych do tohoto projektu vlastní peníze v žádném případě nevložil.

!! Update 1/2017 !!

Delší dobu mi nepřišel žádný propagační e-mail od Just Been Paid a tak jsem se podíval jak si stojí. Ani mě nepřekvapilo, když jsem se marně pokoušel připojit na na jejich stránky. Just Been Paid byl neprůhledný HYIP program již od začátku. Opět se ukázalo, že ostražitost je při investicích do podobných podniků víc než na místě.

Přestaňte donekonečna pátrat po těch správných příležitostech

Také jsem dříve strávil spoustu času neustálým hledání té správné příležitosti, se kterou bych si konečně mohl na internetu vydělat peníze. Trvalo mi docela dlouho než jsem pochopil jaké postupy na internetu fungují, které nástroje používat a se kterými společnostmi je výhodné spolupracovat. Nakonec jsem ale přišel na to, jak je možné na internetu vydělávat a proto bych vám rád ušetřil čas a peníze a doporučil vám právě ty příležitosti, které mám osobně vyzkoušené a které fungují. Doporučuji ji vám jich hned několik, aby jste si mohli vybrat tu, která vyhovuje právě vám. Ušetřete si raději čas a začněte vydělávat s nejlepšími projekty, které jsem na internetu objevil.