kairos-pic-logo

Kairos Technologies LTD

Kairos Technology - vhodná investice nebo jen další pokus vytáhnout nám peníze z kapes?

Poslední dobou na mě z různých stran pomrkává nabídka společnosti Kairos Technology a tak jsem neodolal a podíval jsem se blíže, na co se tato společnost zaměřuje a co nám může nabídnout. Vidina zhodnocení 250% ročně je opravdu lákavá a proto Kairos Planet přitahuje pozornost.

Co tedy Kairos Planet dělá a jak se k oněmu 250% zhodnocení můžeme dopracovat? Kairos Planet Technology je společnsot založená roku 2014 a je registrovaná ve Velké Británii. Kairos Technology je dle svých slov zaměřená na vývoj a celosvětovou dristribuci high-end řešení založřeného na bázi technologie výpočetních sítí a na vývoj speciálního rozšířeného programu affiliate marketingu. Cílem projektu Kairos je vyvinout globální distribuční výpočetní systém KairosPlanet.

Kdo za Kairos Technology stojí?

Rád bych to věděl se 100% jistotou, ale informace jsou chabé a zavádějící. Na webu Kairos Technology najdete sice fotky nějakých tří gentelmanů, ale o koho se jedná, to si můžete jen domýšlet, žádné jméno u fotografií nenajdete. Podle výpisu z OR jsou directory společnosti portugalec Miguel Luis Viera a ukrajinec Artem Grebinnyk. Ani jednoho z těchto pánů na webu společnosti nenajdte ani náznakem. Zajímavé také je, že ani jeden neuvádí, že je directorem v společnosti Kairos Technology na svém oficiálním profilu na síti Linkedin.

V čem spočívá spolupráce s Kairos Technology?

Princip splupráce s Kairos Technology je poměrně jednoduchý. Kairos planet dle svých slov uchovává data a potřebuje výpočetní výkon pro potřeby svých klientů. K tomu chce využít naše počítače nebo notebooky a za využití výpočetního výkonu a diskového prostoru vám firma platí.

Firma dle svých slov šifruje veškerá data a po částech je rozesílá na počítače zapojené v KairosPlanet síti, kde jsou po určitou dobu uložena a poté si je Kairos stahuje zase zpět. Jediné co potřebujete k „výdělku“ s Kairos Technology je tedy PC s připojením k internetu, zapnuté alespoň 10 hodin denně. Tím ale asi veškerá logika tohoto projektu končí. Dále se už jen ptám cože?

Kairos pro nás má velice zajímavou nabídku zhodnocení 250%. Zhodnocení se týká peněz, které firmě věnujete prostřednictvím nákupu balíčků. Máte na výběr ze 4 balíčků v různých hodnotách.

125 $ stojí balíček, díky kterému dáte firmě k dispozici 15 Gb vašeho diskového prostoru. Ptáte se cože? Já mám zaplatit a ještě za to někomu něco dát? Ano správně, takovou logiku nám Kairos Technology předkládá.

S tímto balíčkem ještě nemáte možnost zapojit se do sítě a přivádět do systému nové členy. Pro to si musíte zakoupit alespoň balíček v hodnotě 597$. V tomto balíčku po vás Kairos Planet chce 70 Gb diskového prostoru, balíček v hodnotě 1577$ vám vezme 180 Gb diskového prostoru a poslední balíček za 2777$ vám ukrojí 320 Gb prostoru z vašeho harddisku. Cože?

Nesmyslná logika projektu Kairos Technology

Napadlo by vás někomu dát zhruba 70 000 Kč a dostat za to aplikaci v hodnotě pár dolarů ( díky této aplikaci vám Kairos odesílá a zpětně stahuje data ), nabídnout k dispozici svůj HW a doufat, že se vám tato „investice“ vrátí?

Celý projekt je postavený na myšlence, která nemá logiku. Pokud bych se vcítil do role zákazníka společnosti Kairos a měl bych jim svěřit moje citlivá data, rozhodně bych nad nimi chtěl mít přehled a chtěl bych, aby byly v bezpečí a ne roztroušené po celém světě na počítačích různě spolehlivých uživatelů. Veškerá bezpečnost dat v tomto systému tímto padá.

Ohrožena je také bezpečnost dat. Co se stane v případě, že u sebe mám 1/10 dat, ale počítač mi zkolabuje a žádná data se z něj již nikdy nedostanou? To by si musel dělat Kairos kopiie všech dat a ty také zálohovat, poté ale jejich distribuce postrádá smysl.

Opravdu velkou nelogičností v celém systému je cena, kterou nám chce Kairos za využití našeho HW platit vzhledem k tomu, kolik by je stálo nějaké cloudové řešení nebo VPS. 15 Gb stojí i s VPS nějakých 5$ měšíčně. Kairos nabízí za náš HW výdělek 187$ (312$ - 125$), přičemž to samé může bez jakýchkoli problémů Kairos pořídit za nějakých 60$ (12 x 5$). Nehledě na to, že za nižší cenu by mohli mít kvalitní, stabilní, bezpečný a výkonnějí HW. Opět další cože do naší Kairos skládanky.

Pokud by jste chtěli Kairos Planet kontaktovat a něco s nimi prodiskutovat, máte smůlu, k dispozici máte pouze emailový kontakt. Můžete se tam na ně obrátit a doufat, že možná nějakou odpověď dostanete.

S Kairos Technology můžete také „vydělávat“ pomocí nově přivedených členů do vašeho týmu. Jedná se o strukturu, kterou můžete budovat snad až 9. úrovně a získávat různá procenta z jejich nákupů. Blíže jsem to nestudoval, je to poměrně nepřehledné a popravdě mě to ani nezajímá, protože do projektu jako je Kairos nemám nejmenší důvod investovat, natož do něj lákat další lidi. Ostatně na distribuci odměn se můžete podívat níže.

Co tedy říci o Kairos závěrem.

Ačkoli se může na první pohled zdát Kairos Planet jako dobrý nápad a převratná obchodní myšlenka, po důkladnějším rozboru přijdete na to, že celý projekt dle mého názoru nonsense, který se při životě drží jen díky důvěřivosti lidí a investicím do propagace, kterými se Kairos snaží vzbudit dojem solidní firmy.

Názor si udělejte sami, ale osobně si myslím, že Kairos Planet je dalším HYIPem na scéně, težko říci v jaké je fázi a jak dlouho ještě vydrží, viděl jsem i nějaké výplaty, které zmiňovali starší členové na různých fórech, ale podle mně je jen otázkou času, kdy se celé letadlo zřítí k zemi.

Přestaňte donekonečna pátrat po těch správných příležitostech

Také jsem dříve strávil spoustu času neustálým hledání té správné příležitosti, se kterou bych si konečně mohl na internetu vydělat peníze. Trvalo mi docela dlouho než jsem pochopil jaké postupy na internetu fungují, které nástroje používat a se kterými společnostmi je výhodné spolupracovat. Nakonec jsem ale přišel na to, jak je možné na internetu vydělávat a proto bych vám rád ušetřil čas a peníze a doporučil vám právě ty příležitosti, které mám osobně vyzkoušené a které fungují. Doporučuji ji vám jich hned několik, aby jste si mohli vybrat tu, která vyhovuje právě vám. Ušetřete si raději čas a začněte vydělávat s nejlepšími projekty, které jsem na internetu objevil. 

Autor příspěvku: aurin

Nadšenec do internetového podnikání, díky němuž může každý pracovat na vlastních snech, aby se dříve nebo později staly skutečností.

5 komentářů: „Kairos Technologies LTD

  Michaela

  (25/10/2016 - 12:53 pm)

  Dobry den, i ja se podelim se svym
  „zazitkem“ v kairosu. Pred pul rokem, jsem si zalozila balicek silver v hodnote 15 tis (nastesti).Přítel také.. Program nám oběma padá, dá se říct denně.. Pc kvůli tomu běží celých 10 hodin a kolikrát zbytečně. Peníze se zpětně nenačtou a tak přijdeme za měsíc o nějaký ten výdelek. Za celý půl rok jsme neviděli ani korunu, tudíž jsme zatím každý prodělali 15 tisíc a na spotřebě běžících počítačů an nemluvě.. Program na posílání peněz zrušili a místo toho založili AGC, přes, který jsme si nechali poslat nějaké peníze na účet a již čekáme celé dva měsíce. Kairos a AGC vás vyloženě ignoruje a neodpoví ani na jeden email. Lidi co dělají školení v ČR, vám naslibují hory doly a ve výsledku se s vámi pohádají a připadáte si, že to vlastně nefunguje jen vám… Tímto Kairos určitě nedoporučujeme! Bylo to zbytečně vyhozených 30tisíc do vzduchu!
  Ještě chci dodat, že jsme psali na FB kairos veřejně, ohledně poslání plateb a celého systému a naše příspěvky byli smazány…

   aurin

   (25/10/2016 - 5:39 pm)

   Dobrý den Michaelo,

   díky moc za Váš příspěvek. I když nabídka společnosti vypadala lákavě, bylo to jen takové pozlátko, pod kterým se skrývaly jen sliby velkých a bezpracných zisků. Doufám, že váš příspěvek pomůže ostatním v rozhodování, respektive je od investice do Kairos Technologies nadobro odradí. Díky za sdílení Vaší zkušenosti!

  Martin

  (30/12/2016 - 12:39 am)

  Zdravím. Ano je to tak! Nechal jsem se s kamarádem nalákat začátkem února 2016. Pravda je taková, že mi to spadlo asi jen 2x za celou dobu a z toho 1x na celý den, tudíž bez ehm ehm dolarů a 1x to spadlo asi na 4h a stihl jsem ( samozřejmě zcela zbytečně ) nasbírat 6h a bylo mi připsáno ASI 60% z danné denní „výplaty“. USD se mi pravidelně přičítají ( samozřejmě při zapnutí na 10h denně ), ale někde se chudinky mě i kámošovi asi stavily na pivko 😀 protože on si před 2 měsíci přes SEPA posílal 700USD a já asi před 22 dny 200USD. Ono to defakto vyjde úplně stejně…jedněm padá systém a nemohou nasbírat hodiny tudíž ani přičtení USD a nám, kterým se USD připisují, tak zase vymetají cestou na naše účty asi kdejakou hospodu, nebo je někdo unesl 😀 😀 😀 …beru to s úsměvem, co jiného mohu dělat 😉 bylo mi to divné od samého začátku, ale řekl jsem si, že si to okecám sám sobě tím, že bych ty peníze stejně utratil za nějaké kokotiny. Kamarád to nese trochu hůře, ale hold je to naše blbost…zaplaťbůh to nebyly veškeré úspory jako u některých jiných lidí, protože přes fb si píši ještě s několika lidmi, co zažívají to samé. Rozhodně Kairos NE!!! Mějte se.

  Eda

  (07/03/2017 - 3:10 pm)

  Já v tom teda nejsem, ale mám pár známých a těm chodí peníze bez problému už 2 roky včetně výběru.

   aurin

   (07/03/2017 - 7:30 pm)

   Zdravím Edo,

   díky za info, nevíš jestli jsou aktuálně výběry v pořádku?

Napsat komentář