Leads Leap

Leads Leap - jen vylepšená klikačka?

Leads Leap je nový traffic systém nebo platforma díky níž můžete propagovat svůj byznys online a vydělávat peníze díky revenue share programu. Leads Leap je zaměřený také na vzdělávání svých členů. Čeho se můžete od Leads Leap dočkat? Zapojením se do Leads Leap získáváte možnost inzerovat a propagovat svůj web do celého světa, nejen členům Leads Leap.

Můžete začít okamžitě vydělávat peníze díky revenue sharing programu, naučíte se jak správně propagovat a získáte několik velice užitečných nástrojů online marketingu. Vydělávat peníze s Leads Leap můžete začít ihned bez jakékoli investice. Stačí shlédnout 10 webových stránek ostatních uživatelů denně a získáváte tak nárok podíl na zisku společnosti.

Další možností jak získat nějaké dolary navíc je přivedením nových členů, kteří upgradují na verzi pro. Vaše odměna je 25-50% za každého člena Leads Leap, který verzi Pro zakoupí. Výdělky s Leads Leap záleží především na vašem času a šikovnosti, pokud zapojíte do programu nějaké nové členy a budete aktivně propagovat svůj byznys, rozhodně se váš měsíční budget může vylepšit.

Pro mě je Leads Leap vhodnější spíše na propagaci vlastních projektů, protože pokud zůstanete free členové, výdělek z rev-share programu mi přijde velice pomalý. Klikáním na reklamy ostatních inzerentů získáváte pouze body, za které můžete propagovat vlastní projekt.

Nicméně z této propagace jsem získal pár lidí do svých projektů, takže je vidět že tato cesta alespoň do určité míry funguje. Nicméně osobně mě Leads Leap nijak výrazně neuchvátil a vidím celou řadu lepších příležitostí, které se vám nabízí, pokud chcete na internetu vydělávat.

Přestaňte donekonečna pátrat po těch správných příležitostech

Také jsem dříve strávil spoustu času neustálým hledání té správné příležitosti, se kterou bych si konečně mohl na internetu vydělat peníze. Trvalo mi docela dlouho než jsem pochopil jaké postupy na internetu fungují, které nástroje používat a se kterými společnostmi je výhodné spolupracovat. Nakonec jsem ale přišel na to, jak je možné na internetu vydělávat a proto bych vám rád ušetřil čas a peníze a doporučil vám právě ty příležitosti, které mám osobně vyzkoušené a které fungují. Doporučuji ji vám jich hned několik, aby jste si mohli vybrat tu, která vyhovuje právě vám. Ušetřete si raději čas a začněte vydělávat s nejlepšími projekty, které jsem na internetu objevil.