lyoness recenze

Lyoness – nakupujte a získávejte peníze zpět

Získejte výhody členství v Lyoness klubu

Ušetřit nějakou korunu se vždy hodí. A pokud můžete ušetřit a získat další výhody rovnou při nakupování, je to ještě příjemnější. Takové výhody skýtá členství v klubu Lyoness, o kterém si dnes povíme něco bližšího. Pokud vás zaujala myšlenka "peníze zpět" z každého vašeho nákupu, čtěte dále.

Co je Lyoness?

Společnost Lyoness byla založena v roce 2003 jako Shopping Comunity a jako Zákaznický věrnostní program pro partnerské společnosti. Dnes už působí v celosvětovém měřítku, zaměstnává více než 1000 zaměstnanců ve 47 zemích světa.

Pro svých více než 5,3 miliónů členů zajišťuje nákupní výhody jako je cashback, tedy peníze zpět z každého nákupu a shopping points, body přinášející další zajímavé výhody. Na druhé straně svým partnerským obchodníkům přináší více zákazníků, kteří se často vracejí.

Stáhnout si také můžete Lyoness Cashback aplikaci

lyoness cashback aplikace

 

Jaké výhody přináší členství ve věrnostním programu Lyoness?

Jakmile se stanete členem věrnostního programu Lyoness, získáte možnost dostávat peníze zpět z nákupů, které provádíte u partnerských společností Lyonessu. Dnešním dnem je jich více než 60 000 ze všech možných odvětví, proto vybrat si obchodníka zapojeného v Lyoness a získat zpět peníze z nákupu není rozhodně těžké.

Dalším bonusem, který při svých nákupech získáváte jsou tzv. Shopping points, nákupní body, které přináší další výhody a výrazné slevy u vybraných obchodníků. Při vašem nákupu tak ušetříte 2x. Jednou dostanete klasický cashback, až 5 % z hodnoty nákupu zpět a podruhé uplatníte shopping points a získáte další slevu.

Takto vypadá přehled vašeho účtu po registraci do klubu Lyoness

výhody členství klubu lyoness

Z tabulky získáte rychlý přehled o výši cashbacku, kolik máte shopping points, stav přátelského bonus a poslední políčko zobrazuje aktuální stav vaší výplaty. S Lyoness máte ještě jednu možnost, jak získat nějaké peníze, díky přátelskému bonusu.

V podstatě se jedná o velmi zjednodušený affiliate systém, ve kterém máte možnost získat 0,5% z nákupů přátel, kterým Lyoness doporučíte. Je to takový malý, příjemný bonus, jak získat ještě více výhod z členství v Lyonessu.

Jak se registrovat do Lyoness?

Registrace je naprosto jednoduchá, je zdarma a potřebujete jen minimum času na vyplnění základních údajů. Můžete se registrovat kliknutím na tento odkaz, nebo se nechte pozvat, vložte váš e-mail níže a získejte členství v partnerském programu Lyoness a čerpejte všechny výhody, které přináší.

[inbound_forms id="1370" name="Lyoness přihlášení"]

Jak a kde nakupovat a uplatnit slevu pro člena klubu Lyoness?

Jsou tři základní možnosti jak nakupovat a získat přitom výhody členství Lyoness klubu. Prvním a mým nejoblíbenějším způsobem je nákup přes internet. Stačí na stránkách Lyoness.com najít odvětví, vybrat partnerský online obchod ve kterém chcete nakupovat a pustit se do toho.

Důležité je na partnerský e-shop dojít přes stánky Lyoness, jedině tak získáte možnost uplatnit na vaši útratu cashback a také získat shopping points.

Druhou možností, jak využít výhod členství Lyoness klubu a uplatnit cashback na svoje nákupy jsou poukázky. Na stránkách Lyoness si u partnerských společností předem nakoupíte poukázky, se kterými později zaplatíte váš nákup přímo u obchodníka. Stačí opět jednoduše na stránkách Lyoness najít partnerských obchod a nakoupit poukázky.

Okamžitě tak získáte cachback na vaši online peněženku a také se vám přičtou shopping points. 

Některé poukázky se vám po zakoupení okamžitě objeví pod záložkou "moje poukázky" a máte je tak okamžitě k dispozici. Můžete si je vyvolat na smatphonu nebo tabletu a takto je uplatnit při placení. Nebo si je můžete vytisknout a vzít si je fyzicky s sebou na váš nákup.

Ostatní poukázky si můžete vyzvednout na jednom z poukázkových míst, kde je možnost poukázky koupit i předchozího objednání, nebo si je nechat zaslat poštou.

Třetím způsobem jak uplatnit výhody členství v Lyoness síti je Cashback Card. Její používání je naprosto jednoduché. Stačí ji předložit u pokladny jako jakoukoli jinou členskou kartu a tím z nákupu získáte zpět peníze a ještě vám přibudou další nákupní body.

Které partnerské obchody přijímají Cashback Card snadno najdete na stránkách Lyoness. Stačí si v menu "Najít Shopy" - "Vyhledat obchodníka"
vyfiltrovat druh "Cashback" a případně si také zadat město, ve kterém chcete obchody hledat.

Kde a jak získám kartu Lyoness?

Získat Cashback Card můžete několika způsoby. Můžete se přihlásit do svého účtu na webu Lyoness, kde ji máte vždy k dispozici ve vašem profilu a můžete ji tak digitálně použít přes váš smartphone, nebo si ji vytisknout a uplatnit přímo při nákupu, jako jinou členskou kartu.

Na stránkách Lyoness také najdete řadu obchodníků ve vašem okolí, kteří vydávají Lyoness věrnostní karty se svými vlastními logy.  

U jakých společností můžu výhody Lyoness klubu čerpat?

Lyoness už má přes 60 000 partnerských obchodníků proto si můžete vybírat opravdu ze široké škály obchodů. Pokud máte hlad, zajít a uplatnit slevu můžete třeba v Mc Donalds, Dáme Jídlo, nebo Rohlík. Dobré víno si můžete objednat třeba z iPortwine, kávu z Grand Café, sýry ze Sýrárny.

Zaregistrovaných je také mnoho regionálních, malých obchodníků z kvalitními potravinami.

S výhodami Lyoness můžete počítat také u čerpacích stanic Shell nebo OMV, nakupovat na eBay nebo v nákupním Centru Harfa, v obchodním řetězci s nábytkem Kika nebo v online obchodě Mall.cz. To je jen malý výběr z obchodníků, kteří jsou zapojeni v klubu Lyoness, sami vidíte že je zde téměř vše.

Je Lyoness legální?

I tahle otázka může napadnout dost lidí. Je samozřejmě dobré se takhle zamyslet a být vždycky na pozoru, ale u Lyonessu si můžete být jistí, že se nezapojujete do žádné pochybné společnosti. Lyoness nebyla první společností, které tyto služby nabízela a nabízí, ale její popularita dnes převyšuje mnoho konkurentů.

Z partnerství v Lyonessu těží oba tábory. Na jedné straně zákazníci, kteří ze svých útrat získávají určité procento peněz zpět, na druhé straně partnerští obchodníci, kteří do svých obchodů přivedou víc zákazníků a jejich tržby tak porostou.

Pokud by byla činnost Lyoness jakýmkoli způsobem jen podezřelá, neměla by šanci získat žádné partnerské obchodníky, natož takových jmen jako je eBay, Mall, Shell, Kika, Bonatex, Vesna, Kasa a další.

Obavy v tomto případě nejsou na místě. Členství v klubu je zdarma a je pouze na vás, jestli a jak budete jeho výhod využívat.

Nechte se pozvat do klubu Lyoness

[inbound_forms id="1370" name="Lyoness přihlášení"]

Autor příspěvku: aurin

Nadšenec do internetového podnikání, díky němuž může každý pracovat na vlastních snech, aby se dříve nebo později staly skutečností.

Napsat komentář