Best-Micro-Jobs

Mikropráce

Mikropráce - malé velké výdělky na internetu

Mezi mikropráce se řadí spoustu činností které můžete na svém PC nebo laptopu udělat a prodat je přes internet někomu jinému. Jedná se hlavně o činnosti vztahující se nějakým způsobem k internetu a které můžete prostřednictvím internetu vašemu kupci doručit.

Jde tedy o e-byznys.

Spoustu lidí má pro své online podnikání nepřeberné množství potřeb, od grafických prací, přes kódování, psaní skriptů, návrhů loga, tvoření video prezentací po psaní článků a tak podobně. Pokud umíte pracovat v nějakém grafickém programu, udělejte si nějaké portfolio vašich prací a nabídněte jej zájemcům.

Považujete se za dobrého pisálka? Není nic jednoduššího, než se porozhlédnout po firmách či jednotlivcích, kteří právě vás hledají. Weby se musí plnit obsahem a to stojí dost času a někdo k tomu ani nemá vlohy. Proto pokud umíte něco dobře, zajímavě a objektivně popsat můžete si psaním článků pěkně přivydělat.

 i do it

Umíte vytvořit pěknou video ukázku nebo prezentaci? Nabídněte vaše umění firmám a získejte tak zakázky, které vám do peněženky přinesou zase další peníze. Vyznáte se ve WordPressu nebo v SEO optimalizaci? Tyto práce, resp. znalosti jsou dnes velmi žádané a vy toho můžete využít ve svůj prospěch.

Umíte pracovat s nějakým audio softwarem a vytvářet různé smyčky, znělky a loopy? Spousta lidí hledá třeba zvukový doprovod ke svým videím a jsou samozřejmě ochotni zaplatit.

Umíte dobře, bezchybně plynule mluvit a máte příjemný hlas? Nabídněte ho zájemcům, hodně lidí potřebuje namluvit třeba text k videu, ale sami se stydí nebo v tomto směru nemají takové nadání, takže se otevírá možnost právě pro vás.

mic

Pole působnosti je opravdu široké, navíc sami můžete přijít s něčím novým, o čem si myslíte že by mohlo zaujmout a nabídnout váš gig potencionálním zájemcům.

Zastavím se u slovíčka gig, které jsem použil. Setkat se s ním můžete na stránce Fiverr.com, která se právě na tyto mirkopráce specializuje a stala se v tomto oboru světovou jedničkou.

Gig označuje jeden úkol, jednu práci, kterou za malý finanční obnos nabízíte. Na Fiverru se jedná o 5 $, pokud máte složitější výtvory, můžete je samozřejmě prodávat i dráže (po násobcích 5-ti). Já jsem například takto dělal a prodával video animace nebo forexové analýzy.

O čemkoli si myslíte, že by mohlo potencionální zájemce oslovit můžete zkusit na Fiverru nabídnout. Podmínkou musí být pouze elektronický převod vašeho „produktu“.

U nás je asi nejoblíbenějším portálem, na kterém můžete mikropráce hledat a nabízet stovkomat.cz, dalším v pořadí je jaudelam.cz. Na obou těchto portálech najdete v omezené míře to samé jako na Fiverru.

Tyto weby jsou samozřejmě dělané pro české publikum, proto i inzerované práce jsou nabízeny s ohledem na to, že kupujícím bude na 99 % z Čech. Dalším webem, který nabízí mikropráce nebo brigády je web mikroprace.cz.

Tento web funguje opačně než předchozí dva, to znamená že zde inzerují lidé, kteří hledají někoho, kdo by pro ně danou mikropráci udělal.

Tento web už není striktně zaměřený na e-byznys a můžete zde zajít poměrně dost nabídek typu drobných oprav v bytě, instalatérských prací, natírání nábytku nebo sekání zahrady. Pokud tedy sháníte nějaký přivýdělek, neváhejte se podívat i sem.

natěrač

Mikropráce se pro vás mohou stát malým, ale i hodně zajímavým přivýdělkem k vaší výplatě. Stačí zapojit fantazii a nabídnout zájemcům takový produkt nebo službu, o kterou bude horentní zájem. Četl jsem článek o slečně, která si mikroprací vydělává kolem 30-tisíc měsíčně.

Potřebujete ušetřit čas? Outsourcujte dílčí úkoly na Stovkomatu. Nebo umíte něco, co byste chtěli jako mikropráci nabídnout? Pustťe se do toho a začněte vydělávat.

Přestaňte donekonečna pátrat po těch správných příležitostech

Také jsem dříve strávil spoustu času neustálým hledání té správné příležitosti, se kterou bych si konečně mohl na internetu vydělat peníze. Trvalo mi docela dlouho než jsem pochopil jaké postupy na internetu fungují, které nástroje používat a se kterými společnostmi je výhodné spolupracovat. Nakonec jsem ale přišel na to, jak je možné na internetu vydělávat a proto bych vám rád ušetřil čas a peníze a doporučil vám právě ty příležitosti, které mám osobně vyzkoušené a které fungují. Doporučuji ji vám jich hned několik, aby jste si mohli vybrat tu, která vyhovuje právě vám. Ušetřete si raději čas a začněte vydělávat s nejlepšími projekty, které jsem na internetu objevil. 

Autor příspěvku: aurin

Nadšenec do internetového podnikání, díky němuž může každý pracovat na vlastních snech, aby se dříve nebo později staly skutečností.

Napsat komentář