MXRevshare

MXRevshare - recenze "nakupování reklamy" v dalším z RevShare programů

Podívejme se spolu na program MXRevshare, zdá se být už docela rozšířený a tak neunikl ani mému oku. Sice dlouho unikal zveřejnění na tomhle webu díky mé celkové lenosti sepsat o něm krátkou recenzi, ale přeci jen jsem si řekl, že to za to stojí.) Tady máte můj krátký pohled na věc.

MXRevshare je další z řady počinů Jamese Lee Valentina, který vám může být znám přes jeho knihy Síla MLM nebo Čistá Síla. MXRevshare není první internetový počin tohoto pána, má již za sebou také program Supreme Wealth Alliance, "byznys" za 55 $ založený na principu Ponziho Schématu.

V roce 2013 se James Lee Valentine objevil s programem MX Fast Money, kterým dopoval svůj hlavní "byznys" MillionareX, jenž se ukázal jako Ponziho Schéma. Obávám se, že MXRevshare bude jedním z dalších Valentinových scam "byznysů".

Co je vlastně MXRevshare a jaké "produkty" nabízí?

Pokud zabrousíme na stránky MXRevshare.com, opravdu se toho moc nedozvíme. Nedostatek informací je kritický. Jediné, na co se můžeme podívat je Jamesovo cirkusové video. Docela mě pobavil musím říct po pravdě, ale že by ve mě tento pán vzbuzoval nějakou důvěru, to rozhodně ne.

Abychom se mohli dozvědět alespoň o trochu více informací, je potřeba se přihlásit, což je zadarmo. Ještě aby ne. Nicméně to je poslední místo, kde zůstávají vaše peníze ve vaší peněžence, teď už se připravte platit! Aby jste v MXRevshare mohli vydělávat nějaké peníze, musíte si nejprve zakoupit některý z balíčků, který vám slibuje 110% ROI, tedy zhodnocení. Jsou zde 3 typy balíčků:

  1. mini adpack za 5$ (zhodnocení 5,5 $, max 100 kusů)
  2. medium adpack za 25 $ (zhodnocení 27,5$, max 500 kusů)
  3. millionaire adpack za 50 $ (zhodnocení 55 $, max počet kusů neomezen!)

Povšimněte si prosím, že se jedná o maximální zhodnocení a že každý majitel balíčků musí kliknout alespoň na 10 reklam denně, které mu MXRevshare nabízí, aby se kvalifikoval pro získání ROI na své investici. Reklamy trvají 25 vteřin, jsou dost dlouhé a otravné.

Klikáním na reklamy se kvalifikujete pro získání zhodnocení své investice, nemůžete si tak přímo vydělávat, jak bývá zvykem v ostatních klikačkách a traffic revshare programech.

Refferal program MXRevshare

Poplatky z refferalů, které do systému přivedete jsou používány pro výplatu sponzorů. Refferalové se řadí ve 3 úrovních:

  1. level získáte 10% z vkladu každého refferala pod vámi
  2. level získáte 5% z vkladu každého refferala pod vámi
  3. level získáte také 5 % z vkladu každého refferala pod vámi

Provize získáte také z povinných re-nákupů členů, a to konkrétně:

  1. level získáte 5% z reinvestice
  2. level získáte 2,5 % z reinvestice
  3. level získáte také 2,5 % z reinvestice

 Co říci závěrem?

MXRevshare, i když se za něj staví známá tvář, rozhodně není kredibilní společností, jak už jsem naznačil v začátku. Ani pan Valentine samotný není zcela důvěryhodná persona, vzhledem k počinům, které má za sebou.

MXRevshare je program využívající tvz. adcredit Ponzi Model, což jednoduše znamená, že veškeré výdělky starších členů jsou dotovány z poplatků nově příchozích členů a název adcredit je odvozen právě od produktů ve formě adpacků, které se na podobných stránkách nově příchozím prodávají.

Když se přihlásíte do MXRevshare, co vám tam nabízí? Můžete si jedině zakoupit, tzn. utratit peníze za "produkt", který nemá žádnou hodnotu. Traffic Exchange zobrazuje použitím scriptu reklamu pouze ostatním členům v daném programu.Žádná inzerce mimo vlastní stránky, na to opravdu můžete zapomenout, i když to někteří o sobě tvrdí.

Aby jste mohli s MXRevshare "vydělávat", musíte stále dokola investovat do neexistujících produktů, aby jste udrželi celý systém při životě.

Jakmile zdroj vyschne, systém se zhroutí, protože v momentě, kdy lidé přestanou kupovat ty skvělé reklamní balíčky, nebude z čeho proplácet provize sponzorům nad vámi. MXRevshare nemá žádný reálný produkt, který by mohl potencionálně generovat ROI.

I přesto, že schéma, jakým způsobem MXRevshare funguje je docela zřejmé, pan Lee Valentine si trvá na svém:

1

 

Faktem ale zůstává, že VÁŠ výdělek není zapříčiněn tím, že by firma vydělávala na reklamě, ale tím, že vám ho ostatní zainvestují. A to je co MXRevshare nabízí, nikoli reklamní služby. Nejlépe je to viditelné také z jejich dalšího prohlášení ohledně navrácení peněz. Logicky, pokud bych si koupil kredity na nějakou reklamu a nevyužil ji, měl bych mít nárok na zpětné proplacení.

U MXRevshare ale tomu tak není:

2

Důvodem, proč nemůže peníze MXRevshare vrátit je, že jsou jimi vypláceni starší členové. A to je jednoduše Ponziho schéma nebo pyramidová hra. Jakmile přestanou peníze do programu proudit, nebude jak vyplácet starší členy a tak se systém poměrně rychle zhroutí, tak jako jsme toho mohli být svědky třeba v případě Traffic Monsoonu.

Mimochodem, právě na základě pádu Traffic Monsoon vydala americká SEC ( Security and Exchange Commission ) memorandum, které jasně deklaruje tyto programy jako Ponziho Schéma.

seccertifikat

Přestaňte donekonečna pátrat po těch správných příležitostech

Také jsem dříve strávil spoustu času neustálým hledání té správné příležitosti, se kterou bych si konečně mohl na internetu vydělat peníze. Trvalo mi docela dlouho než jsem pochopil jaké postupy na internetu fungují, které nástroje používat a se kterými společnostmi je výhodné spolupracovat. Nakonec jsem ale přišel na to, jak je možné na internetu vydělávat a proto bych vám rád ušetřil čas a peníze a doporučil vám právě ty příležitosti, které mám osobně vyzkoušené a které fungují. Doporučuji ji vám jich hned několik, aby jste si mohli vybrat tu, která vyhovuje právě vám. Ušetřete si raději čas a začněte vydělávat s nejlepšími projekty, které jsem na internetu objevil.