Nano Technologies Investments

Nano Technologies Investments - HYIP nebo opravdový výdělek?

V tomto článku bych se trochu podíval na zoubek společnosti Nano Technologies Investments. Než se rozhodnete investovat prostředky do této společnosti, raději si přečtěte tento článek a až poté se rozhodněte, zdali to může být to pravé pro vás. Jak o sobe Nano Technologies uvádí na svém webu, Nano Technologies Investments (NTI) je společnost registrovaná ve Velké Británii jako NANO-11 LTD, založená v roce 2011.

NTI je investičně vědecká společnost, která se zaměřuje na alokaci kapitálu v různých oblastech obchodně vědeckých, inovativních příležitostí, které nabízí svět dnešní i budoucí. Nano Technologies Investments je charakterizována jako nezávislá mezinárodní společnost poskytující investiční poradenství a příležitosti na poli vědeckého vývoje a inovací.  

NTI nabízí klientům po celém světě možnost investovat do inovativních projektů, které mění svět a díky jejich nabídce můžete být i vy součástí a vydělat na investicích s NTI.  Společnost provádí investice do podnikových procesů založených na inovacích a vědeckém pokroku.

Zajišťuje kompletní servis a správu finančních prostředků, jejich management a vyplácení zisku. V jejich hledáčku jsou všechny možnosti na zvýšení přidané hodnoty ve vědeckých projektech a inovacích. Společnost nabízí investici kapitálu ve výši od 25 $ a výplatu zisků denně nebo podle určitého plánu.

Investovat může kdokoli bez geografického nebo jiného omezení, jedinou podmínkou je dosažení věku, která postačuje k provádění právních rozhodnutí v dané zemi, u nás tedy po dosažení 18-ti let.

S Nano Technologies můžete investovat do 3 základních balíčků Nano Basic, Nano Standard a Nano Plus. Každý z těchto investiční balíčků se ještě dále rozděluje na 4 úrovně, podle výše investice a délky investičního horizontu. Na obrázku níže může vidět podrobné rozdělení a výši zhodnocení jednotlivých investičních balíčků.

NTI

To by bylo něco o Nano Technologies Investments dle jejich vlastních slov. Osobně je pro mě velice těžké zhodnotit, jestli se jedná o HYIP nebo ne. Web jako takový se tváří velice profesionálně, s fungujícím chatem, můžete tam najít certifikační formulář.

Na webu společnosti můžete také najít řadu video recenzí od uživatelů a odkazy na různé stránky hodnotící HYIP programy a podobné, což samo osobě značí, že se NTI považuje za HYI, tedy že zajišťuje vysoce výnosné investice. Samo o sobě to neznamená že se jedná o podvodný projekt, pokud NTI generuje zisky opravdu z toho co tvrdí, nikoli pouze z investic nových členů.

Recenze na webu NTI jsou samozřejmě kladné .) Pátral jsem různě na webu po dalších nezávislých recenzích a našel jsem i tam na NTI kladné recenze a důkazy výplat. Na druhou stranu jsem také četl názory na to, že NTI je HYIP, nicméně u těchto názorů nebyl přiložen žádný důkaz toho, že firma například provize nevyplácí.

NTI má v tuto chvíli zhruba 18500 členů a je online 460 dní. Také zde najdete odkazy na různá fóra, ve kterých se takovýchto programech diskutuje. I tam můžete najít na NTI kladné ohlasy. V tuto chvíli nemůžu s jistotou říci, jestli je NTI spolehlivá společnost nebo pouze další z řady HYIP programů.

Jakmile budu mít osobní zkušenost s NTI a jejich plněním slibů, samozřejmě jsem dám update. Pokud se rozhodnete do NTI investovat, byl bych velice opatrný a doporučil bych vám začít s tou nejnižší částkou, tedy s 25 $. 

!! UPDATE 08/2016 !!

To co se dalo očekávat je tady. Web společnosti je už nějakou dobu nepřístupný a tak se opět ukázalo, že tyto programy mají spíše jepičí život než cokoli jinýho. Programům jako je NTI je lepší se vyhnout velikým obloukem a raději se ani neohlížet.

Na internetu je spousty lepších možností jak vydělat, ale nesmíte očekávat, že to někdo udělá za vás. Prostě musíte se zvednout a něco dělat, stejně jak je tomu v běžném životě, ani na internetu nelítají pečení holuby rovnou do pusy. 

Přestaňte donekonečna pátrat po těch správných příležitostech

Také jsem dříve strávil spoustu času neustálým hledání té správné příležitosti, se kterou bych si konečně mohl na internetu vydělat peníze. Trvalo mi docela dlouho než jsem pochopil jaké postupy na internetu fungují, které nástroje používat a se kterými společnostmi je výhodné spolupracovat.

Nakonec jsem ale přišel na to, jak je možné na internetu vydělávat a proto bych vám rád ušetřil čas a peníze a doporučil vám právě ty příležitosti, které mám osobně vyzkoušené a které fungují. Doporučuji ji vám jich hned několik, aby jste si mohli vybrat tu, která vyhovuje právě vám. Ušetřete si raději čas a začněte vydělávat s nejlepšími projekty, které jsem na internetu objevil.