Hodnoceni.cz

Nezávislé hodnocení, užitečné tipy a rady na které se můžete spolehnout

Guest Post

O projektu Hodnocení.cz

Portál Hodnocení.cz vznikl za účelem nezávislého hodnocení produktů, služeb a firem z vlastních zkušeností. Každý návštěvník má možnost se k hodnocení nebo článku sám vyjádřit a pomoci tak s výběrem i ostatním uživatelům. Mezi další zajímavosti, které na webu najdete jsou také užitečné rady, tipy a návody ze všech možných oblastí.

Mohu se na hodnocení spolehnout?

Všechna hodnocení vycházejí z vlastních zkušeností a hodnocený produkt nebo službu jsme si sami vyzkoušeli. Pro zachováni relevantního hodnocení, není možné si hodnocení u nás “zakoupit”. Vybraný produkt nebo službu nám může prodejce zapůjčit, darovat nebo poskytnout, ale samotné hodnocení provádíme objektivně na základě různých parametrů, které se liší na základě povahy daného zboží či služby.

Pod každým článkem má navíc každý návštěvník možnost se k našemu hodnocení sám vyjádřit a popsat své vlastní zkušenosti s danou službou nebo produktem.

Zpracujeme hodnocení na cokoliv si řeknete

Pokud u nás nenajdete hodnocení, které hledáte neváhejte se na nás obrátit. Vámi vybraný produkt či službu si od prodejce na základě Vaši žádosti vyžádáme a hodnocení pro Vás i ostatní zpracujeme. Recenze pak pomůže při výběru nejen Vám ale i ostatním.

Kontaktovat nás můžete zde.

Jaká hodnocení u nás najdete?

Všechny. Nezaměřujeme se jen na určitou oblast produktů nebo služeb, snažíme se vytvořit portál, kde najdete hodnocení na vše co potřebujete. Portfolio zboží a služeb, které hodnotíme se snažíme stále rozšiřovat a jak už jsme zmiňovali výše, pokud máte tip na hodnocení, dejte nám vědět!

Tipy, rady a návody

Kromě hodnocení najdete na portálu Hodnocení.cz také spoustu zajímavých článků, tipů, rad a návodů ze všech možných oblastí. Velice oblíbené jsou například tipy a rady jak vydělat na internetu, jak zpeněžit webové stránky nebo jak ušetřit v domácnosti. Výjimkou nejsou ani zajímavé články a tipy pro firmy z oblasti marketingu.

Naše vize

Na internetu je spousta webů, které se věnují recenzím, většina z nich však funguje na principu placené recenze – v praxi to znamená, že recenzi na produkt nebo službu si firma na daném webu zaplatí a tím pádem ztrácí objektivnost. U nás tuto možnost neposkytujeme, všechna hodnocení jsou z naši vlastní zkušenosti a produkty či služby buďto sami kupujeme nebo nám jsou zapůjčeny.

Autor příspěvku: aurin

Nadšenec do internetového podnikání, díky němuž může každý pracovat na vlastních snech, aby se dříve nebo později staly skutečností.

Napsat komentář