Nová šablona, nový směr

Nová šablona, nový směr

První byl teda nový směr, až pak šablona, ale v titulku mi to zní lépe obráceně 🙂

A hned se vám přiznám, že o nové šabloně jsem vůbec neuvažoval, ale byla to spíš nutnost než nějaká promyšlená změna.. Předchozí šablona začala vykazovat chyby a i po upgradu nešlo s nějakými prvky správně pracovat.

Navíc jsem si všiml že i na webu samotném nefunguje dobře scrollování a občas se celý web zasekával úplně.

A jelikož vždy preferuju to nejjednodušší řešení, změna šablony bylo to, co problém vyřešilo během pár minut. Spolu se změnou šablony jsem zvolil i jiné rozvržení, čistě blogové a na první stránce tak vidíte seznam všech příspěvků, pěkně chronologicky seřazených.

Nějaké drobné úpravy ještě přijdou, ale neměl jsem zatím tolik času se detailním nastavením prokousat.

Wpthemes

Doufám že se vám šablona líbí 🙂

Také jste možná zaregistrovali pár nových prvků, jako popupy, social boxy, video boxy, landing page a další hračky, o kterých vám povím v některém z dalších příspěvků. Různých pluginů a softwarů jsem za poslední měsíce nashromáždil opravdu dost a některé jsou opravdu vychytané. K většině z nich mám také distribuční práva, takže se na ně můžete v brzké době těšit.

Ty nejlepší z nich si ale nechám jen pro mé skalní fanoušky, kterým je pošlu přímo do jejich e-mailové schránky. Pokud o ně nechcete přijít, buďte o krok napřed a zaregistrujte přes box níže.

Abych nezapomněl na ten nový směr a co jsem tím měl na mysli. Pokud sledujete můj blog pravidelněji, asi jste zaznamenali změnu v tématech příspěvků. Už dlouho nepřišla žádná recenze na nový projekt, který zhodnocuje vklady o 20% měsíčně.

Pokud si projdete předchozí recenze na webu zveřejněné, zjistíte jednoduchou věc (kterou mnozí z vás dávno víte). Tyto programy jsou v 99 % procentech SCAM, který dříve nebo později skončí.

A spoustě lidem zbudou oči pro pláč.

Čas je to nejdůležitější co máme, proto už dále neplýtvám časem mým ani vaším. Nemá smysl psát ani číst články o programech a systémech, které nefungují. Natož do nich vkládat peníze. Během pár dní zavedu pouze novou rubriku, do které přemístím všechny neférové systémy s články, které jsem o nich napsal.

Dál už budu přidávat SCAMY do nové rubriky pouze jako další zářez na pažbu, bez sáhodlouhého popisu. Bude to sloužit pouze jako výstraha, že s tímto projektem je něco v nepořádku. Pokud se v tom budete chtít pitvat, můžete Googlovat.

scam-smart

Nově jsem začal přidávat články, o kterých si myslím, že mají pro vaše online podnikání opravdu smysl.

Ať už se jedná o techniky, jak přivádět na webové stránky novou návštěvnost, jak se zlepšit jako copywriter, jak zapojit sociální sítě do svého podnikání, jak pracovat ve wordpressu, tipy pro úspěšný affiliate marketing atd.

Jednoduše postřehy, které jsem se naučil, a které vás můžou posunout dál. Za poslední měsíce jsem také prošel zhruba 20-ti placenými kurzy a budu se vám snažit z načerpaných informací předat co nejvíce. Jednalo se o kurzy online marketingu, affiliate marketingu, kurzy o CPA marketingu, SEO analýze, přivádění návštěvnosti, e-mail marketingu atd.

Word Cloud "Web Marketing"

Nevynechal jsem ani kurzy, ve kterých se popisovali přesné postupy a strategie, jak různými způsoby profitovat na internetu. O některých technikách jsem do té doby vůbec neslyšel. Člověk by nevěřil co všechno je opravdu možné..

O těch nejlepších kurzech se zmíním v některém z dalších příspěvků, so stay tuned! 🙂

PS. Před pár dny jsem taky dokončil nový report YouToube Profit, kde popisuji návod jak produkovat originální videa pro váš YouTube kanál a jak je optimalizovat tak, aby se umisťovali na předních příčkách vyhledávání.

Myslím, že by se vám to mohlo opravdu hodit 🙂

Report najdete v horní části postranního panelu, nebo si ho můžete stáhnout zde. Díky za každé stažení 🙂

Autor příspěvku: aurin

Nadšenec do internetového podnikání, díky němuž může každý pracovat na vlastních snech, aby se dříve nebo později staly skutečností.

Napsat komentář