recyclix novinky

Novinky z Recyclixu

Novinky z Recyclixu a open days 2016

Drazí recyklátoři, Recyclix oznámil řadu zajímavých novinek a tak bych tady některé rád zmínil, aby jste věděli co se chystá. Ne všichni ovládají angličtinu tak i pro ty je tady krátký souhrn toho, co pro nás Recyclix připravil.

Přestože v létě většina z nás odpočívá a tráví volno někde u vody, Recyclix jak se zdá udělal zase další krok kupředu ve vývoji webových stránek, založili nové recyklační továrny a uskutečnili několik obchodních jednání, na kterých dohodli důležité projekty. Recyclix letos opět pořádá dny otevřených dveří a už je znám konkrétní termín, ve kterém se budou dny otevřených dveří Recyclix konat. Akce proběhne 20 - 23. září v Polsku. Bude to určitě zajímavá příležitost potkat se s ostatními recyklátory nejen z Čech a Slovenska a poznat tak nové lidi a načerpat inspiraci.

Zúčastnit se může každý, kdo už je nebo se chce přidat do Recyclix komunity, chce získat nové informace nebo se dozvědět odpovědi na své otázky. Seznámíte se také ambicemi a plány, které chce Recyclix přeměnit ve skutečnost. Celkově se bude jednat o jistě zajímavé a inspirativní setkání. Hosté se setkají v 20. září v Berlíně, kde budou ubytovaní a poté se pojede do polského Zaganu blízko německých hranic, kde se bude akce konat. Jakmile Recyclix obdrží potvrzení o pronájmu hradu, kde se budou druhé oficiální dny otevřených dveří konat, na webových stránkách Recyclix.com bude zobrazen odkaz, kde se bude možné na tuto akci přihlásit. (Cestu do Berlína si hradí každý účastník sám)

Novinky z Recyclix byznysu

V poslední době se otázka životního prostředí a nakládání s plastovými odpady stala velmi frekventovanou a důležitou i na poli Evropské Unie. Vláda evropské unie podepsala zákony zakazující šíření skládek a uskladňování plastového odpadu v zemi nebo jeho pálení do roku 2020.

V  červenci tohoto roku Recyclix udělal další krok kupředu aby tomuto cíli napomohl. Recyclix podepsal důležitý dlouhodobý kontrakt s německou pobočkou McDonalds ohledně sběru plastových obalů a jejich zpětného návratu k recyklaci v továrnách Recyclixu. Kromě toho, že se tím pomůže přírodě od značného množství odpadu, který by jinak skončil právě na skládkách, tento kontrakt pomůže Recyclixu zase o jeden krok blíže k tomu, aby se stali největší evropskou recyklační společností, která zpracuje každý měsíc téměř 2800 tun plastového odpadu a tento objem neustále dále roste.  

Další zajímavou novinkou, kterou s námi Recyclix sdílí je zahájení výstavby nové, velké moderní továrny na zpracování plastového odpadu v polském městě Lobez. Za 12 měsíců bude továrna dostavěna a jakmile bude spuštěna do provozu, bude produkovat přes 2000 tun LDPE, PE a PP granulí měsíčně, které budou použity v tuctech evropských výrobních a průmyslových procesů a budou z nich vytvořeny vysoce kvalitní, eko produkty pro tisíce a tisíce lidí po celém světě.

recyclix-news3

Investice do nové továrny se pohybuje kolem 15 milionů EUR, což je doposud největší investice Recyclixu a obrovský skok kupředu. Tento úspěch nepřipisuje Recyclix pouze sobě, ale také všem jeho partnerům a jsou velmi vděční, že všichni zůstávají po boku a věří v to, co Recyclix dělá. Další novinky z výstavby nové továrny budou zveřejněny v dalších newsletterech.

Všichni jsme také zváni k připojení se do oficiální fanpage na facebooku ( https://www.facebook.com/recyclix/ ), kde se vždycky dozvíme všechny důležité události a novinky a spoustu obsahu a článků týkající se recyklace.

Na závěr budu jen citovat, protože lépe bych to nepopsal. 

"Nezapomeňte, že spolupracovat s Recyclixem znamená mít věrnou podporu tisíců lidí v EU a na celém světě, žít v harmonii s přírodou a světem, mít pocit bezpečí o svou rodinu a příští generace a prosperovat finančně. Je to bytost, kterou opravdu chcete být. Jeden tým, jeden sen. Jednoduše Recyclix."

Originál článku v angličtině si můžete přečíst zde - https://recyclix.com/news/open-days-in-polland-summer-update

Autor příspěvku: aurin

Nadšenec do internetového podnikání, díky němuž může každý pracovat na vlastních snech, aby se dříve nebo později staly skutečností.

1 komentář u „Novinky z Recyclixu

    Fanda

    (31/07/2016 - 12:10 pm)

    Recyclix je fajn, peníze vydělané na binárních opcích se tam dají zhodnotit :):)

Napsat komentář