O mně

ja-portretPár slov o mně..

Zdravím všechny, jmenuji se Pavel Šimánek a píšu tento web.

Po celou dobu, co jsem vyrůstal a dospíval jsem byl vedený k tomu dobře se učit, abych si poté mohl najít pěkně placenou práci, nejlépe někde v kanceláři, v zavedené společnosti. Těmito radami jsem se vcelku řídil, protože jsem věřil, že je to ta nejlepší cesta ke spokojené budoucnosti. Nicméně už po pár letech v dobře placeném zaměstnání mě začali chytat roupy a pomalu ale jistě jsem zjišťoval, že tudy cesta úplně nepovede.

Vždycky jsem chtěl mít nějaký svůj vlastní byznys, vlastní projekt, který by mě bavil, naplňoval a finančně zajistil. Věřím, že všichni si zasloužíme více, než jen vydělávat peníze někomu jinému, mnohdy v nepěkném prostředí, za výplatu, která sotva stačí na pokrytí základních potřeb.

A tak jsem začal hledat na internetu „jak vydělat peníze online“, „jak pracovat na internetu“, „jak začít pracovat z domova na internetu“, „jak začít podnikat na internetu od nuly“ a tak dále. Abych příběh zkrátil, ušetřím vás popisu toho, co vše jsem zkusil, kolikrát jsem se nechal napálit a kolik peněz tak vyletělo oknem. Nicméně během té doby jsem načerpal také nějaké zkušenosti a zjistil, co je potřeba dělat, abych začal na internetu opravdu vydělávat.

Mým nejoblíbenějším způsobem výdělku na internetu se postupem času stal affiliate marketing. Affiliate marketing skýtá řadu výhod i pro nováčky, kteří s vyděláváním na internetu začínají, ale přitom je to obrovsky účinný systém, jak na internetu vydělávat i velké peníze. Tušil jsem, že to je cesta, po které bych se měl vydat.

A dnes jsem sám sobě vděčný, že jsem se tenkrát vydal na cestu affiliate marketingu a online podnikání obecně. Bez mučení a hned přiznávám, že i když koncept affiliate marketingu je poměrně snadný, reálné vydělávaní už zas tak samozřejmé není, a proto mi trvalo docela dlouhou dobu, než jsem začal se svými affiliate projekty vydělávat. Ale postupem času jsem vychytal a stále vychytávám různé mouchy a příjem z affiliate podnikání se stává čím dál tím výraznější.

O affiliate marketingu jsem se hodně naučil ve Wealthy Affilate, je to perfektní průvodce světem affiliate marketingu, který i vás může naučit, jak správně takový affiliate projekt vypadá. Pokud vás výdělek na internetu opravdu zajímá, můžete taky projít velice zajímavým video kurzem Davida Kristena a Tomáše Dekana – Komplexní průvodce vyděláváním na internetu, který je obrovskou studnicí informací o tom, jak vybudovat na internetu úspěšný byznys.

Doufám, že i vy si najdete svou cestu jak vydělávat peníze online, ať už se jedná o affiliate marketing, investice do online projektů, budování vlastních e-shopů nebo cokoli jiného.

Ať se vám na vaší cestě daří.

Pavel Šimánek

podpis-maly