O webu

Náplní tohoto webu a jeho prvotní myšlenkou bylo poskytnout návštěvníkům a zájemcům přehled o tom, jak se dnes na internetu vydělávají peníze, které postupy fungují a které jsou ztráta času, kterým společnostem je možné důvěřovat a kterým je raději lepší se vyhnout. Bohužel na internetu se pohybuje řada nezodpovědných lidí, kteří se vám snaží vylákat peníze z kapes různými pochybnými či podvodnými nabídkami.

Proto jsem začal psát tento web, abych otestoval možnosti, jak na internetu vydělávat, které nabídky jsou podvodné a naopak jaké příležitosti by byla škoda nechat si ujít. Díky tomu si můžete udělat přehled o tom, co by bavilo a zajímalo právě vás a do kterých podniků se můžete směle vrhnout, aby jste pomocí internetu vydělali nějaké peníze.

Druhou myšlenkou bylo prostřednictvím tohoto webu navázat spolupráci s vámi, lidmi kteří nespoléhají na "jistotu" příjmů ze zaměstnání a snaží se pro svou finanční budoucnost díky internetu něco udělat, ať už jste webmastery nebo řadovými uživateli a podělit se s vámi o mé dosavadní zkušenosti a poznatky, které jsem za léta hledání a zkoušení objevil. Díky společné práci můžeme zcela jistě dosáhnout na zajímavé výsledky a společně nasměřovat naše snažení k vytouženému cíli.

Samozřejmě každý z nás může mít cíle trochu jiné, někomu bude stačit, když si na internetu přivydělá pár stovek a zaplatí nějaké složenky, další z nás by třeba rád díky online výdělkům zaplatil veškeré nutné měsíční výdaje a někdo jiný chce cestovat po světě a přitom mít dostatečný příjem na to, aby si tyto cesty mohl náležitě užít.

Všechno je možné a já se budu snažit ukázat vám takové cesty, aby jste se k vaším cílům dostali co nejsnáze, bez zbytečných zajížděk a bez jakékoli nehody 🙂