Online peněženky

Internetové peněženky

Internetové peněženky jsou vlastně internetové platební systémy díky nimž můžete na internetu platit za spoustu věcí, aniž by jste museli vyplňovat číslo vaší platební karty nebo zdlouhavě zadávat platbu přes bankovní účet a čekat několik dní než platba dorazí.

Můžete také přijímat platby téměř z celého světa nebo posílat peníze mezi přáteli, především jsou však všechny příchozí nebo odchozí platby prováděny v reálném čase, takže vše je velmi rychlé a vy nemusíte na platby např. od vašich zákazníků čekat.

Nebo naopak, díky přenosu peněz v reálném čase můžete zaplatit a okamžitě využívat produkt nebo službu, kterou si díky internetové peněžence můžete ihned zakoupit a užívat..

Internetové peněženky mají zejména tyto výhody:

  • zpracování plateb v reálném čase
  • bezpečí - při placení v e-shopu již nezadáváte údaje o platební kartě.
  • zasílání peněz mezi přáteli zdarma
  • nízké nebo žádné poplatky u zahraničních plateb
  • u některých online peněženek funguje affiliate program
  • některé online peněženky vám zřídí i platební kartu - můžete tak vybírat peníze z bankomatu po celém světě

Payza

Payza je jednou z nejrozšířenějších internetových peněženek na světě. Používání Payzy je naprosto intuitivní a jednoduché. Peníze do své internetové Payza peněženky můžete přesunout bankovním převodem nebo z platební karty.

Poté již můžete Payzu plně využívat, odesílat a přijímat platby téměř po celém světě. Payza v současnosti působí ve více jak 190 zemích světa a podporuje 21 světových měn.

Payeer

Online peněženka Payeer přišla na svět roku 2010 a hned svým inovativním a flexibilním přístupem získala řadu klientů, kteří začali využívat jejích spolehlivých služeb. S online peněženkou Payeer můžete provádět online transakce ve více jak 200 zemích světa.

Payeer je internetová peněženka s velmi otevřeným přístupem k potřebám svých obchodních partnerů, a proto pro ně má připravenou řadu benefitů pomáhajících zlepšit a zpříjemnit nakupování návštěvníkům webu obchodních partnerů.

Internetová peněženka Payeer má v sobě také unikátní funkci přesunu peněz na ostatní vaše internetové peněženky, což u jiných nenajdete. Pokud tedy nakupujete na zahraničních webech nebo chcete přijímat peníze od vašich zákazníků, online peněženka Payeer by ve vaší nabídce neměl chybět.  

AdvCash

AdvCash je moderní internetová peněženka sloužící k přijímání a odesílání plateb online. Hodí se vám pokud jste webmaster, freelancer, který dělá práci pro nějakou z mezinárodních společností nebo internetový podnikatel který chce svým zákazníkům zjednodušit a urychlit platby na internetu.

Advanced Cash je rychlejší než tradiční převody peněz, levnější než bankovní převody a snadnější na používání než mnohé jiné online peněženky. Advanced Cash se snaží být svým uživatelům tak nablízku jak jen to jde a stále se snaží implementovat nové metody, které jsou rychlejší a dostupnější ať už se nacházíte kdekoli.

Advanced Cash znamená globální platby za lokální ceny.

Perfect Money

Další z řady online peněženek je Perfect Money. Tak jako s každou online peněženkou můžete přijímat a odesílat platby prostřednictvím internetu a to zcela zdarma, nebo pouze za mírný poplatek. Výhodou je okamžitý převod nebo příjem peněz na váš účet, což velmi zefektivňuje a zrychluje vaší práci.

S online peněženkou Perfect Money můžete také posílat platby mezi uživateli, používat Perfect Money k pravidelným platbám na internetu nebo mít peníze uložené na tomto účtě a získávat měsíční úrok, konkrétně 4 % ročně. Online peněženka Perfect Money vám také umožňuje online nákup Bitcoinů, USD, EUR nebo zlata.  

PayPal

Paypal je největší světová internetová peněženka kterou denně k peněžním transakcím využívají miliony lidí po celém světě. Paypal se opět používá extrémně jednoduše, po registraci potvrdíte svůj email,ověříte vaši kreditní kartu a můžete nakupovat a prodávat do celého světa.

Vaši zákazníci vám mohou zaplatit na paypal účet i v případě, že oni sami paypal založený nemají. Paypal je samozřejmě také mobile friendly, takže můžete svůj paypal účet ovládat velmi jednoduše i přes chytrý telefon. Internetová peněženka Paypal nabízí řešení jak pro soukromé osoby tak podnikatele.