Power Lead System

Power Lead System (Lead Lightning)

Power Lead System je výjímečný nástroj pro všechny, kteří to myslí s podnikám na internetu opravdu vážně. Power Lead System (Lead Lightning je název první fáze programu, po registraci přes Lead Lightning, která stojí 7 dolarů, musíte upgradovat na PLS aby jste se dostali ke všem funkcím programu) sdružuje mnoho užitečných funkcí do jednoho programu, ani nevím u čeho mám začít. Je skvělým nástrojem pro tvorbu jednodušších webových stránek nebo landing pages a to doslova během pár kliknutí.

Power Lead System obsahuje také mail responder, takže se již nikdy nebudete muset ručne starat o zasílání emailu. Vše si připravíte dopředu, načasujete a emaily se již posílají automaticky každému kdo na vašich stránkách vyplní emailový formulář. Unikátním je nástroj pro sledování návštěvnosti webových stránek, ve kterém můžete podrobně sledovat, kolik lidí vaše stránky navštěvuje, kolik jich vyplní emailový formulář, odkud návštěvníci přicházejí a další statistiky. Power Lead System obsahuje také funkci contact manager, ve kterém můžete spravovat všechny vaše kontakty. Najdete zde také množství informací ohledně online a offline propagace a cenné rady, jak a kde propagovat váš byznys.

Lead Lightning video

(klikněte na tlačítko níže a následující stránce zadejte své jméno a email)

Připravena je pro vás také řada emailových předloh, se kterými můžete propagovat svou stránku aniž by jste museli něco sáhodlouze vymýšlet. Musím vás ale upozornit, že všechny připravené materiály jsou v angličtině, takže pokud budete využívat PLS pro české publikum, bude to znamet trochu více práce. Ideální je systém PLS používat pro anglicky mluvící publikum, což vám samozřejmě otvírá také obrovské možnosti jak oslovit s vaší nabídkou miliony anglicky mluvících lidí po celém světě.

Power Lead System má pro vás připraveno také nesčetné množství videí, webinářů a hangoutů, díky kterým proniknete do světa online marketingu a dozvíte se velice zajímavé věci, nejen o Power Lead Systemu, ale obecně o tom, co je v dnešní online reklamě efektivní a které postupy zas až tak nefungují. To nejlepší jsem si ale nechal nakonec. S Power Lead Systémem můžete začít také vydělávat, a to skutečně velice zajímavé částky. Power Lead System je výjímečný nástroj, který používají miliony lidí po celém světě, protože ho jednoduše potřebují k tomu, aby byl jejich online byznys efektivní. To znamená, že tyto nástroje budou lidé používat stále a vy díky tomu můžete vybudovat neskutečný pasivní příjem, opakující se měsíc co měsíc. 

Takto skvělý nástroj není ale zdarma, stojí zhruba 50 $ měsíčne. Každý, komu Power Lead System doporučíte a registruje se přes váš odkaz, se stává vaším partnerem, což vám přinese měsíční příjem 20 $. Stačí Power Lead System doporučit 3 lidem, kteří ho budou používat a vy již máte tento skvělý nástroj zdarma, plus zbude ještě 10 $ pro vás. Power Lead System nabízí svým uživatelům ještě prémiové produkty, které vám mohou přinést provizi ve výši stovek dolarů.

Power Lead System vám toho může nabídnout opravdu mnoho, proto doporučuji pečlivě si prohlédnout všechna videa, aby jste plně pochopili možnosti, které PLS nabízí a díky kterým můžete vybudovat doslova online impérium. Pokud dokážete doporučit PLS dostatku aktivních partnerů, pouze propagací samotného PLS můžete dosáhnout měsíčního příjmů ve stovkách či tisících dolarů. Je to jen ve vašich rukou..