Sale

Prodej věcí online

Prodejte vaše nepotřebné věci a přivydělejte si

Obchod ve své nejsurovější podobě, tedy nákup zboží a jeho následný prodej byl už od pradávna prostředkem k výdělku. V té době nemohlo být o prodeji zboží online ani zmínky, ale základní principy které fungovaly už tenkrát, fungují dodnes. Levněji nakoupit a dráže prodat prodat být právě jedním z nich. Dnes se díky internetu nemusíme trmácet do obchodu nebo na tržiště, abychom mohli nějaké zboží prodat nebo nakoupit. Všechno dnes můžeme dělat díky internetu z pohodlí domova. Prodávat zboží na internetu je ta nejjednodušší věc, kterou můžete udělat, aby jste si finančně polepšili.

Pokud si chcete přivydělat nějaký peníz k výplatě, porozhlédněte se po bytě, zajděte se podívat na půdu nebo do garáže a zapřemýšlejte, jestli všechny ty věcí které tam máte opravdu potřebuje, jestli je využíváte a jestli vám k něčemu ještě budou. Rozhodně je lepší věci, které už nevyužijete raději nabídnout někomu jinému. Zpeněžit se dají i věci, o kterých by jste si to třeba nemysleli. Nikdy nevíte co se komu může hodit. I starší nebo částečně poškozené věci se dají bez problémů prodat a vy si tak můžete hezky přivydělat. Nejlepší místo kde tyto věci u nás prodávat je aukční server Aukro.cz nebo Bazos.cz. Můžete také využít další bezplatné inzerce např. v Annonci, Hyperinzerci, Avízu nebo Sbazaru.

Aukční portály nebo inzertní servery, to jsou místa pro vás

Pro dětské zboží je vhodný mimibazar.cz. Základem pro úspěšný prodej jsou dobré fotky, bez fotek kvalitních prodáte zboží jen velmi těžko. Nechte si tedy na fotkách záležet, udělejte pár pěkných, světlých fotek, které zobrazí produkt ze všech stran. Fotky také popište, může to pomoci pokud někdo hledá danou věc přes vyhledávač. Ten vaší fotku může uživateli zobrazit pouze pokud je relevantně popsaná. Nebuďte líní a také dostatečně popište to, co nabízíte. Vypíchněte co je na produktu dobré, k čemu může dobře posloužit, ale buďte upřímní a pokud má produkt nějaké vady, škrábance, omezenou funkčnost apod. nezapomeňte to také uvést.

Kupující nechtějí kupovat zajíce v pytli, takže správný popis produktu je velice důležitý, i když se třeba jedná o běžnou věc. Až tedy přijde na řadu jarní (nebo jakýkoli jiný) úklid, neházejte vše do kontejneru, ale zamyslete se, jestli by věci, které se chystáte vyhodit ještě nemohl využít někdo jiný. Nebo jestli opravdu všechny ty věci, které doma máte a občas vám spíše překáží potřebujete, využíváte nebo je máte jen z rozmaru. Nemluvím třeba o suvenýrech z dovolené nebo věcí, ke kterým má člověk citový vztah. Takové věci samozřejmě nikdo prodávat nechce a to je naprosto pochopitelné. Pokud ale hledáte možnost, jak si přivydělat nějaké peníze, věřím že doma máte dostatek materiálu, se kterým se můžete rozloučit. Berto to tak, že ještě někomu dalšímu uděláte radost a jako bonus za to dostanete ještě zaplaceno.

Samozřejmě nemusíte prodávat jen věci, které máte doma, ale můžete se také porozhlédnout po nějakém dodavateli, od kterého budete zboží odebírat a následně jej online prodávat. Ale to už se dostáváme do trochu jiné roviny, která se týká právě hledání správných velkoobchodních partnerů, vyjednávání podmínek spolupráce, řešení distribuce a především vlastního prodejního kanálu zboží atd., což bohatě vydá na další článek. Zatím se můžete projít po bytě, vybrat věci, které nepotřebujete a vystavit je na internet. Tak vzhůru do prodeje.

Přestaňte donekonečna pátrat po těch správných příležitostech

Také jsem dříve strávil spoustu času neustálým hledání té správné příležitosti, se kterou bych si konečně mohl na internetu vydělat peníze. Trvalo mi docela dlouho než jsem pochopil jaké postupy na internetu fungují, které nástroje používat a se kterými společnostmi je výhodné spolupracovat. Nakonec jsem ale přišel na to, jak je možné na internetu vydělávat a proto bych vám rád ušetřil čas a peníze a doporučil vám právě ty příležitosti, které mám osobně vyzkoušené a které fungují. Doporučuji ji vám jich hned několik, aby jste si mohli vybrat tu, která vyhovuje právě vám. Ušetřete si raději čas a začněte vydělávat s nejlepšími projekty, které jsem na internetu objevil. 

Autor příspěvku: aurin

Nadšenec do internetového podnikání, díky němuž může každý pracovat na vlastních snech, aby se dříve nebo později staly skutečností.

Napsat komentář