RECENZE QUESTRA HOLDINGS

Questra Holdings – správné místo kam investovat?

 

Nechat peníze pracovat pro nás je skvělá myšlenka. Vždyť k tomu byly peníze vymyšleny.

Měli lidem ulehčit jejich život.

Umožnit jim směnit věci jinak objektivně neporovnatelné. Dnes jsme svědky spíše toho, že se honíme za každou korunou a místo toho, aby nám peníze sloužili jsme mnohdy právě my jejich otroky.

Naučit se chytře, zodpovědně a efektivně hospodařit s penězi je zdá se věda. Proč by jinak tolik lidí finančně strádalo a trhali jsme rekordy v objemu zadluženosti domácností? Finanční gramotnost nás na škole nenaučí a pokud se sami nebudeme zajímat o to, jak peníze spravovat, možná budeme s financemi pořád tak trochu zápolit.

Jednou z možností jak nechat pracovat peníze pro nás, je jejich investice do projektů, které přináší rozumné zhodnocení s pokud možno minimálním rizikem. Komu nebo kam ale peníze svěřit, aby se nám místo pěkného zhodnocení spíše nerozkutálely?

Na obzoru se objevil další investiční projekt jménem Questra Holdings. Je to bezpečná volba pro naše peníze? To napoví dnešní recenze.

Kdo je Questra Holdings?

Jak se můžeme dozvědět z webu společnosti, Questra Holdings byla založena v roce 2009 pod názvem SFG Group. Od roku 2016 se investiční holding Questra Holdings skládá ze dvou uskupení – Questra World and AGAM (Atlantic Global Asset Management).

Questra aktivně investuje na nemovitostním a akciovém trhu. Věnuje se investicím do společností před jejich vstupem na mezinárodní burzu (IPO). Mezi ně patřili třeba Alibaba, Facebook, Univar nebo TransUnion. Alespoň to se můžeme na webu společnosti dozvědět.

Tedy pokud bude web plně fungovat. V době psaní tohoto článku oficiální web questraworld.es plně nefunguje.

Firma má hlavní kancelář na adrese Paseo de la Castellana ve španělském Madridu. K adrese bych snad jen podotkl, že na té samé se můžete ubytovat za 1 106 Kč přes Airbnb..)

Questra world adresa

Doména je registrována společností FBS Inc., což je forexový broker se sídlem v Turecku. Jaké je spojení mezi ním a Questra Holdings se mi nepodařilo zjistit.

Na webu Questra Holdings nenajdete jediné jméno, které byste si mohli s projektem spojit. Stejně tak je tomu na webu Questra World. Výjimkou je třetí projekt z holdingu, a to AGAM. Zde figuruje jméno Antoninou Vieira Robalo. Od něj vedou cesty do daňového ráje na Cape Verde a pak pravděpodobně dále do Ruska.

Produkty společnosti Questra Holdings

Questra Holdings nabízí jako produkty investiční balíčky v různým nominálních hodnotách. Dalším „produktem“ je multi-level program, ve kterém mohou stávající členi rekrutovat členy nové za procentuální odměnu z jejich vkladů. Pokud je multi-levelová struktura dosazena do projektů bez hmotných produktů, většinou to neznačí nic pozitivního. 

Ba právě naopak. Multi-levelová struktura je zneužitá jako motivační zbraň k oslovování nových členů, kteří do projektu přinesou peníze.

mlm network

Jak je možné s vydělávat s Questra Holdings?

Vydělávat můžete jako investor nebo jako affiliate partner. Pro investory jsou připraveny balíčky v různých hodnotách. Minimální investice je 90 EUR a maximální je omezena na 5 000 000 EUR. Každý investiční balíček má platnost 1 rok, během něhož si můžete přijít na zhodnocení až 336%.

Týdenní zhodnocení se pohybuje mezi 4-6% . Zisk je vyplácen každý týden na zvolenou internetovou peněženku.

Questra Holdings investiční balíčky

Pozastavil bych se nad výší poplatků za správu investice. Poplatek 39% managerovi je opravdu nekřesťanský. 3% procenta jsou naprosto běžná, ale investovali byste do takovéhoto projektu 100 000 EUR, abyste na 3% poplatek dosáhli?

Druhou možností výdělku je multi-levelová struktura připravená pro odměňování klientů, kteří do Questry přivedou nové investory. Nebudu celou strukturu a rozdělení odměn popisovat, obrázek řekne více než 1000 slov.

 

 

 

 

 

 

 

 

Snad jen, že pro postup do vyšších levelů, ve kterých získáváte vyšší procentuální podíl z investic, potřebujete osobně investovat do Questry nemalé sumy. Jak typické pro letadla a různé Ponziho schémata.

Závěrem

Nic na plat, další z projektů slibující zajímavé zhodnocení má až příliš mnoho otazníků a vykřičníků, které rozumné investory odradí. Jeden za všechny je chybějící regulace ze strany státních orgánů. Česká Národní Banka vydala před pár dny před Questrou Holdings varování na svých stránkách.

Questra holdings CNB varuje

https://www.cnb.cz/cs/spotrebitel/ochrana_spotrebitele/upozorneni/upozorneni_questra_world_altantic_global_asset_management.html

Asi netřeba nic dodávat. Na webu najdete Adsense reklamu, která by na seriozních investičních webech neměla co dělat. Doména je založená v roce 2015 cizí společností, informace o lidech, kteří za projektem stojí buďto zcela chybí, nebo jsou opět neověřitelné.

Multi-levelová struktura je zde navržena systémem co nejvíce nejdříve získat a až poté odměnit. Poplatky „managerům“ aktiv jsou neuvěřitelně vysoké. Vše na mě působí nevalným dojmem se záměrem získat z důvěřivých lidí co nejvíce peněz.

Mateřský web guestraworld.es tak úplně nefunguje, http://questraholdings.com poskytuje na webu kusé, neověřitelné informace, které by každému serióznímu investorovi měli napovědět, že se za projektem pravděpodobně skrývá nějaká levárna.

Alternativa?

Zkuste třeba affiliate marketing. Projektů, které můžete propagovat je nespočet a tak si můžete vybrat jakýkoli obor vám vyhovuje. Stáhnout si také můžete můj e-book Affilite marketing pro začátečníky a dozvědět se více o tom, jestli by affiliate marketing byl právě pro vás.

Pokud máte nějaké osobní zkušenosti s projektem Questra Holdings, rád uvidím vaše názory v komentářích.

Autor příspěvku: aurin

Nadšenec do internetového podnikání, díky němuž může každý pracovat na vlastních snech, aby se dříve nebo později staly skutečností.

78 komentářů: „Questra Holdings – správné místo kam investovat?

  Majo

  (09/06/2017 - 7:30 pm)

  😀
  Že Recyclix jako alternativa? Jedno Ponziho schéma vyměnit za druhé. Tleskám 👏

   aurin

   (09/06/2017 - 8:03 pm)

   Zdravím,
   díky za upozornění na neaktuálnost obsahu. Recyclix bohužel v současné chvíli „hybernuje“ a asi nikdo neví, jak to dopadne. Před několika dny se objevil seznam prvních refundovaných členů, ale není mezi nimi nikdo s kým bych měl spojení, tak zatím netuším jak situace aktuálně probíhá.

  Mirek

  (15/06/2017 - 2:06 am)

  Komentuje člověk , který o firmě má minimální informace a naslédně potom si udělá sám reklamu . Pozor odborník !

   aurin

   (15/06/2017 - 2:55 pm)

   Zdravím vás,

   hledám vždycky co nejvíc možných informací, aby můj komentář byl co nejvíce objektivní. Máte nějaké zásadní informace, které můj pohled na tento projekt změní? Pošlete mi je. Jinak ano, článek mimo jiné slouží i k propagaci lepších cest, jak vydělávat na internetu, než je vkládání svých úspor do pochybných investic typu Questra Holdings.

  Vlastislav Ivičič

  (20/06/2017 - 11:26 am)

  Vzhledem že ten váš pochybný podnik Questra Holdings živí jako invalidního důchodce již nějakou dobu. A podotýkám , že z vlastních investic, nějaký MLM mě opravdu nebere a vzhledem ke zdravotnímu stavu ani nemůže zajímat.Nevím kde hledáte informace. ( Zkoušel jste byť malou částku investovat na zkoušku ?) . Asi by jste se divil.
  Vlastik

   aurin

   (21/06/2017 - 10:16 am)

   Dobrý den Vlastiku,
   jestli se vám podařilo peníze s Questrou zhodnotit, samozřejmě vám to přeju. U MLM není potřeba obcházet lidi a běhat po schůzkách, záleží to na typu projektu. Nicméně ani vy jste mi nedal žádný pádný argument který by mě přesvědčil k tomu, že současná Questra nemá společnou podezřelou minulost s tou předchozí. Z informací, které jde dohledat a i z těch zmíněných ve článku mi stále vychází investice do Questry jako vysoce riziková, proto ji udělat rozhodně nehodlám. Ale tak jako všechny názory zmíněné po různých koutech tohoto webu, i tento článek na Questru odráží čistě můj subjektivní názor. Rozhodnutí, kde peníze zhodnotíte, nebo o ně přijdete je jen na vás.

   Kaja

   (29/08/2017 - 8:26 pm)

   Vlastíku,

   jste asi jeden z těch šťastnějších, kteří na tom možná vydělali, protože se zaregistrovali dříve, než Ti ostatní. Jednou tato pyramida spadne, a budete si moci říct, že jste okradl ty, kteří se zaregistrovali po vás, protože ti přijdou o všechno, co tam vložili. Není nic jasnějšího, že v tomto případě se jedná o pyramidu, tedy zločin!

  Radík

  (05/07/2017 - 9:17 pm)

  Questru a AGAM moc dobře znám, osobně jsem šel hned do černého balíku a zatím to vychází moc hezky 🙂 a i když je to letadlo jak prase na rovinu, nebál bych se toho 😉 bohužel těch 39%-21% je opravdu moc :/ prakticky z toho tedy vyplývá začít s tím červeným nebo černým balíkem za půl míče a pak už to má nějaký smysl 🙂 bohužel málo kdo se pustí do takového risku… :/

   aurin

   (05/07/2017 - 10:31 pm)

   Zdravím,
   díky za komentář! Ano přesně tak, tyto programy jsou stavěné především tak, aby klient co nejvíce utratil..a doufal že se mu něco z toho vrátí zpět. I když jde i na takových programech v určitých případech profitovat (pokud začnete hned na začátku a stačíte zhodnotit první investici), osobně nemám zapotřebí do takového risku jít .) Cílem totiž není krátkodobě profitovat na pochybných projektech, ale postupně budovat dlouhodobý zdroj příjmu, jakým je třeba blogování..

   Kaja

   (29/08/2017 - 6:43 pm)

   ano, je to letadlo jako prase, ale nestydíte se takto vydělávat na druhých, kteří o všechno přijdou?
   Pokud tam někdo investuje z nevědomosti a skutečně si myslí, že Questra holdings mu jeho peníze zúročí 300 % ročně, tak je to debil (proč by si asi někdo půjčoval peníze na 300 % úrok, když může u banky za 10 %). Pokud tam někdo investuje s tím, že doufá v to, že je teprve na vrcholu pyramidy a bude tak okrádat další lidi, tak je to hajzl.

  Luenka

  (10/07/2017 - 11:25 pm)

  V AGAMu mam zainvestovano. Investici mam uz zpet. Diky otevreni trhu v Asii, bude tento projekt min 2 roky jeste fungovat, si myslime. Na tyto projekty se nemuzete divat, jako na investice, ale jako na hru. Diky likvidite a vyplatam kazdy tyden se riziko ztraty vaseho vkladu snizuje o 5%, tedy o 20% mesicne. Vklad mate za 5,5 -6mesicu zpet. Poplatky? Jsou vsude a za ty vynosy, ktere jinde neziskate (pokud nehrajete obdobnou hru v jinem projektu), jsou zanedbatelne. Ten kdo zacne hrat ted, muze byt jeste v klidu, ten, ke komu se dostane tato informace za 3 roky, si myslim, ze prohral. Kazdopadne, ja jsem kazdy tyden 5% v plusu. Na Slovensku neslo vkladat ani vybirat od 26. 6., dnes vse zase spustili. A narodni banka to pustila do sve zeme. Bylo tak ve vice zemich. Proc by to spousteli, kdyby to slo do krachu? Jeste nemaji dost z Asie. A my, co jsme naskocili vcas, na tom vydelame.

   putino

   (21/07/2017 - 11:03 am)

   Dnes ešte stále sa na Slovensku vyberať nedá, trvá to od 6.6. 2017 !

    Luenka

    (26/07/2017 - 12:22 am)

    Ano, ale to je jedinné. Jinak už můžete reinvestovat, přeposílat peníze na slovenské účty apod., co mám tedy informace z eSlovenska. Je to tak?

     putino

     (26/07/2017 - 12:39 am)

     To máte veľmi zle info,na svojom Agam úcte mám peniaze, ktoré mi tam prišli za 10 týždňov, ale neviem si ich poslať do ADV – cash penazenky.Mozem akurát zmeniť Eura na doláre,alebo presunúť na zablokovaný agam účet,druhému Slovákovi,ale aký by to malo význam.

      Luenka

      (26/07/2017 - 12:49 am)

      Ano, však to píšu, že jsou zpřístupněny tyto možnosti manipulace s penězi. Vybírat opravdu nejdou, snad zatím.
      Dnes jsem si přečetla informaci, že by snad měl být evropský trh uzavřen do konce roku 2017, snad to není pravda a otevřen až s rokem 2018. Nezbývá, než být optimistický. Holandsko ještě jede, co mám info ze včerejšího dne.
      Nevidím v tom význam, proč by Evropu odstřihli. Je tu zatím nevytěžené prostředí.
      Každý chceme své peníze zpět, ale každý víme, že toto jednou nastane. Já zatím věřím, že se vše rozběhne. Je zde využit zatím malý potenciál investorů.

      Vladimir

      (01/12/2017 - 8:44 pm)

      Pokud máte vložené peníze a jsou tzv. nedobytné, je tady určitá možnost. V případě zájmu mne kontaktujte

      Vladimir

      (02/12/2017 - 7:16 pm)

      Naskytla se možnost dostat zpět alespon vložené peníze

  Hook

  (14/07/2017 - 2:28 pm)

  Dobrý den,
  rozhodl jsem se investovat také… Nyní je na jejich stránkách napsáno, že žádají o licenci u ČNB… Jestli je to pravda, tak to zase takový šméčko být nemůže… Spustit by to měli opět 26.7.2017

   putino

   (21/07/2017 - 11:13 am)

   Na vašom mieste by som ešte s investíciou počkal, lebo v tejto dobe je zablokované aj ČR aj SR,takže aj tak by ste nič nekúpil.Keď sa bude dať v SR vyberať tak to sem dám.

   Putino

   (24/07/2017 - 8:38 pm)

   Nespustia,údajne už Európa skončila,teraz sa zamerali na Áziu.

    Luenka

    (25/07/2017 - 8:25 am)

    Dobry den, odkud mate takovou informaci? Nikdo nic nevi a myslim si, ze sirit panicke zpravy neni zrovna to správné. Mate tuto informaci nejak podlozenou?
    9.-10. 9. Ma byt v CR konference, ktera ted probehla v Italii. Proc by lanarili v Evrope dalsi lidi, kdyz by jim neumoznili zainvestovat?
    Diky za info.

     putino

     (25/07/2017 - 10:34 am)

     Toto je vyjadrenie Agamu:
     Vážení partneri, blahoželáme Vám k právnej registrácii vo vašej krajine spoločnosť Atlantic Global Asset Management Slovensko. K dnešnému dňu sa naša spoločnosť dokončí overovania a registráciu nových samostatných bankových účtov a účtov v oblasti platobných služieb Advanced Cash a OKPAY na meno spoločnosti Atlantic Global Asset Management Slovensko.

     Oznamujeme vám, že od 3. júla sa bude aktivácie nových bankových účtov spoločnosti a nahradenie starých účtov, platobných systémov Advanced Cash a OKPAY pre zákazníkov zo Slovenska. Tieto zmeny a vytváranie individuálnych účtov sú požiadavky štátneho regulátora vo vašej krajine, ako je v takýchto prípadoch budú vytvorené všetky podmienky pre poskytovanie finančných výkazov spoločnosti Atlantic Global Asset Management Slovensko a jeho zákazníkov zo Slovenska pre inšpekčnej služby, ktoré je nevyhnutné pre získanie finančných licencii od štátnych finančných regulátorov na Slovensku.

     Vážení partneri, elektronické platobné služby Perfect Money, Bitcoin a Ethereum podľa zákonov štátu na Slovensku bude dočasne zakázané až do prijatia Atlantic Global Asset Management Slovensko finančné licencie, pretože tieto platobné služby nie sú kontrolované na území Slovenska.
     S pozdravom, Atlantic Global Asset Management.

      Luenka

      (26/07/2017 - 1:01 am)

      Já v tom stejně nikde nečtu informaci, že Evropa končí a Asie jede. Je to jen Vaše spekulace.

     Tomáš Masný

     (13/08/2017 - 5:09 pm)

     To nejsou žádné investice. To je okrádání lidí. Vy jste úplní magoří 🙂

      Kaja

      (29/08/2017 - 8:30 pm)

      souhlas! Bohužel je i nyní hodně lidí, kteří do této zlodějiny investují své finance. Tito lidé se vyznačují dvěmi vlastnostmi – je to chamtivost a neznalost.

   Majka

   (14/03/2018 - 10:54 pm)

   Mám vložené peníze, můžete prosím poradit? mariahavel@seznam.cz

  putino

  (25/07/2017 - 8:42 am)

  Dobrý den, na slovenskej stránke je uvedené, je hotová právna registrácia,nie je to pravda, žiadosť síce v NBS je,ale to je všetko, prečo potom klamú, inf. je z NBS. Sám mám investovaný balík Indigo, takže nemám dôvod sirit panické správy, ale odkiaľ máte Vy inf. že na SK už všetko beží ? Ak chcete, pošlem Vám scan môjho účtu aby ste my verili.

   Luenka

   (26/07/2017 - 12:28 am)

   Informace mám od Slováků na facebooku apod.

   Toto máme my napsáno v AGAM:
   Získání licence a oficiální práce A. G. A. M. v nových zemích.

   Vážení partneři, v souvislosti s registrací společnosti Atlantic Global Asset Management a získání licence v České republice v souladu s podmínkami smluv mezi společností A. G. A. M. a národní bankou země, od 10 července 2017 společnost Atlantic Global Asset Management přistoupí k naplnění podmínek pro o přípravu společnosti k získání finanční licence v České republice.

   V souvislosti s tím bude od 10. července do 26 července 2017 v osobních účtech klientů, které jsou občany České republiky bude probíhat dělení databáze a zavádění nového systému v programu pro správu osobních účtů zákazníků.

   V souvislosti s tím na čas práce oddělení software od 10. července do 26 července roku 2017, v účtech zákazníků, které jsou občany České republiky, bude dočasné zastavení práce některých funkcí účtů, a to funkce:

   • Funkce doplňování a čerpání prostředků;

   • Funkce nákupu portfolia;

   • Funkce vnitřních převodu mezi účty.

   Chci vás upozornit, že práce správců společnosti, se nevztahuje na účty, takže získaný příjemu všech zákazníků bude narůstat v normálním režimu podle podmínek práce jejich portfolií. Funkce prohlížení transakcí mezi účty a přírůstek příjmů budou pracovat v normálním režimu.
   Vážení zákazníci, přinášíme vám naši omluvu za společenské nepříjemnosti. 26 července dělení databáze a nastavení účtu budou dokončeny a všechny funkce v účtech zákazníků České republiky budou zahrnuty v normálním režimu. A to bude zahájena funkce:
   Funkce práce s interními převody;
   Funkce nákup portfolií;
   Funkce ukládání a odebírání finančních prostředků prostřednictvím platebních systémů;
   Funkce ukládání a odebírání finančních prostředků přes bankovní převod..
   Vážení zákazníci, v souvislosti s prechodem společnosti na novou úroveň přípravy k získání licencí a povolení na oficiální práci ve vaší zemi, je důležitou událostí jak pro samotné společnosti Atlantic Global Asset Management, tak i pro její zákazníky. Pro více informací o inovacích a rozvoji společnosti, žádáme vás, aby prozkoumali video z online konference prezidenta společnosti Atlantic Global Asset Management – Antonino Vieira Robalo.

    putino

    (26/07/2017 - 12:45 am)

    Toto iste sme tam mali aj my, a po mesiaci nám tam dali to čo som poslal.

    putino

    (26/07/2017 - 12:53 am)

    Môžete mi poslať link na tieto info?

     Luenka

     (26/07/2017 - 1:03 am)

     Je to v AGAM, když chcete provést transakci. Toto se objeví.

      putino

      (26/07/2017 - 12:14 pm)

      Ale ja som myslel info, čo ste si prečítali – Europa 2017, Azia 2018.
      Písal som na support Agamu, prečo majú na stránke napísané že bola ukončená právna registrácia, keď žiadosť nebola doteraz vybavená, čakám tri dni na odpved ?! Doteraz mi odpoveď prišla vždy 1-2 hod ?
      Rád by som chcel byť optimista, aby ste mali pravdu Vy, ale to klamanie klientov mi nedáva dôvod na to.

    Kaja

    (29/08/2017 - 8:35 pm)

    AGAM ani Questra holdings žádnou licenci nemají. Lžou vám.
    A pokud ano, může mi někdo poslat link na stránku, kde je o tom psáno? (samozřejmě myslím link na jiné stránky než na stránky těchto dvou firem 🙂 )

  arboa

  (26/07/2017 - 12:38 pm)

  Dobrý den,
  stále nemohu najít relevantní informace, že by Evropa měla 2017 skončil. Zvažuji investici, ale s tímto jsem dosti na vážkách.

   putino

   (26/07/2017 - 6:31 pm)

   Určite by som v tejto dobe do Questry nedaval, ja som pred 4 mesiacmi dal do Cryptrade a teraz davam do Biznet.pw.

    arboa

    (26/07/2017 - 8:30 pm)

    Děkuji Vám za Váš komentář, mohl bych poprosit o vysvětlení, proč se tomu už nyní vyhnout? Děkuji Vám pěkně předem

     putino

     (26/07/2017 - 8:53 pm)

     Agam dal takéto vyjadrenie :
     Vážení partneri, blahoželáme Vám k právnej registrácii vo vašej krajine spoločnosť Atlantic Global Asset Management Slovensko. K dnešnému dňu sa naša spoločnosť dokončí overovania a registráciu nových samostatných bankových účtov a účtov v oblasti platobných služieb Advanced Cash a OKPAY na meno spoločnosti Atlantic Global Asset Management Slovensko.

     Nie je to pravda,v NBS žiadosť je ,ale schválená doteraz nebola,prečo klamú ? Pýtal som sa na supporte Agamu prečo je to tam uvedené , ale už tretí deň som nedostal odpoveď, preto im už neverím a myslím si, že už len naťahujú čas.

      arboa

      (27/07/2017 - 6:08 pm)

      Děkuji, zdá se, že Vás nynější situace nijak nepřekvapila? Jak dlouho jste čekali vy na SLovensku, než Vám „byla“ udělená licence? Deadline z textu (26. 7.2017) je již za námi.

  putino

  (27/07/2017 - 6:54 pm)

  Zdravím, asi po mesiaci to zmenili na stránke.

   arboa

   (27/07/2017 - 7:40 pm)

   Změnili ve smyslu, že jste mohl nakupovat/prodávat? Takže lze tedy předpokládat, že to v dohledné době nebude funkční. U Vás na Sloensku nyní můžete nakupovat/prodávat?

    putino

    (27/07/2017 - 7:48 pm)

    Zmenili,v tom zmysle,predtým bolo uvedené, že žiadajú NBS o právnu registráciu, po mesiaci tam dali čo som uviedol vyššie, že nám gratulujú k právnej registrácii a to je na stránke doteraz, cca 21 dní.

     putino

     (27/07/2017 - 7:53 pm)

     Nemôžem si poslať peniaze von z Agamu,to je zablokované .

      arboa

      (27/07/2017 - 8:12 pm)

      Musím uznat, klobouk dolů před Vámi, že jste se odhodlal si dát Indigo balíček. 21dní a stále bez žádného pokroku, tahle zpráva tam může být prakticky do nekonečna, peníze vy vidíte, ale nic s nimi neuděláte, tudíž je má stále AGAM.

      putino

      (27/07/2017 - 8:17 pm)

      Ale ja som začal v Questre 12/2016.Mne sa investícia stihla vrátiť.

  arboa

  (27/07/2017 - 8:55 pm)

  Nyní asi stejně nic jiného nezbyde než čekat. Děkuji Vám za ochotu se podělit o zkušenosti!

  Michal

  (31/07/2017 - 5:35 pm)

  Dnes jsem to probíral s jednou majitelkou obchodu, která zde má peníze.
  Z toho důvodu jsem prošel pár stránek a diskuzí a všem vřele doporučuji peníze vytáhnout. Ohledně ČNB: žádné povolení není a ani nebude, jelikož také vydala prohlášení.
  https://scamquestra.com/2017-04-27_questra.pdf
  https://www.cnb.cz/cs/spotrebitel/ochrana_spotrebitele/upozorneni/upozorneni_questra_world_altantic_global_asset_management.html

   Luenka

   (31/07/2017 - 10:03 pm)

   Ano, o tomto prohlaseni vsichni vime. Nezbyva, nez byt optimista a cekat, jestli se to jeste rozjede. Kazdopadne,,jestli se to rozjede, ceka je kolabs. Vynosy se stale pripisuji, ale nedaji se vyvezt. Jakmile to spusti, vsichni v Evrope budou chtit penize vyvest.

   Nasla jsem jinou hru. Vynosy se pripisuji denne,,tedy zhodnoceni 1-1,45% denne. Likvidita okamzita. Je to mlada hra, takze udrzitelnost snad ty 2-3 roky. Pokud vas zajímá,,napište mi na email l.grmelova.firma@gmail.com. investice je zpet cca za 2,5mesice.

  Michal

  (02/08/2017 - 9:10 am)

  Já takové věci nedělám. ☺ Investuji do reálné společnosti na burze a dělám obchod.
  Dříve jsem si ale prošel spousty projektů.

  peda

  (06/08/2017 - 7:41 am)

  AGAM se má dát zase do kupy 21.8. Uvidíme.

  Tomáš Masný

  (13/08/2017 - 5:14 pm)

  Je neskutečné,že můžete být tak blbí a skočit těm těm zlodějům na špek. V ničem nepodnikají a jen vypláceji z dalších vkladů,,investorů“. Možná se to některým z Vás vrátilo ,ale zbytek skončí oholený.Ale opravdu taková naivita ,to se nevidí. 🙂

   aurin

   (14/08/2017 - 4:00 pm)

   Zdravím Tomáši,

   díky za komentář, musím jen souhlasit 🙂

   Luenka

   (14/08/2017 - 8:34 pm)

   Ono, jak se to vezme. Buď budu „blbá“ a budu riskovat svůj vklad, že už ho neuvidím, nebo budu „blbá“, dám tam své peníze a během roku na tom vydělám 3x tolik. AGAM nejsou investice. Je to investiční hra. Buď naskočíte v pravou chvíli a vyděláte, nebo ne a proděláte. Je to spíš o odvaze. Všem je tady jasné, jak to funguje.

    aurin

    (14/08/2017 - 10:10 pm)

    Ano, tohle je taky ale možný přístup, ale jen opravdu pokud člověk ví, „o co běží“ 🙂

    Tomáš Masný

    (15/08/2017 - 12:50 am)

    95% lidem to vůbec není jasné a já sám jsem mluvil se 3 lidmi ,kteří do toho strčili svoje peníze a jejich představy jsou naprosto mylné. Také se zde pořád mluví o ,,investování “ a investorech“.Takže pokud to nejsou investice ,někdo tady účelově lže a využívá hlouposti lidí. Je to jen klasické letadlo na kterém možná vydělají ti první ,ale zbytek bude okraden.Jenom ,když vidím ty nesmyslné a efektované reklamy na FB.Pochytat a veřejně pověsit.A vy Luenko si samozřejmě hrajte co chcete,je to vaše věc.Ale o odvaze zde raději nemluvte.

     Kaja

     (29/08/2017 - 8:38 pm)

     oni dokonce i mluví o reinvesticích, a to už je fakt vrchol debility. Místo toho, aby se snažili jejich týdenní úroky (nebo co to je) vybrat a převést na reálné peníze, tak „chytře“ reinvestují, nechají to tam, nevybírají to, aby se jim investice ještě více zúročila. A to už se fakt válím smíchy na zemi :))))))

  peda

  (16/08/2017 - 12:15 pm)

  Kdo nehraje nevyhraje a risk je zisk. Pane Mastný. Když na to nemám , tak to alespoň zkritizuji. Nadávat lidem do hlupáků, kteří rádi riskují,není žádná frajeřina. Každý nerve prachy do banky, aby se horní sorta měla dobře. Co myslíte, že dělá banka?

   Kaja

   (29/08/2017 - 8:46 pm)

   Pane Pedo, krom toho, že jste úplně mimo, tak vás chci poprosit, abyste si vzal kalkulačku a počítal.

   Pokud by skutečně fungoval tento jejich stupidní systém a někdo tam vložil 1 mil. Kč, a rok nebude vybírat, tak za tento rok se mu částka zúročí (pokud budu počítat 6-ti procentní týdenní úrok) na cca 23 mil. Kč a za další rok na cca 534 mil. Kč.
   Kdyby to tak skutečně bylo, tak potom nechápu, proč by měl jít kdokoli z nás zítra do práce 😉

    MGR. LUKEŠ

    (08/09/2017 - 9:08 am)

    Kájo, můžeš mi osvětlit postup tvého výpočtu?

    Protože pokud dáš na vstupu 1mil, tak na konci roku máš cca 2,592mil po odečtění všech poplatků.
    Nechápu, jak jsi došel na 23mil??? 😀

    Urážíš tady lidi, že neumí s kalkulačkou a sám počítáš s částkama v miliardách (!)…

    Nejvíc jsou obvykle chytří lidé, kteří dané problematice vůbec nerozumí, což potvrzuješ.

     Kaja

     (08/09/2017 - 12:06 pm)

     je to jednoduché, 1000000 x 1,06 na padesátou druhou (počet týdnů v roce, nebude se z účtu vybírat)
     Já tomu rozumím velice dobře, a vy, co se toho zastáváte, jste zloději 😉

      MGR. LUKEŠ

      (08/09/2017 - 1:11 pm)

      Díky. Jen jsem chtěl ostatním ukázat, že tomu nerozumíš a tys to ještě posvětil oficiálně.
      Běž pomáhat a chytře radit jiným lidem s investicemi a nezapomeň si svoji kalkulačku 😀

      (ten výpočet cos napsal, je totální nesmysl)

      A nadávat lidem do zlodějů, když tady nikdo nikomu nic neukradl je další ukázka tvého charakteru. Končím s tebou.

      Saša

      (22/09/2017 - 8:27 am)

      když už tak 1 000 000 x 0,06…. protože 1,06 by bylo 106%, pane chytrý

      Kaja

      (24/09/2017 - 7:09 pm)

      Sašo, bohužel nemáte pravdu 🙁 ale hádat se tu s vámi nebudu, to jsou znalosti na úrovni šesté třídy základní školy

  arboa

  (22/08/2017 - 2:41 pm)

  Prozatím se stále nic nezměnilo, skončím pořád se stejnou hláškou, která má poslední datum 21. 8. Mělo jim trvat 24 hodin do plného provozu a stále nic.

  Kaja

  (30/08/2017 - 7:54 pm)

  no asi už na ně někdo podal trestní oznámení, protože na policejním ředitelství se už o tom ví a zajímají se o to…….

   Mgr. Lukeš

   (06/09/2017 - 9:52 pm)

   To je sice pravda Kájo, zajímáme se o to, aby taky ne. Ale na ředitelství zatím teprve řešíme, kdo si jaký balíček zakoupí. Zájem některých kolegů je zatím spíše informativní, většina do toho chce jít s balíčky max do 2430€.

    Kaja

    (07/09/2017 - 8:57 pm)

    no pěkně to tu propagujete, inu potrefená husa se vždycky ozve 😉
    jenom by mě zajímalo, kolik za to od svého „velení“ dostáváte?

     Tom

     (08/09/2017 - 8:59 am)

     Kaja(30/08/2017 – 7:54 pm)

     no asi už na ně „někdo podal trestní oznámení“…

     To by mě zajímalo, jak takovou informaci zjistil anonymní diskutér na webu?

    peda

    (08/09/2017 - 7:34 am)

    Správně! Hlavně pomalu ať nejsme mínus 100%

   peda

   (07/09/2017 - 7:18 am)

   jestli na policejním ředitelství něco vyřeší tak se válím smíchy JÁ!!! A kalkulačku do ruky neberte, neumíte sní pracovat a nechápet hru.

    Kaja

    (07/09/2017 - 9:00 pm)

    haha, já tu hru chápu velice dobře, mohla by se jmenovat „ukradni nebo buď okraden“.
    ale máte pravdu, kalkulačku nemusím brát do ruky, stačí selské počty – vložím peníze a moje investice se zhodnotí na minus 100 %, je to tak? 🙂

  Kaja

  (09/09/2017 - 3:10 am)

  kluci nezakládejte si falešné účty, už to je nápadné. Na ten váš nepoctivý byznys vám už stejně nikdo neskočí, protože každý rozumný člověk ihned po těch vašich amatérských prezentacích a amatérských webových stránkách (ty jste dělali přes noc, že jsou v takovým stavu? 😉 ) zjistí, že vložit k vám nějaké peníze (resp. koupit si balíček – hahaha) znamená ihned o ně přijít. A vím dobře, o čem mluvím, nejste tady první a bohužel asi ani poslední společnost, která už takto lidem slibovala astronomické úroky a v momentě, když nové vklady byly menší než výběry, tak se firma ztratila ze světa a nikdo se nikoho nemohl dopátrat. Asi proto sídlíte na Kapverdách, co? 🙂 A kolik takových finančních pyramid už jste postavili? Je to vaše první???? 😉
  Tak aspoň doufám, že pokud někdo náhodou přemýšlí o tom, že by si nějaký tento přiblblý balíček koupil, tak po přečtení výše uvedených informací ihned dostane rozum. Ikdyž jedno se vám kluci musí uznat, jste perfektní manipulátoři, bohužel na to doplácí obyčejní lidé, kterým naslibujete lepší život a nakonec je okradete!!! Fakt vás takto vydělané peníze těší???

  peda

  (26/10/2017 - 9:42 am)

  Už jsem tady dlouho nebyl, ale o nic jsem asi nepřišel. Pracuji převážně v zahraničí. Překvapuje mě vymaštěnost některých diskutujících kteří sedí doma na…. a píší hovadiny(kája?)

   Kaja

   (26/10/2017 - 5:01 pm)

   PEDO, fakt Ti ty bláboly nikdo nežere. Rozumný člověk si o vás „investorech“ myslí svoje, blbci vám naletí. Ale už vám teče do bot, co? :)))

    peda

    (29/10/2017 - 7:16 am)

    S Tebou už nemá cenu diskutovat. Nakonec jsi to ukázala už dříve o pár řádků. Výpočet super. Asi účetní. Proto sem už nikdo nechodí. Končím taky.

     Kaja

     (29/10/2017 - 11:54 am)

     skvěle, první rozumná věta z tvé strany 😉

     Jan

     (12/11/2017 - 2:29 pm)

     Vzhledem k tomu, že ve své tuposti nejsi schopen ani pochopit výše uvedený výpočet (který samozřejmě vychází z předpokladu, že všechny výnosy během roku budou „reinvestovány“), tak vlastně není žádným překvapením, že obhajuješ něco tak stupidního (a pro stupidní vytvořeného), jako je tato „investiční“ společnost.
     Á propos – jak to momentálně vypadá s výplatami zisků? Slyšel jsem, že k žádným nedochází, ale údajně to určité jedince neodrazuje od dalších „investic“, protože jim zřejmě ke štěstí stačí to, že jim kdesi narůstá imaginární číslo.

      peda

      (14/11/2017 - 7:05 pm)

      člověku Jane(nebo Kajo) Mám peníze v Rusku, VB a i AGAM. Investuji jenom to to co jsi můžu dovolit. Pracuji rukama. To co jste slyšel je sice pravda ale kde jsou prachy jisté. Podle toho jak píšete tak Máte peníze pod polštářem. Děkuji za slušnou odpověď

  Social trader

  (21/03/2018 - 2:32 pm)

  Za mě nejlepší investice social trading (automatické kopírování vybraných burzovních obchodníků)…

Napsat komentář