Recyclix news

Recyclix dobyl Basilej a odhalil strategii do budoucnosti

Recyclix nastínil důležité novinky pro všechny nové i stávající investory

Možná někteří z vás ( včetně mě ) nezachytili zprávu týkající se Basilejského veletrhu a chystaných změn pro investory. Přikládám ji v původním znění, aby nedošlo ke zkreslení některých důležitých informací.

Ve dnech 16.-17. listopadu Recyclix přivítal stovky návštěvníků na mezinárodním veletrhu o recyklování Solids Basel (Schüttgut) ve Švýcarsku a získal ocenění SES, které se dává nejnavštěvovanějšímu stánku s nejlepším konceptem. Recyclix také oznámil, že je na správné cestě k dosažení svého start-upového finančního cíle 14 milionů euro - cíl, který se pravděpodobně naplní do řijna 2017.

To připraví cestu pro přesun společnosti ze start-up platformy na více zavedený a renomovaný stabilní finanční systém, který nabízí širokou škálu velmi profitabilních a pro obchod příznivých možností.

recyclix basilej

Recyclix to znovu dokázal, vyvolal obrovský rozruch a pokračoval v trendu jako jeden z největších, nejpopulárnější a nejvyhledávanějších vystavovatelů na scéně mezinárodních veletrhů o recyklaci. Tentokrát Recyclix dobyl Solids Basel (Schüttgut) ve Švýcarsku.

Pan Klaus Heusslein, Chief Compliance Officer Recyclixu, řekl:

“Výstava skončila obrovským úspěchem, stovky partnerů nás navštívily u našeho stánku, naše prezentace byla nejnavštěvovanější událostí během veletrhu a v neposlední řadě nám management veletrhu udělil cenu SES za náš inovativní koncept!

Není třeba říkat, že toto by nebylo možné bez obrovské podpory našich členů, kteří si naplánovali návštěvu z různých koutů světa, aby se setkali s naším týmem na těchto akcích.”

recyclix novinky

Jak bylo dříve přislíbeno, Recyclix zveřejňuje svoji průběžnou Finanční zprávu, která zahrnuje důležité finanční údaje, a která sdílí čísla a statistiky společnosti, které dělají společnost tak ziskovou. Dokument je ke stažení na tomto odkazu.

Ale největší pozornost na veletrhu minulý týden vyvolalo oznámení týkající se změn v systému příjmů.

“Recyclix je na cestě dosáhnout svého start-up finančního cíle 14 milionů eur. Nyní jsme na půli cesty a naše předpoklady ukazují, že tohoto cíle dosáhneme do října 2017. Budeme vždy hrdí a vděční za všechno, čeho jsme dosáhli pomocí neustálé podpory a zapojení našich členů.

Ukázalo se, že je to správná strategie pro počáteční business model a fungovala pozoruhodně dobře. Ale s tímto neuvěřitelných růstem jde ruku v ruce naše odpovědnost zajistit dlouhodobou udržitelnost a ziskovost společnosti a zároveň ochránit zájmy našich členů.

recyclix basilej

Toho je možné dosáhnout pouze, pokud finanční zapojení je v souladu s vlastní výrobní kapacitou našich stávajících provozů.”, uvedlo představenstvo společnosti.

Aby se společnost Recyclix vyhnula spekulacím a dezinformacím, poskytla krátký přehled plánovaného přechodu, ve kterém potvrdila, že současný systém bude uzavřen pro nové registrace a nákup odpadu, jakmile se dosáhne původně plánovaného finančního cíle 14 milionů eur.

Od tohoto data uzavření budou všichni stávající členové pokračovat ve vydělávání a výplatách se svými aktivními balíčky odpadu ještě po dobu dalších 10 cyklů (zhruba další rok, do října 2018). To zaručí, že každý, kdo se účastní současného konceptu uvidí návrat své investice se ziskem.

recyclix ceo

Pan Mark Kowal, Recyclix COO, uvedl:

“Po přechodném období těchto 10 cyklů se kompletně přesuneme do nového systému. Recyclix se bude zcela soustředit na svoji hlavní činnost, což je zpracování odpadů.

Těm, kteří se budou chtít i nadále podílet na našem systému, bude nabídnuta možnost učinit tak skrze investiční fond na Maltě, který bude zaštítěn garancí banky, aby se tak ochránili vložené prostředky.

Spuštění této nové platformy se plánuje na začátek roku 2017, takže naši partneři budou mít možnost podílet se na obou systémech naráz (do října 2018) nebo se hladce přesunout do nového systému.”

Management společnosti je velmi hrdý, že Recyclix roste a zlepšuje se.

Těm, kteří budou chtít pokračovat ve své účasti v úspěšném podnikání s Recyclixem bude nabídnuta možnost investovat do fondu řízeného z ostrova Malta, který se rychle stává nejlákavější destinací pro podnikatele, pro osoby s vysokým čistým jměním, a mezinárodní společnosti kvůli svému dobře vyvinutému a stabilnímu finančnímu systému, který nabízí širokou škálu velmi profitabilních a pro business výhodných možností.

Tento Maltský fond je nyní v posledních fázích oficiální finalizace a bude otevřen investorům s minimálních vkladem 100.000 EUR.

Pan Klaus Heusslein, Recyclix CCO, take ujistil:

“Pro naše stávající členy, kteří nejsou schopni investovat tak vysokou částku, fond umožní způsob, jak se podílet, s pomocí externích investorských skupin. Více detailů k tomuto poskytneme, jakmile finalizujeme přesné procedury a podmínky.

Avšak chci podotknout, že jsme ochotni nabídnout možnost zapojit se do nového konceptu každému, bez ohledu na to, jakou částku si může dovolit zainvestovat.”

Basel veletrh Recyclix

Částka, které se vybere tímto fondem bude určena pro další expanzi Recyclixu do dalších zemí, výzkum a vývoj nových zdrojů příjmů, které se nabízejí v recyklačním průmyslu a pro pokračování plnění mise být globálním ambasadorem životního prostředí. Veškeré podmínky a detaily budou zveřejněny později, až bude platforma připravena ke spuštění.

Jelikož očekáváme spekulace a mylné interpretace kvůli tomuto oznámení, důrazně radíme nevěnovat pozornost mylným informacím, které se mohou šířit, ale získávat informace o společnosti z oficiálních komunikačních kanálů.

Neoficiální informace jsou s největší pravděpodobností nepřesné, či zcela mylné.

Pan Dmitry Palladi, Recyclix CEO, řekl:

Jedna věc je ale jistá, s Recyclixem můžete vždy snadno dýchat, protože každá změna je jen k lepšímu. Všechny budoucí projekty budou stále pod hlavičkou Recyclixu jako ochrannou známkou a bude to stejný semknutý tým lidí, kteří budou s vámi na této nové vzrušující cestě.

Takže nás čekají jen dobré věci v příštích letech a déle, jelikož budeme pokračovat ve snaze ochránit životní prostřední v tomto kritickém období pro naši planetu, a zároveň poskytnout hodnotnou příležitost pro cenné partnery a spolu eko-bojovníky.“

Recyclix na veletrhu

Recyclix se těší na setkání s vámi příští rok na nadcházejícím veletrhu Plastic Recycling Show (Stánek D38) v Amsterdamu, Nizozemí ve dnech 29.-30. března, 2017, na Dnech otevřených dveří, a spuštění platformy, které se již připravují.

Autor příspěvku: aurin

Nadšenec do internetového podnikání, díky němuž může každý pracovat na vlastních snech, aby se dříve nebo později staly skutečností.

Napsat komentář