RECYCLIX OPEN DAYS ZAGAN

Recyclix Open Days 2016

Co nového přichystal Recyclix na konec roku 2016 a dále?

V pořadí druhý den otevřených dveří společnosti Recyclix sp. z.o.o. proběhl na konci září v polském městě Zagan. Akce se také opět účastnila paní Natalia Cudecka-Purinja z litevského ministerstva životního prostředí. Zmínila se mimo jiné velmi podrobně o potřebě nového uvažování o recyklaci a také o zdrojích a prostředcích, které jsou pro současnost i budoucnost recyklace potřebné a ocenila úsilí společnosti Recyclix na tomto poli.

Na setkání nechyběl ani bohatý hudební a kulturní program, pestrý catering, let balónem, fire show a další program pro návštěvníky této akce. Především šlo ale o setkání lidí se stejným či podobným zaměřením a smýšlením v oblasti ekologie a recyklace. 

Průběh celé akce bylo také možné sledovat přes live video streaming, aby i zájemci, kteří se nemohli osobně do Zaganu přijet podívat, měli možnost vidět co se na akci děje a mohli se také účastnit tohoto eventu, i když na dálku a z pohodlí domova.

Na akci se řešilo a diskutovalo o mnoha tématech a vizích do budoucna. Recyclix také objasnil, nebo lépe upřesnil, jak vypadá jeho spolupráce s nizozemským McDonaldem. Zřejmě kvůli špatnému překladu došlo k domění, že Recylix je přímým partnerem McDonalds. Nicméně pravdou je, že Recyclix zpracováná plastového odpady z nizozemského McDonaldu, ale nemá s ním přímý kontrakt. Recyclix funguje jako partner lotyšské společnosti Plamika UAB, která vyhrála kontrakt na zpracování odpadového materiálu nizozemského McDonaldu a Recyclix pro společnost Plamika UAB zajišťuje právě zpracování plastového odpadu z tohodo řetězce.

Recyclix nás během akce také ujistil, že během pokračujícího úspěchu a expanze společnosti nepřestává dbát na legislativní a právní zodpovědnost jako mezinárodní společnost. Dodržování a finančních a korporátních zákonů má zásadní význam pro zachování ligitimity a dlouhodobé udržitelnosti Recyclixu jako podnikatelského subjektu. V blízké budoucnosti Recyclix zřídí speciální oddělení v čele s p. Klausem Heussleinem, které se bude těmto záležitostem plně věnovat.

Další oblastí, kterou bude nově zřízené oddělení obsluhovat je bezpečnost a integrita databáze společnosti. Dle předpisu KYC (Know Your Customer) and AML (Anti Money Laundering), předá společnost Recyclix správu této databáze nezávislé organizaci Q-Gen. Proces ověření pro nové členy Recyclix se nijak zásadně nemění a bude požadován skze webové rozhraní upload občanského průkazu, případně jiného dokumentu s fotografií potvrzující totožnost.  

V této návaznosti Recylix připomíná zákaz používání cizích účtů (paypal, bankovní účet, kreditní karta) pro vklady a výběry z Recyclixu. Podívejte se občas na stránky Recylix, sem, nebo do facebookové skupiny, kde budete vždy o novinkách informováni. Porušení těchto zásadních podmínek může vést ke zrušení vašeho účtu bez jakéhokoli práva na náhradu nebo kompenzaci. Prostředky z těchto účtů budou převedeny na ekologické projekty, které Recyclix podporuje.

Recyclix také začal implementovat proces, nejen aby dostál svým závazkům informovat své klienty, o řádném danění zisků z Recyclixu podle zákonů konkrétní země, které je investor občanem. Pokud si nejste jisti ohledně danění vašich zisků z Recyclixu, poraďte se prosím se svým účetním.

Dlouhodobá vize společnosti Recyclix je stát se globální značkou na poli recyklace a byl velmi oceněn zájem a nadšení všech participantů, kteří Recyclixu v dosažení tohoto cíle pomáhají. Bohužel byl Recyclix velmi často zaměňován za další z MLM (Multi-levelových) společností, což Recyclix není. Hlavním byznysem Recyclixu je zpracování plastového odpadu a affiliate marketing je přidaná hodnota tomuto projektu.

Aby se Recyclix vyhnul dalším zmatkům a nepřesnostem v interpretaci a dal svému podnikání v očích veřejnosti solidnější rámec, byl zrušen 4 stupňový systém odměn pro affiliate partnery a přešlo se na jednoduchý, jednostupňový systém. Za každého nového partnera, kterému Recyclix doporučíte, nyní získáte 12 % z jeho investic. Byli zrušeny tedy 3 stupně, ale zůstal jednostupňový systém odměny, která se nyní z 10% zvýšila na 12%.

Byly také zrušeny všechny affiliate linky a místo toho musí noví investoři nově manuálně vyplnit ID doporučujícího do příslušného pole na registrační stránce. 

Aby tedy novinek nebylo málo, Recyclix také anoncoval počátky jednání o koupi nové továrny na zpracování plastu ve měste Bari na jihu Itálie. Již byl podepsán tzv. "Letter of intent", tedy jakási smlouva o smlouvě budoucí.

V dohledné době se také můžeme těšit na interní finanční report plný statistik, do kterého budou moci všichni zájemci nahlédnout. Recylix bude také dále informovat o plánech na mezinárodní expanzi. Všimnout si také můžete, že se staví dvě nové továrny v Polsku a celý proces lze sledovat prostřednictvím online kamer 24 hodin denně (odkazy jsou na webu, hned pod hlavním menu). 

Recyclix doufá, že tyto kroky pomohou zlepšit transparentnost a ještě více zvýrazní snahu o to, aby se z Recyclixu stala nejen globální značka na poli zpracování plastů, ale také jedna z nejlepších platforem pro seriózní investory.

Nezapomeňte, že se na Recylix můžete kdykoli obrátit (reakce je velmi rychlá, uspokojující odpověď jsem vždy dostal do 24 hodin), nebo se na jejich stánek můžete přijet podívat na výstavu Recycling Expo, která se bude konat ve švýcarské Basileji, přesně v Solids Basel Schuettgut trade show ( stánek B12), 16 a 17. listopadu tohoto roku. Dalším místem, kde bude mít Recyclix prezentaci je Plastic Recycling Show v Amsterdamu, které se bude konat 29-30. března 2017 (stánek D83).

Tímto by chtěl Recyclix také poděkovat za všechny reakce na Open Days 2016 v Zaganu, všem účastníkům, kteří na setkání dorazili z nejrůznějších koutů Evropy i všem, kteří vyjádřili podporu i přesto, že se nemohli akce osobně zúčastnit.  

Autor příspěvku: aurin

Nadšenec do internetového podnikání, díky němuž může každý pracovat na vlastních snech, aby se dříve nebo později staly skutečností.

Napsat komentář