Recyclix

!! UPOZORNĚNÍ !!

Kvůli událostem, které zasáhly Recyclix začátkem tohoto roku jsou nové registrace do projektu zatím pozastaveny. Opětovné spuštění se předpokládá během června 2017. Detailnější informace se dozvíte přímo na stránkách Recyclixu v sekci "Archiv Novinek", na jejich FCB profilu nebo u mě na blogu.

UPDATE

Webové stránky byly přesunuty na novou adresu ecorevolution.com

Novinky o aktuálním dění můžete sledovat také na oficiální facebookové stránce zde:

https://www.facebook.com/recyclix/?fref=ts

Recyclix.com - moje zkušenosti

Dnes přijde na řadu recenze společnosti Recyclix a její celkové hodnocení. Dozvíte se mé dosavadní osobní zkušenosti s Recyclix.com, návod jak se registrovat a další zajímavé informace o recyklování s Recyclix. Pojďme tedy rovnou do toho, recenze Recyclix a mé zkušenosti jsou zde.

Musím popravdě říci, že výdělek s Recyclix.com je prozatím mým nejoblíbenějším způsobem, jak zhodnocovat své volné prostředky a budovat pasivní příjem. Jedná se o naprosto unikátní spojení reálného byznysu a online platformy, která vám umožní připojit se a participovat na výdělcích společnosti.

Dosavadní zkušenosti s Recyclix.com jsou zatím pouze kladné. Zatím jsem nikde jinde třeba nezažil tak rychlou zákaznickou podporu. Na každý email odpovídá tým Recyclixu do 24 hodin, ale často mnohem dříve.

Žádal jsem dokonce o převedení peněz z nákupního účtu zpět na balance účet, abych si mohl peníze vybrat. Co myslíte? Během pár dní jsem měl peníze zpět v balance účtu a mohl jsem peníze poslat do své banky.

Výběry z Recyclixu

Recyclix - eko byznys, na kterém vyděláte i vy

Recyclix.com se zabývá zpracováním plastového odpadu a jeho následným prodejem ve formě granulátu. Prostředky na rozvoj a provoz tohoto byznysu se snaží získat mimo jiné i díky účasti kapitálu veřejnosti jako jste vy i já.

Díky webovému rozhraní se můžete do Recyclixu připojit i vy, zakoupit online první hromadu plastového odpadu a začít recyklovat.

Recyclix samozřejmě všechnu fyzickou práci dělá za vás, vy pouze online sledujete proces recyklace a změnu plastového odpadu na granulát. Ten můžete po skončení 5-ti týdenního cyklu ( tento cyklus je složen z 2 cyklů po 3 a 2 týdnech) prodat za vyšší cenu a získat 25% podíl z rozdílu ceny mezi nákupní a prodejní hodnotou, nebo si vybrat 14 % zisk z vašeho původního vkladu a opět můžete to samé množství odpadu začít znovu recyklovat.

Stránky Recyclix.com si můžete přepnout do češtiny, vše je naprosto intuitivní a jednoduché, takže to zvládne opravdu každý. Jak by se vám líbilo zhodnocovat vaše prostředky cca 11 % měsíčně? Myslím, že takovou nabídku vám nikdo nedá, rozhodně ne v českých luzích a hájích.

Nyní navíc po registraci dostanete bonus 20 EUR, takže začít můžete s nulovou investicí a vše si tak můžete v klidu vyzkoušet a osahat.

Návod jak začít vydělávat s Recyclixem?

I když se možná některým z vás může zdát koncept Recyclixu složitý, je to v podstatě velmi jednoduché. Začít vydělávat můžete po pár minutách. Stačí se zaregistrovat na stránkách Recyclix.com nebo kliknout na některé z tlačítek na této stránce.

Dostanete se na promo stránku Recyclixu a klikněte na tlačítko registrovat v pravém horním rohu. Odsouhlasíte podmínky a zobrazí se vám následující formulář.recyclix nova registrace

Stačí ho jednoduše vyplnit nebo ještě jednodušeji kliknout na některé z tlačítek odkazující na sociální sítě a Recyclix.com si z nich vezme vaše údaje a do systému vás registruje.  Po registraci vám přijde do emailu potvrzovací zpráva, ve které je třeba provést aktivaci vašeho účtu kliknutím na odkaz, který je v emailové zprávě uvedený.

POKUD VÁM INFORMACE Z TĚCHTO STRÁNEK POMOHLY, VLOŽTE PROSÍM MOJE ID - 993C-7AE1-73EB, JAKO ID ÚČTU VAŠEHO MASTERA. DĚKUJI! Můžete se na mě kdykoli obrátit a já se vám rád budu věnovat a odpovím na vaše dotazy nebo pomůžu s čím bude třeba.

Jakmile máte hotovo, můžete se do Recyclixu přihlásit přes tlačítko login/přihlásit se v levém horním okraji stránky. Přihlašovací formulář vypadá takto,

 rec prihlasit se

stačí vyplnit vaše údaje z registrace. Jakmile vstoupíte do vašeho účtu získáváte automaticky bonus ve výši 20 EUR na váš první nákup plastového odpadu.

20 EUR je minimální částka, za kterou můžete odpad nakoupit. Získáte za ni 100 kg plastového odpadu. Proces zpracování se skládá ze třídění, regranulace, praní a extrudace.

rec2

Během této fáze zpracování získává odpad na hodnotě, konkrétně 1kg odpadu, jehož hodnota na začátku je 0,2 EUR získá tímto procesem který celkově trvá 5 týdnů, hodnotu 0,6 EUR za 1kg. Váš první nákup 100kg odpadu z 20 EUR, které dostanete tak bude mít po konci procesu zpracování hodnotu 60 EUR.

Na konci 5-ti týdenního cyklu můžete odpad prodat a získat 25% ze získaného rozdílu jeho hodnoty v počátku a na konci cyklu, nebo můžete celý cyklus restartovat, vybrat 14% zisk z původní hodnoty vkladu, tedy z 20 EUR je to 2,8 EUR a můžete celý cyklus začít znovu s původními 20 EURy.

rec5

Počet cyklů není omezen, můžete stále nakupovat odpad a jeho zpracováním nechat vaše peníze vydělávat.

Vaším prvotním cílem je nakoupit a zrecyklovat 5000 kg plastového odpadu, aby jste dosáhli na opravdu pěkný měsíční, pasivní příjem ve stovkách EUR.

Jakmile dosáhnete této mety, můžete začít nakupovat podíl na vybavení továren, jako třeba vysokozdvižný vozík, třídící linku, drtič, prací linky nebo granulátor a díky tomu získáte další výhody a podíly až do výše 50% zisku ze zpracovaného odpadu.

Druhou možností výdělku s Recyclixem je jejich affiliate program, který má 4 úrovně a nabízí vám podíl 10, 3, 2 a 1% z vkladů vašich partnerů, kterým jste o Recyclixu řekli.

!UPDATE 10/2016!

Proběhly změny v rámci struktury affiliate systému a nyní je systém pouze jednostupňový. Získáváte tedy nárok na odměnu pouze z investorů, které do Recyclixu přivedete vy osobně. Odměna se zvýšila z 10% na 12%. Také není dále možné používat affiliate linky (byly zrušeny), ale při registraci je nutné, aby nový člen manuálně zadal vaše ID do příslušného políčka na přihlašovací stránce.

TAKÉ PŘIPOMÍNÁM, ŽE DO 2 MĚSÍCŮ OD REGISTRACE JE NUTNÉ PROVÉST VLASTNÍ VKLAD ALESPOŇ 20 EUR, ABYSTE ZACHOVALI VÁŠ ÚČET AKTIVNÍ. JAKMILE BUDE U VAŠEHO ÚČTU SVÍTIT ZELENÉ KOLEČKO, NIKOLI ČERVENÉ, JE VŠE V POŘÁDKU.

recyclix aktivní člen

Myslím, že Recyclix je úžasný byznys jako takový, plastový odpad je pro přírodu poměrně nebezpečný, jeho rozklad trvá tisíce let a jeho množství, které znečišťuje světové oceány je obrovské.

Některé pláže se změnili z písčitých na plastové.

Pokud můžeme pomoci zbavit se více odpadu prostřednictvím jeho nákupu s Recyclixem a ještě tím něco vydělat, je to skvělá příležitost pro každého, jak pomoci přírodě a sobě také.

Unikátní spojení reálného ekologického byznysu se sdílením zisků se členy společnosti dělá z Recyclixu jedinečnou obchodní příležitost.

Nechte svoje peníze vydělávat smysluplnou činností a přispějte tím k recyklaci plastového odpadu.

!! UPOZORNĚNÍ !!

Kvůli událostem, které zasáhly Recyclix začátkem tohoto roku jsou nové registrace do projektu zatím pozastaveny. Opětovné spuštění se předpokládá během června 2017. Detailnější informace se dozvíte přímo na stránkách Recyclixu v sekci "Archiv Novinek", na jejich FCB profilu nebo u mě na blogu.