spillover factory

Spillover Factory – recenze bitcoinové investiční příležitosti

 

Jakoby se úvodem roku s novým projekty roztrhl pytel. Pokud bych měl je měl všechny byť jen stručně recenzovat, musel bych si na to vzít dovolenou. Každý den na mě z různých zákoutí internetu vykoukne nová příležitost, která slibuje nemalé výdělky prostřednictvím internetu.

Viděl jsem poměrně dost nadšených komentářů a doporučení na Facebooku o firmě Spillover Factory. Zatím je stále možné získat i bonus 50 EUR za registraci, a tak jsem sám možnost využil a do projektu se registroval, aby mi bonus neunikl. Ono to prostě jako marketingové lákadlo funguje.

Až teď jsem se ale dostal k detailnějšímu prozkoumání téhle nové příležitosti, tak se na to pojďme podívat.

Co je to Spillover Factory a kdo za projektem stojí?

Spillover Factory je webová platforma na, která slibuje možnost výdělku v Bitcoinech. Podle dostupných údajů je vlastníkem webu CEO společnosti jistý Mike Maxwell. U tohoto jména můžeme dohledat adresu v Delaweru ve Spojených státech.

Nicméně když se podíváme na adresu pozorněji, zjistíme že na této adrese sídlí firma Bobbi Rhian´s Executive Lounge. Nevím tedy jak Spillover Factory dospěli k této adrese, ale je jasné že společnost Bobbi Rhian´s Executive Lounge nemá v nejmenším nic společného se Spillover Factory.

Navíc není jasné, kde se onen Mike Maxwell objevil. Nenajdete k němu žádné data, žádné informace odkud pochází, profily na sociálních sítích, jaké projekty má za sebou atd. Prostě nic.

Doména spilloverfactory.com byla privátně zaregistrování 16. prosince 2016. To znamená že není možné zjistit kým ani kde byla registrace domény provedena. Opět další signál, který důvěryhodnosti projektu rozhodně nepřidá.

důvěra

A nakonec, zdá se, že stránka je fyzicky lokalizována někde v Německu, jelikož němčina je defaultní jazyk, který uvidíte jako nový návštěvník. Alexa tuto domněnku vcelku potvrzuje měřením, které ukazuje že 25% celkového trafficu webu pochází z Německa.

Pokud tedy dáme poznatky dohromady zjistíme, že máme co do činění s firmou která je lokalizovaná v USA na cizí adrese, fyzicky je projekt vedený někým pravděpodobně z Německa a pan Mike Maxwell je stejně tak záhadnou osobou, jako projekt samotný.

Produkty společnosti

Tohle bude opravdu velmi rychlé. Spillover Factory vám nenabízí žádný produkt. Jde o tzv. přelévací systém. Smyslem je rekrutovat do systému nové partnery, z jejichž vkladů jsou vypláceni členové na vyšší pozici. Nepřipomíná vám tento obchodní model něco?

pyramidová hra

Co musím na Spillover Factory ocenit je fakt, že i když na webu mají jen minimum obecných informací, o svém byznysu až tak nelžou. Spillover, neboli přelévání, je jen jiné pojmenování pro re-distribuci peněz od nově příchozích starším členům. Takže už ve svém názvu nám Spillover Factory říká, že se jedná o pyramidovou hru. To je fér .)

Kompenzační plán

Jedinou možností jak s tímto projektem vydělat je přilákat do systému nové členy, kteří se aktivně zapojí. Systém odměňování a distribuce zisků funguje ve dvou úrovňovém matrixu. Pro začátečníky je to docela nepřehledné, ale zkusme si to přiblížit.

Matrix, který tento systém používá je složen z pozic úrovní 5x1 a 2x3 a obě tyto úrovně jsou přímo i nepřímo obsazovány novými členy Spillover Factory.

pyramidová hra

Provize jsou členům přičítány až v momentě, kdy je celá úroveň matrixu zaplněna, přičemž je zapotřebí investovat určité částky následujícím způsobem:

  • V úvodu, každý nový člen může začít po investici do levelu Start. Level má matrix 5x1, to znamená, že musíte osobně přivést do programu 5 dalších investorů. Obsadit tuto část Matrixu stojí 0,01 BTC, což je při dnešním kurzu zhruba 245 Kč. Po obsazení celého matrixu nezískáte žádno provizi, 0,04 BTC je přesunuto do Bacis levelu a 0,01 BTC získává váš sponzor. Postupujete do levelu Basic.

  • levelu Basic je po každém členovi požadováno investovat 0,05 BTC za každou pozici. Tento level má strukturu 2x3 (nutno přivést 14 nových členů) a jakmile je plně obsazen, členové získají 0,32 BTC. 0,05 BTC je přesunuto na vaší peněženku a je možné je vybrat, 0,25 BTC  je přesunuto do levelu Business. 0,02 BTC získává váš sponzor.

  • V Business matrixu získají členové provizi 0,1 BTC jakmile se zaplní všechny pozice v matrixu 2x3 (přivedou nových 14 členů). 1,5 BTC je spolu s nimi přesunuto do dalšího levelu Profi a zároveň vytvoří dvě nové pozice za 0,1 BTC v Business levelu. Tyto pozicie připadají vašemu sponzorovi, stejně tak jako 0,3 BTC z tohoto levelu.

  • Profi matrix má opět strukturu 2x3 a po jeho plném zapojení generuje provizi 2 BTC a poté máte možnost přesunout se do posledního levelu VIP. Jakmile se vám podaří uzavřít level Profi, získáváte provizi 12 BTC, které si můžete vybrat, nebo použít 10 BTC k zakoupení VIP levelu. 2 BTC si stále můžete vybrat.

  • Ve VIP levelu opět narazíme na strukturu 2x3x a členové mají možnost vydělat 80 BTC po jeho zaplnění 14-ti aktivními investory. Jakmile se Vám toto podaří, máte hotovo!

Jak se připojit a vydělávat

Připojit se do programu Spillover Factory může kliknutím zde a registraci uděláte přes tlačítko v pravém horním rohu. Abyste mohli začít aktivně přivádět nové členy a mít možnost vydělávat, je nutné investovat 0,01 BTC (245 Kč) do levelu Start. Máte možnost tento krok přeskočit a za 0,5 BTC se přímo registrovat do levelu Basic.

Měl bych být tedy před Spillover na pozoru nebo tuto možnost zkusit?

Celý web nevypadá příliš důvěryhodně a profesionálně. Nedostatek informací je do očí bijící. Co se stane s 50 dolary, které získáte při registraci nikdo neví. Zřejmě je to jen virtuální vábnička.

past

Každá příležitost má na internetu má kladné i záporné recenze. Jak tedy naložit se Spillover Factory?

Spillover Factory nenabízí žádný produkt pro své zákazníky a je to čistá hra z penězi. Za počáteční investici 0,01 BTC získáte příslib výdělku až 82,15 BTC, což je něco málo přes 2 mil. korun.

Z jiného úhlu pohledu se bavíme o 8215 nových členech v levelu Start nebo 165 nových členech, kteří rovnou zakoupí pozici v levelu Basic.

Z celého systému těží jen ti, kteří jsou v nejvyšších patrech. Noví členové jsou rekrutování stálými členy a pokud jejich příval ustane, pozastaví se i možnost získat provizi a celý systém pomalu odumře.

S tím, že většinu peněz ze systému získá samotný admin, většina ostatních prodělá.

Zkuste raději něco osvědčenějšího

Pokud jste neviděli inforgrafiku na hlavní stránce, běžte se na ni podívat. Slouží jako rychlý rozcestník pro vás a ukáže vám nejspolehlivější způsoby výdělků na interntu. Podívat se můžete také na vybrané projekty z Top 3 nebo si přečíst články ze sekce 23 způsobů jak vydělat peníze online.

Autor příspěvku: aurin

Nadšenec do internetového podnikání, díky němuž může každý pracovat na vlastních snech, aby se dříve nebo později staly skutečností.

1 komentář u „Spillover Factory – recenze bitcoinové investiční příležitosti

Napsat komentář