Talk Online Panel

Talk Online Panel

Talk Online Panel

 

 

 

 

Každá volná chvíle lze efektivně využít, jen je třeba znát možnosti přivýdělků

Společnost Talk Online Panel je na českém trhu dlouhodobě etablovanou a velmi kladně hodnocenou společností. Již druhou dekádu se snaží kvalitně mapovat trh nejen v ČR, ale také v dalších 19 zemích celé Evropy.

Každý názor se počítá a je škoda si ho nechávat pro sebe, přidejte se i Vy!

Pro koho jsou průzkumy určené a jak se zaregistrovat?

 Pro všechny, kdo rádi smysluplně využívají volný čas. Členem se může stát opravdu každý. Student, nezaměstnaný, ženy na mateřské dovolené nebo lidé v penzi.

Pokud tedy máte stabilní připojení k internetu a chuť podělit se o své názory, můžete se zaregistrovat třeba hned na www.talkonlinepanel.com a po potvrzení registrace, celý proces netrvá déle než 5 minut, už pouze čekat na první pozvánku k průzkumu. Dotazníky jsou koncipovány tak, aby jejich vyplnění netrvalo dlouho, žádné vypisování odpovědí, pouhé zaškrtávání možností!

 

talk online panel

Odměny

 Za každý úspěšně dokončený průzkum jsou na Váš účet připsány body, které lze po dosažení určitého počtu směnit za různé odměny. Jejich nabídka je neustále rozšiřována. Možnosti přivýdělku jsou různé: zaslání hotovosti na Váš bankovní účet, dárkové poukázky do Vám známých obchodů, předplatné časopisu nebo bohulibá činnost v podobě zaslání daru jedné z charitativních organizací.

Máte známé, kamarády a kamarádky, kteří by si chtěli také přivydělat. Není problém! Za každého z pozvaných, který se zaregistruje a dokončí alespoň jeden dotazník, získáte nemalý počet bodů navíc.

Více informací se dozvíte zde.

Autor příspěvku: aurin

Nadšenec do internetového podnikání, díky němuž může každý pracovat na vlastních snech, aby se dříve nebo později staly skutečností.

Napsat komentář