Top 3

Příležitosti k výdělku online, které fungují

V této sekci bych vás rád seznámil s programy, projekty a weby, díky kterým si skutečně můžete vydělat peníze online. Tyto programy mám sám vyzkoušené, jsem v nich osobně zapojený, pracuji s nimi a mám v nich případně investované vlastní prostředky.

Příležitosti vybírám pečlivě a je to takový můj výběr toho nejzajímavějšího, na co jsem doposud narazil a co bych vám chtěl osobně doporučit.

top 3 výdělky

 

Mezi horké favority se zařadil projekt Buildio. Není to klasický investiční projekt, schéma, nebo návod, jak začít vydělávat peníze prostřednictvím internetu. Je to nástroj, který vám vydělávat umožní jiným způsobem. K tomu, abyste mohli na netu začít stabilně vydělávat, potřebujete v zásadě 3 věci - webovou prezentaci, produkt a způsob, jak komunikovat se zákazníky. Pro to se ideálně osvědčil e-mail. 

Co budete prodávat je na vás, ale ostatní dva nejzásadnější komponenty k úspěšnému online podnikání platforma Buildio nabízí. Buldio je komplexní platforma pro web&app design, e-mailový a facebookový marketing. Obsahuje řadu nástrojů, které vám pomohou mnohem efektivněji dosahovat vašich cílů. 

Pokud jste vždy chtěli mít chytré, moderní webové stránky, které budou umět komunikovat s návštěvníky a klienty, Buildio je perfektní platforma pro vás.

Vyzkoušet všechny funkce této platformy můžete na 7 dní naprosto zdarma, takže opravdu nic neriskujete. Vše si v klidu a v pohodlí vyzkoušejte a uvidíte, jestli můžete vaše online podnikání posunout s Buildiem zase o kus dál.

Podrobnosti o platformě najdete v tomto článku, nebo přímo ne webu platformy - http://buildio.cz


Ve druhém případě se zmiňuji o Wealthy Affiliate. Wealthy Affiliate jak již název napovídá, je skvělý projekt který vás naučí vydělávat na internetu affiliate metodou.

wealthy-affiliate 260x190

 

Od úplných základů se dostanete k tomu, jak do detailu vyladit váš web, jak nabízet kvalitní produkty, kde získat zákazníky a mnoho dalšího.

Nejen že dostanete spoustu lekcí zdarma, navíc dostanete také doménu, na které můžete okamžitě začít stavět váš nový web.

Vydělávat můžete i samotným programem Wealthy Affiliate, jelikož sám má pro své členy připraven affiliate program. Maličkou nevýhodou pro někoho může být, že vše je v anglickém jazyce.

Pokud s angličtinou nemáte problém, najdete zde nepřeberné množství informací. Jedná se o jeden z nejrozsáhlejších webů s 10-ti letou historií v oblasti affiliate marketingu. Vše co budete potřebovat pro úspěšné affiliate podnikání najdete přímo v členské sekci programu.


 

Bitbond logo

 

Bitbond si zasloužil své postavení v Top3 kvůli svému originálnímu konceptu, velmi jednoduchému užívání a možnosti získat pravidelný pasivní příjem. 

Jde o zahraniční projekt p2p půjček v Bitcoinech, který funguje už 4 roky. Za tu dobu jak množství zákazníků, tak investorů, kteří díky Bitbondu získávájí skvělý úrok na svých investicích.

Bitbond obsahuje také affiliate program, takže nemusíte vydělávat pouze investováním svých vlastních prostředků, ale stačí do Bitbondu zapojit nové uživatele a můžete tak získat provize z jejich půjček nebo investic.

Zajímavostí je právě využití Bitcoinu. Není třeba mít Bitcoinovou peněženku, abyste se mohli do projektu zapojit. Stačí si převést peníze z vlastního účtu a konvertovat je na Bitcoiny. Poplatek je zde, velmi, velmi nízký. Získané úroky si pak můžete vyplatit opět v Bitcoinech, nebo klasicky na váš bankovní účet. 


Recyclix v současnosti vypadl z mých favoritů s ohledem na situaci, kterou společnost prochází. Věřím, že anoncovaný termín - červen tohoto roku, se opět Recyclix stabilizuje a znova otevře dveře investorům.

V případě Recyclixu, polské společnosti zabývající se zpracováním plastového odpadu a jeho následným prodejem se jedná především o investiční příležitost.

Není potřeba vynakládat jiné úsilí, než vložit peníze na web Recyclixu, zakoupit jimi plastový odpad a už jen čekat na konec cyklu, po kterém se vám přičte zhodnocení 8% resp. 14% za 5 týdnů. Vše na pár kliknutí.

recyclix-logo

Pokud byste chtěli své zisky zvýšit, můžete samozřejmě nakupovat více odpadu, nebo se také zapojit do affiliate programu.

Získáte tak nárok na odměnu ve výši 10,3, 2 a 1%  12% z útraty lidí, kterým Recyclix doporučíte.  Ačkoli nesou veškeré investice ze své podstaty určitou míru rizika, Recyclix v mém portfoliu nechybí. Jaký podíl volných prostředků do Recyclixu investujete, záleží čistě na vás. U mě se tato hladina pohybuje někde kolem 25 %.

 

power-lead-system 416x108

 

Lead Lightning, neboli Power Lead System se nám postupem času dostal na čtvrté místo. Rozhodujete o tom především vy svým zájmem.

Přestože je PLS je skvělý nástroj, je určený především pro podnikání na zahraničních trzích, což je pro mnoho z vás zatím velmi vzdálený cíl, pokud se vůbec na expanzi na anglicky mluvící trhy chystáte. Ale co není, může být zanedlouho. PLS tedy nechávám i v téhle sekci, protože stále patří mezi top projekty. 

Jedná se program, který vám dá všechny potřebné nástroje k tomu, aby jste mohli začít stavět webové stránky naprosto jednoduše, během 5-ti minut.

Za 10$ si zakoupíte doménu na které postavíte svůj hlavní web a na neomezeném počtu subdomén můžete stavět další a další podpůrné weby, další projekty atd.  

Systém obsahuje manažera kontaktů a autoresponder, takže již nikdy nebudete mít chaos ve vašich kontaktech, které jsou automaticky tříděny.

Autoresponeder je naprosto perfektní, můžete si předpřipravit neomezené počty kampaní a emailů, načasovat jejich rozesílání atd. Na výběr máte také spoustu předpřipravených šablon.

Power Lead System má také velice rozsáhlý archiv videí, návodů a tipů, jak na internetu vydělávat, jak stavět kvalitní weby, dělat účinný marketing atd. Zase je vše v angličtině a tento nástroj se vám hodí především pokud cílíte na zahraniční publikum.

Power Lead System obsahuje také affiliate program, díky němuž si můžete přivydělat slušné peníze navíc. Jelikož za Power Lead System platíte každý měsíc zhruba 50$, systém se může rozdělit se svými partnery, kteří jim přivedou další zákazníky. Za každého z nich dostanete odměnu kolem 20$ měsíc co měsíc, opakovaně.

Power Leads System je opravdu perfektní balíček nástrojů pro online podnikání, takže pokud umíte cílit především na anglicky mluvící publikum, bude o tento program zájem.

Vy s sním tak můžete přivydělat hezké peníze.

Velkou výhodou je, že platby jsou opakované, takže stačí aby přes váš odkaz do Power Lead Systemu zapojili někoho pouze jednou a výplaty dostáváte každý měsíc, dokud bude daný člověk využívat nástroje Power Lead Systemu.

Tento seznam se snažím udržovat neustále aktualizovaný a pokud narazím na hodně zajímavý projekt, který se mohl do top 3 zařadit, určitě ho zde najdete.

Chtěl bych říct, že se jedná pouze o můj osobní výběr a doporučení, kterými se vy řídit nijak nemusíte. Pokud vám budou sympatičtější jiné možnosti online výdělku, které na těchto stránkách představuji, budu samozřejmě rád pokud se zapojíte do nich a začnete pracovat na své lepší budoucnosti.

Pamatujte prosím, že ať se vydáte jakoukoli cestou k výdělkům online, vždy a především bude záviset pouze na vás, jak rychle a jak velkých úspěchů dosáhnete.

Ostatní vám k tomu mohou pomoci, ale ty největší kroky a nejtěžší rozhodnutí jsou vždy a pouze jen a jen na vás samotných. Žádné zkratky v tomto byznyse nefungují. 

Jak vydělávat na internetu - komplexní průvodce

Myslíte to s vyděláváním na internetu opravdu vážně? Chcete se naučit krok za krokem, jak začít na internetu vydělávat? Jak postavit svůj vlastní online byznys s minimálními počátečními náklady? Jestli si nevíte rády, tápete, snažili jste se začít na internetu vydělávat ale "něco" se pokazilo a vaše projekty vám nevyšly, právě pro vás je tady připraven

Komplexní průvodce vyděláváním na internetu.

Tento video kurz od Davida Kristena a Tomáše Dekana je jedinečným průvodcem ve světě dnešního online podnikání. Aby byl kurz přehledný, je rozdělen do 3 modulů, ve kterých Vás srozumitelně a názorně David s Tomášem povedou za ruku a ukážou vám jak začít. Nejdříve si vlastními silami a téměř bez financí založíte svůj vlastní web, následně jej zviditelníte ve vyhledávačích ostatním návštěvníkům a nakonec zmonetizujete jedním ze způsobů výdělku.

Všechno hezky pěkně krok za krokem, na konkrétních příkladech, s minimem teorie a maximem praxe (více jak 70% času kurzu vidíte nasdílenou obrazovku – více názorněji už to nejde). Naučíte se využívat online nástroje, aplikace a moderní trendy, díky kterým dosáhnete úspěchu daleko rychleji, než tradičními cestami.

Ukázku z programu si můžete pustit zde