Traffic Adbar

Traffic Adbar - surfujte a inzerujte zdarma

Traffic Adbar je další traffic exchange, který vám pomůže s propagací v zahraničí. Od jiných se ale trošičku odlišuje a nenabízí tvz. revshare model, díky kterému vyděláváte třeba v Traffic Monsoon, ale v Traffic Adbar si vyděláváte prostřednictvím affiliate spolupráce. Traffic Adbar nabízí několik úrovní členství (zdarma, pro lite, pro, platinum), jejichž ceny se pohybují od 12$ za měsíc po 47$ za měsíc. Samozřejmě různé úrovně členství s sebou přinášejí různé výhody.

Jakmile přes váš affiliate link doporučíte Traffic Adbar novému členovi a ten si zakoupí nějaké z premiových členství, náleží vám provize ve výši 4 až 35%. Jelikož se Traffic Adbar hodí hlavně pro propagaci v zahraničí, je dobré myslet na to, že nejvhodnější cílové publikum pro vaše affiliate snahy se nachází také v zahraničí. Pokud se tedy zatím nechystáte prorazit s vaším online byznysem i za hranicemi naší republiky, můžete zatím Traffic Adbar odložit a soustředit se na důležitější věci.

Dobrý free traffic systém pro zahraniční propagaci

Za nové členy, kterým Traffic Adbar doporučíte získáváte 4 - 35 % z jejich poplatku za členství, v závislosti na stupni vašeho členství a úrovně, na jakou daný člen upgraduje. Pokud provozuje nějaký web i v angličtině, Traffic Adbar můžu doporučit i kdyby jste ho měli využívat pouze jako free member, protože nové návštěvníky na své stránky každý potřebuje. Osobně jsem již z této reklamy zdarma získal několik členů do systémů, které zde propaguji.

Traffic Adbar je vhodný především pro propagaci anglických stránek, protože jeho členové jsou z celého světa a tak angličtina je v podstatě nutností. Zajímavou možností jak Traffic Adbar propagovat je vložit si jeho adbar na své vlastní stránky a jakmile na reklamní text někdo klikne a zaregistruje, automaticky se stává členem vašeho týmu.

Přestaňte donekonečna pátrat po těch správných příležitostech

Také jsem dříve strávil spoustu času neustálým hledání té správné příležitosti, se kterou bych si konečně mohl na internetu vydělat peníze. Trvalo mi docela dlouho než jsem pochopil jaké postupy na internetu fungují, které nástroje používat a se kterými společnostmi je výhodné spolupracovat. Nakonec jsem ale přišel na to, jak je možné na internetu vydělávat a proto bych vám rád ušetřil čas a peníze a doporučil vám právě ty příležitosti, které mám osobně vyzkoušené a které fungují. Doporučuji ji vám jich hned několik, aby jste si mohli vybrat tu, která vyhovuje právě vám. Ušetřete si raději čas a začněte vydělávat s nejlepšími projekty, které jsem na internetu objevil.