Traffic Monsoon

Traffic Monsoon

Traffic Monsoon jednou z největších, možná zcela největší traffic exchnage na světě a díky jejich „revenue sharing“ programu s nimi můžete vydělávat i vy. Traffic exchnage je tzv. výměna návštěvnosti, nebo burza návštěvnosti vašich webových stránek. Jak tušíte nebo víte, dostatečná návštěvnost webových stránek je alfou a omegou úspěšného online podnikání. Traffic Monsoon disponuje řadou nástrojů díky nimž můžete na váš web poslat obrovské množství návštěvníků.

Propagujte váš byznys do celého světa

Na tomto místě je dobré podotknout, že Traffic Monsoon opereuje za hranicemi naší země a je určen především pro anglicky mluvící publikum, i když samozřejmě i češi jej využívají, ale především k samotnému výdělku, nikoli až tak propagaci vlastních webů. Ale pokud máte anglické webové stránky, Traffic Monsoon vám pomůže zvýšit jejich návštěvnost. Nejzajímavější část spolupráce s Traffic Monsoon je revenue sharing model, který je nyní hodně populární a jedná se o to, že s Vámi společnost sdílí část svých zisků. Traffic Monsoon vydělává na online reklamě velké peníze a vy můžete získat část těchto zisků pro sebe.

Traffic Monsoon vám nabízí dvě základní funkce – zvýšení návštěvnosti vašich stránek (pomocí bannerů, textových odkazů, sdílením vašich webových stránek na jiných servrech atd.) a přímý výdělek peněz. Jak vydělávat pomocí revenue sharing programu? Traffic Monsoon nabízí tzv. AdPacky to jest reklamní balíčky, které stojí 50 $. Zakoupením jednoho AdPacku získáte 1000 unikátních kliků na váš web a 20 unikátních příchozích přes váš banner.

Každý zakoupený AdPack vám nejen pomůže zvýšit návštěvnost webu, ale také díky němu získáváte tzv. revenue share podíl do výše 110%. To znamená, každý AdPack, který zakoupíte za 50 $ Vám vydělá za cca 55-60 dní 55 $. Aby se vám podíl ze zisku přičetl, stačí pouze každý den shlédnout 10 kraťoučkých reklam (20 sec.). Pokud to některý den nestihnete, nic se neděje, vaše výdělky se nikam neztratí. Pouze za den, ve kterém neodklikáte 10 reklam se vám zisk nepřičte, bude tedy trvat o 1 den déle, než se dostanete na 55$, tedy 110% kapitálu.

Další možností jak vydělávat s Traffic Monsoon je typické klikání na reklamy, které se vám zobrazují. Každý den zde najdete několik desítek odkazů v hodnotě 0,001 až 0,02 $ a postupně si tak nějaký ten $ můžete naklikat. Jsou to v podstatě peníze zdarma. Aby jste neklikali sami, je dobré získat refferaly, kteří budou také klikat, protože za jejich klik se vám přičítá 100% hodnoty kliku. Jednoduše si můžete spočítat, že při několika desítkách refferalů se již o nezanedbatelné částky nejedná.

Za každého refferala dostáváte také 10 % z hodnoty jeho nákupu. Například z každého AdPacku, který si váš referral zakoupí vám náleží odměna ve výši 10%, tedy 5 $. Pokud doporučíte Traffic Monsoon několika desítkám lidí, Vaše zisky raketově porostou. Nákupy Adpacků nejsou jednorázové, jakmile vám vydělají 110%, můžete si ponechat zisk a nakoupit další AdPacky. Je to logické a budou to dělat všichni vaši referralové, protože tak zvyšujete svoje zisky.

Čím více lidí bude ve vaší skupině tím více vyděláte. Pokud si např. vašich 50 referralů za měsíc koupí dohromady 250 AdPacků (každý člen 5 Adpacků) v celkové hodnotě 12500 $, vy máte bez práce vyděláno 1250 $.

Traffic Monsoon na celém světě používá obrovské množství lidí, což mu dodává na důvěryhodnosti, Alexa rank hodnotí stránku mezi 2000 nejlepšími na světě. Nicméně osobně jsem k revenue sharing modelu trochu skeptický a zatím ve mě je stále zrnko pochyb o délce, s jakou může tento obchodní model fungovat. Při případné investici do takovýchto společností mějte prosím na paměti, že nic není věčné a i takto velké společnosti s miliony členů mohou dopadnout neslavně.

Upozornění

V současné době má Traffic Monsoon zablokované obrovské množství financí od Paypalu, a tak je revenue sharing model, resp. výplata odměn pozastavena. Traffic Monsoon nemůže vyplácet provize, protože má blokované finanční prostředky u Paypalu. Tento čas můžete využít k budování členské základny nebo standardně propagovat svůj web (zakoupením jiných reklamních balíčků než jsou AdPacky).

Paypal, resp. Traffic Monsoon slibuje, že všechny prostředky budou vyplaceny max. do 180 dní, podle video rozhovoru vyjednávají s Paypalem o co nejrychlejším uvolnění prostředků. V což jistě všichni členové doufají. Není jich totiž malé množství, protože Traffic Monsoon má po celém světě miliony uživatelů, kteří ho mají třeba i jako svůj hlavní byznys.

 

!! Update 15.8.2016 !!

 

Tak a je to tady, 180 dní uplynulo a Traffic Monsoon skončil !! Žádné vrácení zůstatku na účtě, nic.  Prosím všechny, kdo se chystají investovat s dalším traffic exchnage s share revenue programem, rozmyslete si to velmi dobře.

Jak vidíte na příkladu Traffic Monsoon, není to spolehlivá možnost, jak na internetu vydělávat. I přesto, že Traffic Monsoon byl jedním z největších traffic exchange na světě, skončil a troufám si tvrdit, že členové své peníze už nikdy neuvidí. 

Napadá mě ještě jedno přirovnání, které se taky v celku pro tuhle situaci hodí. Když už neodoláte pokušení pěkných zisků, uvědomte si, že nic netrvá věčně a nemějte tak všechny vejce v jednom košíku. Důležité pravidlo investování je diversifikace.

Sepište si třeba tabulku s možnostmi, kam by jste chtěli investovat a rozdělte si celkovou investovanou částku na určité díly, které do daného projektu vložíte, třeba právě na základě vyhodnocení rizikovosti investice. Ve všech případech se jedná o investici a o tu ze své podstaty můžete přijít. Mějte to prosím na paměti a zacházejte se svými penězi rozumně.