Website-Redesign

Tvorba webových stránek

Tvorba webových stránek - další skvělá možnost jak začít vydělávat online

Vytváření webových stránek je další z možností, jak vydělat peníze na internetu super peníze. V tomto článku mám na mysli vytváření webových stránek pro ostatní, nikoli pro sebe. Dříve bylo potřeba znát některý z programovacích jazyků , abyste byli schopni nějaké stránky vůbec vytvořit.

Dnes to už tak úplně pravda pokud se zaměříte na jednodušší stránky nebo blogy, které nepotřebují žádné speciální funkce, jste schopni nové webové stránky vytvořit i bez jakékoli znalosti programovacího jazyka.

Pokud jste začátečník a zajímá vás WordPress, můžete navštívit video kurz Petra Macháčka - Vlastní web na WordPressu pro začátečníky, který vás naučí stavět weby na Wordpresu jednoduše, kvalitně a s úsměvem. Vlastní web je základem úspěchu na internetu a Petr vám poradí jak na to. Nepotřebujete žádné programátorské dovednosti. WordPress je skvělá platforma i pro úplné začátečníky.

Pro ty z vás, kteří WordPress znáte, ale hledáte trochu něco jiného, rychlejšího, intuitivnější a ještě mnohem snazšího než je WordPress, bych měl jeden hodně zajímavý tip. Zkuste platformu Buildio. Díky drag & drop editoru si na ní postavíte stránky během pár minut, i pokud jste opravdu úplný začátečník a nikdy v životě jste žádný web nestavil.

Buildio All In One Marketing

Platforma obsahuje ještě také řadu dalších vychytaných funkcí. Posuďte sami - krom klasického web builderu obsahuje také blog builder, app creator, video creator, design stuido, presenation builder, e-mailový autoresponder, floating video creator, facebookové aplikace a další. Se všemi těmito nástroji budete mít nejen perfektně vypadající web, ale také chytrý web, který umí automaticky komunikovat s vašimi zákazníky.

Spousta lidí by sice nějaký web chtělo nebo potřebovalo, ale nemají dostatek času nebo jsou prostě líní a raději si nechají web od někoho postavit. A tady se otvírá šance pro vás.

Vytvořte si pár webů na ukázku a oslovte tyto lidi a nabídněte jim vaše služby. Využít můžete také různých inzertních portálů, nebo diskuzních fór, kde se o webech diskutuje. Skoro vždy se tam někde skrývá sekce, ve které lidé hledají a nabízí své služby v této oblasti.

Další sektor, na který se s vaší nabídkou můžete zaměřit jsou živnostníci a malé firmy, které sice nějaké webové stránky mají, ale byly vytvořeny tak před 10-ti lety a od té doby na ně skoro nikdo nesáhl.

Budete se možná divit, ale takových firem je opravdu mnoho. Samozřejmě stránky v podobě jaké jsou zřejmě svůj účel plní – informují zájemce o tom, co pro něj můžou udělat a co nabízí.

Nicméně po estetické a někdy funkční stránce věci je to docela katastrofa. Nejen, že takové stránky nepůsobí zrovna vábně, ale pokud nejsou plně funkční a přehledné, potencionální zájemce a zákazník okamžitě odchází hledat jinam.

Mít webové stránky na úrovni je také otázka jisté prestiže, přeci jen firmy, které se o svou prezentaci na webu nijak nestarají, nevypadají příliš důvěryhodně.

Webové stránky jsou výkladní skříní do podnikání každé firmy a ten, kdo je odsouvá na vedlejší kolej dělá velkou chybu. Lidé už nelistují zlatými stránkami pokud potřebují najít třeba řemeslníka, ale nejjednodušší je pro ně připojit se na web a zadat do vyhledávače co potřebují, projít si nabídky firem a některou z nich si vybrat.

Pokud firma webovou stránku vůbec nemá, nebo má, ale uživatelsky nepřívětivou a zastaralou, ztrácí obrovské množství potencionálních zákazníků. Profesionální webová prezentace o svém majiteli něco vypovídá a rozhodně zvyšuje pravděpodobnost na získání nových zájemců a klientů o jeho služby prostřednictvím jeho webu.

Pro vás se tady otvírá velké pole působnosti s tisíci či desítkami tisíc potencionálních klientů, které můžete se svou nabídkou oslovit. Možná tyto firmy a lidé o modernizaci stránek přemýšlejí, ale v hlavě jim lítají myšlenky na utracené desetitisíce, a veškeré myšlenky na modernizaci webu proto raději zase rychle zaženou.

Ano, propracované stránky, kompletní SEO, grafické návrhy, texy a další věci spojené s profesionálním webem desítky tisíc stojí, ale my se bavíme o jednodušších webech, které se dají udělat za cenu mnohem nižší.

Udělejte několik různě obsáhlých a složitých návrhů za různé ceny a věřím, že klienta oslovíte a na finální podobě webu a vaší odměny se jistě domluvíte.

Stránky můžete stavět na některé z redakčních systémů jako je Prestashop nebo WordPress, ale osobně doporučit využít platformy Buildio, se kterou postavíte originální weby opravdu snadno.

buildio platforma

Přestaňte donekonečna pátrat po těch správných příležitostech

Také jsem dříve strávil spoustu času neustálým hledání té správné příležitosti, se kterou bych si konečně mohl na internetu vydělat peníze. Trvalo mi docela dlouho než jsem pochopil jaké postupy na internetu fungují, které nástroje používat a se kterými společnostmi je výhodné spolupracovat. Nakonec jsem ale přišel na to, jak je možné na internetu vydělávat a proto bych vám rád ušetřil čas a peníze a doporučil vám právě ty příležitosti, které mám osobně vyzkoušené a které fungují. Doporučuji ji vám jich hned několik, aby jste si mohli vybrat tu, která vyhovuje právě vám. Ušetřete si raději čas a začněte vydělávat s nejlepšími projekty, které jsem na internetu objevil. 

Autor příspěvku: aurin

Nadšenec do internetového podnikání, díky němuž může každý pracovat na vlastních snech, aby se dříve nebo později staly skutečností.

Napsat komentář