Udimi

Pokud se pohybujete v online marketingu a chcete efektivní emailovou kampaň, Udimi je místo kde by jste měli hledat. Udimi je jedna z nejlepších platforem pro nákup solo ads, což jsou v podstatě vaše reklamní sdělení, které odesílají vlastníci velkého množství emailových kontaktů (relevantních k obsahu vašeho sdělení) pomocí emailové zprávy příjemcům na svých seznamech.

Vy připravíte email nebo emailovou kampaň na váš produkt či službu, koupíte od prodejce solo ads (cena se pohybuje kolem 0,40$ za příjemce), zašlete mu email s odkazem na vaše stránky a on vaši nabídku zprostředkuje lidem ve svém seznamu. Jedná se o velice efektivní způsob jak propagovat svůj web.

Díky Udimi můžete navíc také skvěle vydělávat díky lidem, kterým Udimi doporučíte. Jakmile tito lidé zakoupí nějaké solo ads, náleží Vám 15-ti % odměna z hodnoty nákupu nebo 50 % z hodnoty nákupu prime členů. Jelikož tato propagace opravdu funguje, uživatelé nakupují opakovaně a ne zrovna v malých částkách (nejsou vyjímkou nákupy za stovky i tisíce dolarů). Jsou to v celku jednoduché počty, které vám do kapsy mohou přinést pěkných pár stovek nebo dokonce tisíců dolarů měsíc co měsíc.

Každý kdo to myslí s email marketingem opravdu vážně a chce cílit především na anglicky mluvící publikum by měl mít ve svém arzenálu také Udimi. Lidí, kteří takto podnikají jsou na světe miliony a vy novým uživatelům můžete Udimi doporučit a získat tak skvělé procenta z jejich nákupu.

Přestaňte donekonečna pátrat po těch správných příležitostech

Také jsem dříve strávil spoustu času neustálým hledání té správné příležitosti, se kterou bych si konečně mohl na internetu vydělat peníze. Trvalo mi docela dlouho než jsem pochopil jaké postupy na internetu fungují, které nástroje používat a se kterými společnostmi je výhodné spolupracovat. Nakonec jsem ale přišel na to, jak je možné na internetu vydělávat a proto bych vám rád ušetřil čas a peníze a doporučil vám právě ty příležitosti, které mám osobně vyzkoušené a které fungují. Doporučuji ji vám hned 3, aby jste si mohli vybrat tu, která vyhovuje právě vám. Ušetřete si raději čas a začněte vydělávat s nejlepšími projekty, které jsem na internetu objevil hned teď.