Venture Alliance

Venture Aliance - Recenze

Zase nastal čas podívat se na další společnost, která nám dle svých slov dokáže zajistit pěkný pasivní příjem. Čeká nás tedy recenze Venture Alliacne. Denní zhodnocení kolem 2% je více než lákavé, ale je společnost Venture Alliance opravdu spolehlivá a legální společnost, se kterou je dobré investovat? Jaké jsou zkušenosti s Venture Alliace?

Nejprve tedy co o sobě zmiňuje Venture Alliance? Popravdě toho není příliš mnoho. Můžeme se dočíst, že se společnost pohybuje na poli start-upů a IT technologií, kde působila od roku 2009 a do dnešního dne za ní zůstalo 67 dokončených projektů. Zkušenosti nabrané během těchto let se stali základem pro budoucím směřování Venture Aliance.

Po vysokých oceněních a skvělých referencích od účastníků crowdfundingového trhu, společnost vstoupila do online prostoru s myšlenkou kolektivního financování, aby vyhověli potřebám dnešního trhu investic rizikového kapitálu. V roce 2015 se vedení společnosti rozhodlo restrukturalizovat firmu a ze soukromých investic se rozhodlo jít cestou skupinového investování.

Kolektiv Venture Alliance se skládá ze zhruba 100 členů, profesionálů v oboru. Oddělení analýzy, monitoring nápadů a projektů, koordinační, finanční, právní oddělení. Rosteme každý den. Na webu společnosti je také její registrační certifikát.

K investicím samotným Venture Alliance uvádí, že má unikátní mechanismus vyhledávání, analýzy a spuštění vybraných návrhů v oblasti rizikového kapitálu. S pomocí skupiny investorů Venture Aliance vývoj v oblasti high-tech IT technologií a jejich implementace může dosáhnout vysokého procenta zhodnocení.

Je to sice hezky napsáno, ale velice bych uvítal podrobnější informace o tom, jak je s investorovými penězi pracováno, kde přesně jsou alokovány a pokud má za sebou Venture Alliance tolik projektů, nebylo by na škodu alespoň jeden popsat velmi konkrétně tak, aby si budoucí investoři mohli udělat lepší představu o tom, do čeho peníze vkládají.

Na webu také nenajdeme žádné jméno, které by jste si mohli s Venture Alliance spojit. To je pro mě také další zdvižený varovný prst, protože každý, kdo na svůj byznys hrdý, nestydí se za něj a nemá problém s ním spojit svou tvář. Nejsem osobně fando takovýchto společností, kde nevíte kdo za nimi reálně stojí, jak pracují a jak dlouho pracovat budou.

Právě teď může Venture Alliace třeba zisky vypláce, ale zítra to už může být jinak a vaše investované peníze se ztratí v nenávratnu.

Venture Alliance se proklamovaných zhodnocením okolo 2% denně řadí mezi HYIPy, tedy vysoce výnosné investiční programy. Ruku v ruce jde s tak vysokými výdělky ale také vysoké riziko. Varovným signálem také pro nás může být, že společnost je registrována v Británii, přičemž ale drtivá většina návštěvníků webu přichází z Ruska.

Když se také na stránkách webu chvíli zdržíte, vyskočí na vás chat v ruštině, což je docela zábavné...

Před investicí do Venture Alliance si rozmyslete, zdali neexistují lepší možnosti

Jak lze tedy s Venture Alliance případně vydělávat? Stačí investovat od 10 do 10 000$ a těšit se na zhodnocení kolem 2% denně. Procentuální zhodnocení se může lehce měnit, v závislosti na výkonu všech investic společnosti. Nemělo by však klesnout pod 1% denně. Výplata je posílána každý den na vaši internetovou peněženku. Investovaná částka již nelze vybrat zpět.

Další možností jak případně vydělat nějaké peníze je zapojení se do affiliate programu Venture Alliance. Affiliate model má v tomto případě dvě úrovně. Za přímého refferala v první linii získáváte 12% a za každého z druhé linie další 3% z hodnoty jejich investic. Pokud se získáte tvz. VIP status, vaše výdělky z první linie refferalů se zvyšují na 20%, druhý level zůstává stále na 3%. VIP status získáte, pokud investujete alespoň 500$.

Výhody a nevýhody

Výhody

 • jedná se o relativně novou společnost, nemuselo by tedy být ještě pozdě se k VA také připojit
 • se společností je možné vydělat
 • počáteční investice od 10$ je nízká, tzn. dostupná pro každého
 • možnost výdělku s affiliate programem

Nevýhody

 • velmi vysoké investiční riziko
 • velký nedostatek informací (vlastníci, sídlo, kanceláře, investice, kontakty atd..)
 • není možnost použít Paypal
 • jakmile peníze do programu vložíte, nemůžete je vybrat
 • znaky HYIP programu
 • neznáme konkrétní osobu/osoby
 • jeden investiční plán
 • chat defaultně v ruštině
 • není uveden žádný telefon

Co tedy říci o Venture Alliance závěrem?

Takto od stolu je vždy těžké dělat nějaké 100% závěry a hodnocení. Nicméně varovných signálů, které od VA přicházejí je více než dost a to by nás mělo upozornit, že vše nemusí být tak lákavé, jak se tváří. Pokud rádi riskujete a nevadí obrovská nejistota, která je s investicemi do takovýchto projektů spojená, může být spolupráce s Venture Alliance právě pro vás. 

Na webu najdete skoro vždy kladné i záporné ohlasy na různé projekty a s Venture Alliance tomu není jinak. Jestli si chcete VA vyzkoušet, nebojíte se nést riziko tak to můžete to zkusit. Na vlastní kůži si ověříte, jak VA funguje a zda-li je sto svým slibům dostát. Pokud do Venture Alliance investujete, udělejte to prosím jen s penězi, které vám v případě ztráty nebudou nijak chybět. Nicméně pokud chcete najít bezpečnější varianty kam své prostředky vložit, najdete jich dost i na tomto webu.

!! UPDATE 08/2016 !!

Tak už i Venture Alliance se nám zařadila mezi HYIP programy, které se s námi rozloučili a nechali za sebou jenom spoušť. Vyvarujte se prosím programů, které vykazují známky HYIPů, je přeci spoustu jiných možností, jak na internetu vydělávat. Věřím, že jste natolik chytří a šikovní, že si každý, kdo má zájem svůj obor najde a začne vydělávat online.

Přestaňte donekonečna pátrat po těch správných příležitostech

Také jsem dříve strávil spoustu času neustálým hledání té správné příležitosti, se kterou bych si konečně mohl na internetu vydělat peníze. Trvalo mi docela dlouho než jsem pochopil jaké postupy na internetu fungují, které nástroje používat a se kterými společnostmi je výhodné spolupracovat. Nakonec jsem ale přišel na to, jak je možné na internetu vydělávat a proto bych vám rád ušetřil čas a peníze a doporučil vám právě ty příležitosti, které mám osobně vyzkoušené a které fungují. Doporučuji ji vám jich hned několik, aby jste si mohli vybrat tu, která vyhovuje právě vám. Ušetřete si raději čas a začněte vydělávat s nejlepšími projekty, které jsem na internetu objevil.