buď chytrý

Vím víc, online kurzy všech druhů a velikostí

Vím víc, online vzdělávací kurzy pro každého

Vím víc je webový portál, který možná mnozí znáte, ale také o něm jistě ještě mnoho z vás neslyšelo, proto bych na něj chtěl dnešním krátkých článkem trochu upozornit. V dnešní technické, moderní a propojené společnosti se stále více a více aktivit přesouvá na internet. Neděje se tak bezdůvodně, protože sdílení především informací a myšlenek přes internet, je velice efektivní, rychlé a levné řešení, jak oslovit značné množství lidí.

Tento trend se nevyhnul ani oblasti vzdělávání, pro které je internet téměř dokonalým médiem. Chybí zde samozřejmě osobní kontakt s druhou stranou, ale výhody rozhodně převyšují. Pokud prahnete po vzdělání, díky online kurzům nemusíte nikam dojíždět, nemusíte si přizpůsobovat čas dané přednášce, ale můžete si ji v klidu poslechnout, až na to budete mít čas. Pro organizátory odpadají starosti se zařizováním prostor pro posluchače, mohou oslovit mnohem větší publikum a dramaticky tím snížit náklady a také zvýšit zisky.

Web vimvic.cz je zatím poměrně nová platforma v českém prostředí, která nabízí širokou škálu online kurzů, webinářů a přednášek profesionálů z nejrůznějších oborů. Pokud dychtíte po nových kvalitních informací z oblastí jako je osobní rozvoj, IT problematika, obchod a podnikání, marketing, práce s pc, kariéra, jazyky, design atd., na webu vím víc najdete aktuálně přes 60 online vzdělávacích kurzů. K tomu připočítejte řadu webinářů a také množství přednášek a otevírá se před vámi velmi hluboká studna informací.

Díky projektu vím víc můžete nastartovat vaše nové podnikání, dostat inspiraci, odborné rady a motivaci k tomu, aby jste vykročili tím správným směrem. Pokud cítíte, že se potřebujete zlepšit v jazycích, vímvíc.cz nabízí několik kvalitních online jazykových kurzů, které vás určitě rozmluví.

Jestli si zamýšlíte postavit vlastní web nebo blog, nebo chcete ty stávající posunout zase o kus dále, mohl by se vám líbit třeba kurz od Petra Macháčka - Vlastní web na wordpressu pro začátečníky, který vás ve 44 lekcích provede stavbou wordpresového webu od úplného začátku až plně funkční, kvalitní a navštěvovaný web. Druhý kurz s názvem Jak psát blog, kam se lidé vracejí v zástupech od Jana Markela je výborný online kurz pro ty z vás, kteří se věnujete blogování a chcete se posunout dále. Třeba jak zařídit to, aby na vašem blogu lidé trávili více času, než pár minut, jak zvýšit čtenost vašich článků až desitinásobně a další zajímavé fígle.

Projekt vím víc tu ale není jen pro ty, kteří se chtějí naučit něco nového a posunout své schopnosti zase o kus dál. Vím víc samozřejmě také spolupracuje s lektory, kteří online kurzy sestavují. Pokud jste profíkem v marketingu, designu, cizích jazycích a nebo si myslíte, že jste profík v něčem jiném a chtěli by jste vaše znalosti předávat dál, obraťte se na vím víc a domluvte se podmínkách spolupráce. Asi nemusím říkat, že o kvalitní lektory a informace je vždy zájem a tudíž je to i velká příležitost vydělat si celkem slušné peníze.

V neposlední řadě myslí tým vím víc také na své partnery, obdivovatele a affiláky, pro které připravil affiliate program se zajímavými provizemi. Pokud je vám affiliate blízký, můžete se do affiliate programu vím víc zaregistrovat, propagovat různé kurzy nebo celý projekt vímvíc.cz a získat tak nárok na zajímavou odměnu ve výši 25-50% z ceny kurzů, které zakoupí vámi doporučený člověk. Jak vidíte, projekt vím víc stojí rozhodně za pozornost.

Nejen, že můžete získat dovednosti a znalosti od profesionálů a posunout se dále ve vašem osobním i profesním životě, ale máte možnost si také přivydělat nějakou tu korunu pomocí affiliate programu. Na webu vimvic.cz je opravdu velké množství online kurzů z mnoha oborů, takže je možné oslovit velmi široké publikum.

Přestaňte donekonečna pátrat po těch správných příležitostech

Také jsem dříve strávil spoustu času neustálým hledání té správné příležitosti, se kterou bych si konečně mohl na internetu vydělat peníze. Trvalo mi docela dlouho než jsem pochopil jaké postupy na internetu fungují, které nástroje používat a se kterými společnostmi je výhodné spolupracovat. Nakonec jsem ale přišel na to, jak je možné na internetu vydělávat a proto bych vám rád ušetřil čas a peníze a doporučil vám právě ty příležitosti, které mám osobně vyzkoušené a které fungují. Doporučuji ji vám jich hned několik, aby jste si mohli vybrat tu, která vyhovuje právě vám. Ušetřete si raději čas a začněte vydělávat s nejlepšími projekty, které jsem na internetu objevil.

Autor příspěvku: aurin

Nadšenec do internetového podnikání, díky němuž může každý pracovat na vlastních snech, aby se dříve nebo později staly skutečností.

Napsat komentář