Virtuální světy-výdělky online

Virtuální světy

Virtuální světy - vydělávejte skutečné peníze ve virtuálním světě

V dnešním článku se podíváme na to, jak se dají vydělat reálné peníze ve virtuálním světě počítačových her. Pokud jste fanoušky video her, možná víte, že hraním počítačových se dají vydělat skutečné peníze. Některé virtuální měny, jako je třeba linden dolar z populární hry Second Life se dá volně směnit za reálné peníze. Kurz se různí a pohybuje se, dnes dostanete za 1000 linden dolarů 2 až 3 dolary skutečné.

Second Life je 3D virtuální svět vytvářený a vlastněný hráči -uživali. Počátek této hry sahá už do roku 2003 a každým dnem se do Second Life přidávají další hráči, kteří v Second Life hledají zábavu, odreagovaní nebo také cestu, jak v Second Life vydělat skutečné peníze. Svět Second Life se rozrůstá každým dnem, kdy se připojují noví členové z celého světa, kterých je v současnosti dohromady kolem 7,5 milionu. V Second Life můžete dělat téměř vše, jako v reálném životě. Můžete se zde setkávat s přáteli, nebo se jen tak procházet a pozorovat okolní život, práci ve městě nebo chování ostatních uživatelů.

Jakmile se v Second Life trochu rozkoukáte, začnete budovat svůj domov nebo vlastní podnik. Třeba takový, o kterém sníte v reálném životě, ale zatím se vám nedaří tento záměr naplnit. Postava, kterou ve hře Second Life ovládáte se nazývá avatar. Svého avatara si můžete přizpůsobit k obrazu svému, může se vám podobat ale také nemusí, nemusí to být nutně člověk, ale můžete se ztvárnit třeba jako tučňák nebo chodící krabice. Tady se fantazii meze nekladou a záleží to plně na vás.

Nicméně mějte na paměti, že za všemi bytostmi, které v Second Life potkáte, se skrývají skuteční lidé a proto by jste se k nim měli chovat ve virtuálním světě, tak jako kdyby jste je potkali v reálném životě. Second Life, jak už název napovídá, se snaží věrně simulovat situace z reálného života. Proto i váš výdělek a celá ekonomika v Second Life je navržena tak, aby co nejvěrněji zobrazovala chod ekonomiky z reálného světa.

Budete tedy získávat odměnu za tvoření nových produktů, obchod – nákup a prodej, stavění budov, inovaci, vedení úspěšných podniků, nebo za riziko, které podstoupíte třeba při zakládání nové společnosti. V Second Life se fantazii meze nekladou.

Dalším projektem, který vám umožňuje vydělávat skutečné peníze hraním je Entropia Universe. Jako hráč si nejprve vytvoříte vlastní identitu, tedy nějakého avatara, postavu se kterou bude hrát. Poté se ocitnete na neznámé planetě plné roztodivné fauny a flory a než se zorientujete co a jak dělat, bude to asi chvíli trvat.

Pokud budete úplně ztraceni, můžete využít možnosti učit se od mentora, který vás začátkem hry provede. Mentoři dostávají od tvůrců hry za učení nových hráčů poplatek, takže najít někoho zkušenějšího, kdo vám v počátcích pomůže nebude zas až tak složité. A jak je možné s Entropia Universe vydělávat?

Základní možnosti jsou 3 a jsou to sběr ovoce, těžba ropy nebo tzv. sweatování. Asi každého zajímá, zdali se dá takto nějak zbohatnout nebo si vydělávat větší peníze. Odpověď na tuto otázku zní nikoli. Pouze těmito věcmi bez vlastní investice by jste si toho moc nevydělali. Jakmile do hry vložíte nějaké finance, otevřou se vám další možnosti a vy tak budete moci nějaké větší peníze opravdu vydělat.

Pokud máte dostatek času, trpělivosti a nějaký peníze na drobnější investice, můžete dopadnout jako hráč, od kterého 35-ti letý vývojář z Bostonu koupil virtuální komplex za skutečných 335 000 $. Částka je správná, nepřekoukli jste se. Komplex obsahoval několik bio-domků, bazén, stadion, noční klub a obchodní centrum. Jak vidíte, snaha ve virtuálním světě se vám může bohatě vyplatit. Pokud je hraní video her váš šálek kávy, můžete hru Entopia Universe zkusit a začít budovat své vlastní online impérium.

Poslechněte si rozhovor o výdělcích ve virtuálních světech

Přestaňte donekonečna pátrat po těch správných příležitostech

Také jsem dříve strávil spoustu času neustálým hledání té správné příležitosti, se kterou bych si konečně mohl na internetu vydělat peníze. Trvalo mi docela dlouho než jsem pochopil jaké postupy na internetu fungují, které nástroje používat a se kterými společnostmi je výhodné spolupracovat. Nakonec jsem ale přišel na to, jak je možné na internetu vydělávat a proto bych vám rád ušetřil čas a peníze a doporučil vám právě ty příležitosti, které mám osobně vyzkoušené a které fungují. Doporučuji ji vám jich hned několik, aby jste si mohli vybrat tu, která vyhovuje právě vám. Ušetřete si raději čas a začněte vydělávat s nejlepšími projekty, které jsem na internetu objevil.

Autor příspěvku: aurin

Nadšenec do internetového podnikání, díky němuž může každý pracovat na vlastních snech, aby se dříve nebo později staly skutečností.

Napsat komentář