Wealthy Affiliate

Wealthy Affiliate - výjímečný marketingový kurz, který vás naučí jak začít vydělávat na internetu velké peníze

Dlouho jsem na internetu pátral a hledal nějaké možnosti, kde by bylo možné přivydělat si nějakou tu korunu navíc díky internetu. Navíc jsem věděl, že internet je skutečně mocný nástroj, na který mají denně přístup zhruba 3 miliardy lidí a že se v něm skrývá obrovský potenciál nejen si přivydělat nějaké drobné, ale začít skutečně vydělávat. A to dost na to, abych mohl příjmem z internetu nahradit příjem z práce a začít se ještě intenzivněji věnovat budování online příjmu.

Trvalo mi hodně dlouhou dobu, než jsem se přes docela slušné množství překážek dostal až k tomu, co mě vlastně opravdu baví a našel správnou cestu, jak můžu na internetu vydělat peníze. A nemusím k tomu mít nějaké výjmečné schopnosti nebo talent, není to jen pro vyvolené, jak si mnoho lidí myslí. Naštěstí jsou tu lidé, kteří vám na této cestě pomůžou. Zkusil jsem toho opravdu dost a byl jsem už docela hodně skeptický a místy až otrávený ze všech těch nabídek, které se na vás z internetu hrnou. Většina z toho slibovala jednoduchý výdělek přes internet, bez práce a velkých investic.

Samozřejmě se to ukázalo jako nereálné a já jsem kolikrát o peníze přišel. A nebyl jsem rozhodně jediný. Takových lidí je stále spousty a scameři na nich vydělávají hromadu peněz. Narazil jsem ale také na program Automated Wealth Network a ten mi pomohl se z tohoto nekonečného příběhu dostat. Naučil jsem se jak pořádně stavět webové stránky, jak je v dnešní době stále důležité SEO a jak ho správně nastavit, nebo jak legitimní cestou vydělávat na různých poplatcích z provozu webu.

Program vám rozhodně neslibuje, že se díky němu přes noc stanete bohatými nebo dokonce milionáři. Naučí vás ale, jak k výdělku na internetu přistupovat a co dnes funguje a fungovat ještě dlouho bude. 24 hodinová podpora a obrovské množství členů vám můžou pomoci se specifickými problémy, na které třeba narazíte.

Wealthy Affiliate vám ve 4 krocích krok za krokem ukáže, jak vybudovat na internetu vlastní byznys a začít vydělávat. Jak to tedy funguje. WA vám ukáže jak si vybrat oblast, ve které začít podnikat. Co váz zajímá a co vás baví? Všichni určitě máte nějaký koníček, nějakou zábavu, které se rádi věnujete nebo činnosti, kterými rádi trávíte volný čas. WA vám pomůže utřídit myšlenky a navést vás na správnou cestu, aby jste si vybrali správný obor, který vás baví a se kterým lze na internetu vydělávat.

WA dává za příklad třeba basketbal. Konkrétně basketbalové boty. To může být počáteční myšlenka vašeho webu okolo které váš web postavíte. Na internetu se pohybujete denně obrovské množství lidí a obrovské množství jich na internetu také nakupuje všelijaké věci, takže ač si vyberete dá se říci jakýkoli obor, můžete na internetu uspět.

Důležité je opravdu dělat to co vás zajímá a baví, protože tak se k úspěchu dopracujete mnohem snadněji. Druhým krokem, který je třeba udělat je postavit web. Jak už jsem zde na stránkách zmiňoval, dnes už to není vůbec nic složitého a i bez znalosti jakéhokoli programování dokáže postavit krásný web. Můžete tak udělat přímo v členské sekci Walthy Affiliate. Zabere to opravdu chvíli a váš web se stane v budoucnu základem vašeho úspěchu.

Doménu a hosting s Weatlhy Affiliate máte zdarma

WA nabízí různé šablony díky kterým postaví web opravdu velice snadno a rychle takový, jaké se líbí právě vám. Na těchto stránkách budete stavět váš byznys, psát články o daném tématu a rozebírat vše možné, co se k vaší stránce bude vztahovat. Třetím krokem je přilákat na vaše stránky návštěvníky a potencionální zákazníky.

Můžete mít sebelepší web, ale bez dostatečné návštěvnosti vám bude k ničemu. Během prvních pár lekcí WA se naučíte nejvíce používané techniky získávání návštěvníků a jak můžete získat opravdu hodně kvalitních cílených zákazníků třeba díky dobrému umístění ve vyhledávači Google. Čím více lidí na stránky dostanete, tím větší možnost výdělku se vám naskýtá.

 

Pokud stále zůstaneme u našeho příkladu s basketbalovými botami, musíme zacílit na lidi, kteří se o dané téma zajímají. Není to tak těžké a ve WA se dozvíte jak na to. Poté už zbývá ta nejlepší část, a to výdělky. Jakmile dostanete na vaše stránky dostatek relevantních návštěvníků, můžete získat odměnu za reklamu různým produktům a projektům, které na stránkách nějakým způsobem doporučíte. Zapojte se zdarma do affiliate programů, které se nějakým způsobem tématicky váží k vašemu webu a začněte vydělávat za doporučení.

Nestojí vás to téměř nic a zisky mohou být opravdu výborné. Dá vám to možnost propagovat širokou škálu věcí bez toho, aniž by jste sami museli něco nakupovat předem nebo vytvářet vlastní produkty. Odpadají také veškeré problémy s manipulací, balením a dopravou produktů. Vše se poté už děje na stránkách prodejce, který se o toto stará. Vám náleží odměna pouze za doporučení.

Pro příklad našich basketbalových bot, pokud dáme vyhledat tuto frázi, výsledek je přes 32 000 položek pouze na Amazonu, a vy můžete propagovat jakoukoli z nich. Jakmile pochopíte princip a způsoby jak dostat na svůj web návštěvníky, je mnoho dalších způsobů jak váš web monetizovat. Ve Wealthy Affiliate vás naučí ty nejdůležitější z nich, aby váš byznys mohl ještě dále růst.

Výborné na WA také je, že se můžete připojit do jejich vlastního programu, začít propagovat jejich skvělý kurz a začít vydělávat. Bezva je, že můžete takto vydělávat i jako free člen, nicméně pokud upgradujete, získáte nejen přístup k dalším nástrojům WA, ale také získáváte nárok na vyšší odměnu . Je to jedinečné spojení online výukového programu a affiliate programu, který vám dá vše k tomu, aby jste mohli začít na internetu konečně vydělávat. Vše co potřebuje k rozjetí vašeho mezinárodního online byznysu, najdete uvnitř Wealthy Affiliate.

I pokud jste úplný začátečník, s WA se neztratíte a krok po kroku začnete budovat váš online byznys. WA má přes 580 000 členů a funguje již přes 10 let. Začít můžete absolutně zdarma, což je také pecka. Získáte přístup do tréninkového Get-Started kurzu, dva weby podle vás s hostingem, živou podporu a přístup do deseti tisícové členské základny. Myslím že WA je opravdu skvělá příležitost, jak se naučit vydělávat legitimní cestou na internetu super peníze.