Zonky

Zonky - recenze a zkušenosti s půjčkami pro lidi, od lidí

Konečně. Dlouho mi to trvalo, ale recenze Zonky je konečně tady. Zonky asi každý znáte z televizní reklamy. Díky Zonky můžete i vy půjčovat lidem peníze a získat podíl z úroků. Investovat do půjček se Zonky je podle dosavadních zkušeností jednou z nejlepších možností, které vám můžu doporučit. Nenechávejte své volné peníze ležet v bance, ale půjčte je lidem a vydělejte na tom. Spolupráce se Zonky přináší výhody obou stranám. Lidé, kteří si u Zonky půjčí získají skvělý úrok a vy získáte peníze z těchto úroků. Zonky také nabízí až 50% snížení půjček lidem, kteří si k nim převedou nějakou stávající půjčku.

Úroky se Zonky se pohybují od 3,99% až do 19,99%. Další možností výdělku se Zonky, kromě samotné Zonky investice do půjček je doporučení Zonky dalším lidem. Tímto způsobem můžete získat velmi atraktivní provizi. Pouhým doporučením Zonky třeba známému, který potřebuje rekonsolidovat půjčku, můžete získat velice pěknou odměnu.   

Jak funguje půjčování u Zonky? Stačí jednoduše zadat online nezávaznou poptávku a lidé vám prostřednictvím Zonky mohou půjčit až 300 000 Kč. Poté co zadáte nezávaznou poptávku a nahrajete potřebné dokumenty, vyčkejte 3 -5 dní a Zonky vám zašle nabídku na míru vaším požadavkům. Nabídka od Zonky platí dva dny, proto pokud se vám bude líbit, nepropásněte ji. Stačí nabídku odsouhlasit a sepsat krátký příběh o tom, na co si chcete půjčit a co vás třeba inspirovalo, když jste si vybrali právě Zonky.

250x250.png

Ušetřete na starých půjčkách nebo vydělávejte se Zonky aktivně

Dostanete elektronickou formou smlouvu, kterou prostřednictvím sms kódu potvrdíte. Pokud se vám nabídka nelíbí, můžete ji vrátit zpět Zonky a poslat podrobnější informace k vaší žádosti tak, aby vám Zonky mohlo připravit lepší nabídku. Jakmile půjčku potvrdíte, lidé se vám na ni začnou skládat. Během tohoto procesu vám mohou klást různé otázky a je ve vašem zájmu na ně odpovídat. Jakmile se dostatek lidí složí na vaši půjčku, peníze vám přijdou na váš bankovní účet. 

Investování do půjček pro lidi je dnes velice populární nejen u nás, ale především ve Velké Británii, Polsku, Dánsku a dalších zemích. Je to výborná příležitost pro lidi, jak získat peníze na to, co právě potřebují a na druhé straně pro investory, vydělat na úrocích z investic velice pěkné peníze. Pokud máte na kontě nějaké peníze navíc, byla by veliká škoda nechat je tam ležet a prodělávat. Zkuste je investovat právě třeba do půjček pro lidi se Zonky a příjemnou a spolehlivou cestou je začněte zhodnocovat.

Zajímá vás více o Zonky?

Klikněte na Zonky FAQ a získejte odpovědi pro vaše další otázky.